Filtras
ĮDOMIOS VIETOS VESTUVIŲ CEREMONIJAI LIETUVOJE

~2015-10-01~

ĮDOMIOS VIETOS VESTUVIŲ CEREMONIJAI LIETUVOJE

Dar visai neseniai, šių metų birželio 25 – tą dieną Seimas priėmė Civilinio kodekso pataisas, kurios leidžia santuoką sudaryti bet kurioje Lietuvos civilinės metrikacijos įstaigoje (pataisos įsigaliojo nuo liepos 10 dienos). Iki šio sprendimo priėmimo tai buvo galima padaryti tik toje savivaldybėje, kurioje deklaruota jaunavedžių ar jų tėvų gyvenamoji vieta. Ką gi tai reiškia? O tai reiškia, jog Kupiškio savivaldybėje registruoti jaunavedžiai nebūtinai turi savo santuoką sudaryti būtent Kupiškyje. Jie gali tai daryti bet kurioje Lietuvos vietoje! Kadangi gavome štai tokią pasirinkimo laisvę, savaime kyla klausimas: taigi kur turėtų įvykti mūsų vestuvių ceremonija? Pristatome jums fantastiškų vietų sąrašą, kur galėtumėte įteisinti savo santuoką!

Pajūris

Tikriausiai ne viena pora svajoja sumainyti aukso žiedus mūsų lietuviškajame pajūryje, kur girdisi jūros ošimas, o aplink kvepia pušynu. Turėtumėme pripažinti, kad pajūryje net ir oras kitoks, tiesa? Nenuostabu, kad Kuršių Nerija, Nida, Šventoji ar Palanga yra vienos trokštamiausių vietų vestuvinei ceremonijai. Ypatingai jeigu vestuvės organizuojamos vasarą. Mūsų pajūryje yra daugybė restoranų, viešbučių ar vilų, kurios kviečia švęsti savo vestuves. Galite susituokti tiesiog ant jūros kranto, ant auksinio smėlio ar kopų viršūnėje, pušynų apsuptyje. Vestuvių ceremonija pajūryje garantuoja ne tik nuostabią šventę, tačiau ir įspūdingą fotosesiją! Tikrai nereikia keliauti į šiltuosius kraštus, kur vandenynas ošia! Lietuvos pajūris pasižymi kvapą gniaužiančiomis vietomis ir vaizdais.

Botanikos sodai

VU botanikos sodas

Jaunavedžiai mėgstantys natūralią gamtą, kvapą gniaužiantį kraštovaizdį bei egzotiškus augalus, tikrai turi galimybę savo vestuvių ceremoniją surengti būtent tokių vaizdų apsuptyje! Savo vestuvių ceremoniją galite planuoti Kauno VDU, Klapėdos universiteto, Vilniaus universiteto, Šiaulių universiteto botanikos soduose bei Palangos miesto botanikos sode.

VDU botanikos sodas

Visi botanikos sodai pasižymi įspūdingomis egzotinių augalų kolekcijomis bei nepriekaištingai prižiūrima aplinka. Taip pat nuostabiais tvenkiniais, parkais bei dvarais. Botanikos soduose bus ne tik įsimintina vestuvių ceremonija, tačiau ir vestuvinė fotosesija bus gniaužianti kvapą.

Dvarai ir pilys

Šešuolėlių dvaras

Daugybė porų savo santuoką nori įteisinti ir įvairiuose senoviniuose dvaruose, rūmuose ar net gi pilyse. Tikriausiai tokios vietos sukurią magišką vestuvinę pasaką! Jaunavedžiai renkasi įvairiausius senovinius dvarus ar rūmus dėl jų autentikos, istorijos, nepakartojamo grožio bei atmosferos, kuri jaučiama amžių amžius stovinčiame pastate. Jaunieji vedyboms dažniausiai renkasi Verkių rūmus, Užutrakio dvarą, Burbiškio dvarą, Šešuolėlių dvarą, Pakruojo dvarą, Taujėnų dvarą ir kitus. Norintys tikros vestuvinės pasakos gali rinktis ir pilį! Vestuvių ceremoniją galite organizuoti Norviliškių, Panemunės, Raudondvario pilyse, Kauno pilies teritorijoje ir kt.

Laivas

Mėgstantiems ekstremaliasnes pramogas ir nebijantiems sūpavimo, siūlome rinktis laivą. Prieš 10 metų ir daugiau apie tokią neįprastą vestuvių ceremonijos vietą tikriausiai niekas nė svajoti nesvajojo, tačiau šiandien – viskas įmanoma! Vestuvių ceremonijai, bei šventei galite rinktis laivą, burlaivį, jachtą ar net katerį. Kokiu vandens telkiniu plauksite, taip pat priklauso tik nuo jūsų norų! Galite rinktis upę, ežerą, marias ar jūrą. Ši pramoga yra prieinama daugelyje Lietuvos miestų. Galite vestuvių ceremonijos pasiplaukiojimą organizuoti Trakų ežere, Kauno ar Kuršių mariose, Nemune ir kitur. Vestuvių ceremonija laive jūsų tikrai nenuvils, kadangi viskas pritaikyta šventei be rūpesčių. Na, o ką ir bekalbėti apie atsiveriančius horizontus, šiltą vėją ir teliūškuojantį vandenį… Tiesiog malonumo oazė!

Kalnai ir piliakalniai

Trijų kryžių kalnas Vilniuje

Čia kalbame ne apie Alpių ar kokius kitus kalnus, tačiau Lietuvoje taip pat yra įspūdingų kalnų ir piliakalnių nuo kurių atsiveria pribloškiantis ir neaprėpiamas horizontas. Jaunieji taip pat mielai renkasi tokias įspūdigas vietas. Įvairiausi kalnai traukia savo didybe, natūralia gamta bei kraštovaizdžiu. Ir tikrai nenuostabu, juk tai galimybė prisiekti amžiną meilę visai arti dangaus! Jaunavedžiai dažniausiai renkasi Birutės kalną Palangoje, Trijų Kryžių kalną Vilniuje, penkių piliakalnių kompleksą Kernavėje bei kitas įspūdingas kalnuotas vietoves. Įsigaliojus minėtoms Civilinio kodekso pataisoms, jaunavedžiai turi galimybę amžiną meilę prisiekti net ir pačiose beprotiškiausiose ir įdomiausios vietose, o Lietuvoje tokių tikrai apstu!

1618812688zuza-galczynska-c5_eQi4rrjA-unsplash.jpg

12 IDĖJŲ VIDURNAKČIO PRAMOGOMS

1606137129I0010.jpg

50 PROFESIONALIOS VESTUVIŲ PLANUOTOJOS PATARIMŲ NUOTAKAI

1540405241IMG_4413.jpg

Vestuvių planuotoja EGLĖ ČIURLIONYTĖ pataria

nusiramink ir ištekėk

VESTUVĖS BE STRESO. 10 PATARIMŲ NUOTAKOMS

Redijus photography nuotrauka

5 PATARIMAI, KAIP IŠSIMIEGOTI PRIEŠ VESTUVES

Dom Bow Tie Peteliškes LUX108 nuotrauka

BŪSIMIEJI JAUNAVEDŽIAI ATSKLEIDĖ, APIE KOKIO STILIAUS ŠVENTĘ SVAJOJA

Daugiau
naujienų

ajax loader