Filtras
Lauryas Bočkus nuotrauka

~2015-12-04~

JAUKIOS VESTUVĖS ŽIEMĄ. KAIP TOKIAS SUSIKURTI?

Žiema yra beprotiškai romantiškas laikotarpis, nors ir žvarbus, tačiau tiesiog magiškai užburiantis. Žmonės vis dažniau apsikabina, susitinka puodeliui šiltos kakavos, o miestas tiesiog žibėte žiba nuo įvairiaspalvių lempučių, įspūdingų girliandų ir šviečiančių parduotuvių vitrinų. Žiema tiesiog pati savaime asocijuojasi su jaukumu ir romantika, todėl ir vestuvių šventė privalo būti magiška. Norime jums pateikti keletą nuostabių idėjų, kurios jums padės susikurti romantišką bei jaukią vestuvių šventę!

Žvakės

Žiemos vestuvėse žvakės yra dekoro elementas numeris vienas. Tai net gi ne patarimas, o taisyklė! Apskritai žvakės suteikia romantišką ir jaukią atmosferą, o žinant, kad už lango stūgauja vėjai, jos tampa tiesiog magišku meilės užtaisu. Galite rinktis žvakes kaip pagrindinį dekoro elementą ir tikrai nenusivilsite. Šiuolaikiniai dekoro meistrai tikrai žinos kaip originaliai panaudoti žvakes jūsų vestuvėse. Žvakės suteiks ir šviesos, ir jaukumo, ir romantikos.

Spalvos

Spalvos taip pat turi didelę galią paversti jūsų vestuves beprotiškai jaukiomis. Jeigu lauke šalta ir niūru, o žmonės atrodo paskendę depresijoje, tai tikrai nereiškia jog, jūsų vestuvės taip pat turi būti niūros ir tamsių spalvų. Vestuvės žiemą gali būti nepaprastai originalios. Puoškite savo šventę miško dekoracijomis, medžio motyvais, samanomis, uogomis ar blizgančiomis snaigėmis. Galite pasitelkti auksinius ar sidabrinius purškiamus dažus ir paversti savo šventę tiesiog magiška. Beje žiemos vestuvėse tinka viskas kas blizga, tai suteiks ypatingą šventiškumo jausmą.

Židinys

Jeigu po ceremonijos bažnyčioje ar metrikacijos skyriuje ketinate vykti švęsti, ieškokite tokios vietos, kurioje būtų židinys. Apskritai židinys yra pačioje romantikos viršūnėje! Miško sodyba ar restoranas su tikru židiniu būtų tobulas pasirinkimas romantiškoms ir jaukioms vestuvėms. Natūrali ugnies skleidžiama šviesa bei šiluma turi tam tikrą savybę sukurti magišką atmosferą, kuomet norisi glaustis prie antrosios pusės, tyliai šnabždėti bei dalintis pačiais šilčiausiai pokalbiais.

Lemputės

Suteikite savo vestuvėms Kalėdinę dvasią pasitelkę lemputes. Mes nesakome, jog jūsų šventė turėtų atrodyti kaip Kalėdos, tačiau turite sutikti, jog vestuvės žiemą vienaip ar kitaip asocijuojasi su visu šventiniu šurmuliu. Įsigykite baltų lempučių girliandų ir jomis išpuoškite šventės vietą. Kabinkite lemputes virš stalų, durų ir langų. Jeigu išsinuomavote sodybą - papuoškite ją ir iš lauko pusės. Svečiai žinos, kur vyksta jūsų šventė, o vaizdas bus tiesiog pribloškiantis.

Kad būtų šilta!

Jeigu jau švenčiate vestuves žiemą, turite pasirūpinti, jog jūsų svečiai ir žinoma jūs patys - nesušaltumėte! Pasirūpinkite minkštutėliais šiltais pledais, kurie sušildys svečius. Taip pat galite pasirūpinti ir šiltomis pirštinėmis ar šalikais,  jeigu numatoma tam tikra šventės dalis lauke, terasoje ar balkone. Galbūt vidurnaktį lauke leisite dangaus žibintus ar šaudysite fejerverkus? Tokiu atveju galėsite būti tikri, jog jūsų svečiai nesušals.

1615188567elvis-bekmanis-WJc87MVcDaA-unsplash.jpg

KAIP PASIRINKTI VESTUVIŲ VALANDĄ

1570360397LU_00221_(1).jpg

VESTUVIŲ TENDENCIJOS 2020-tiems

Draudimo žalos Mantas Norvaišas

RAMIOS VESTUVĖS - SU DRAUDIMU

nude mood photography

KO MOTERYS TIKISI IŠ PIRMOSIOS NAKTIES?

Redijus photography nuotrauka

5 PATARIMAI, KAIP IŠSIMIEGOTI PRIEŠ VESTUVES

Pagoniškos vestuvės

KAS YRA PAGONIŠKOS VESTUVĖS? ATSAKO VYRIAUSIA LIETUVOS KRIVĖ

VIDEO: 3 vestuvių planavimo klaidos pagal Laurą Vagonę

VIDEO: 3 vestuvių planavimo klaidos pagal Laurą Vagonę

LIu Patty nuotrauka

10 SMAGIŲ IDĖJŲ VASARIŠKOMS VESTUVĖMS

Daugiau
naujienų

ajax loader