Filtras
Lauryas Bočkus nuotrauka

~2015-12-04~

JAUKIOS VESTUVĖS ŽIEMĄ. KAIP TOKIAS SUSIKURTI?

Žiema yra beprotiškai romantiškas laikotarpis, nors ir žvarbus, tačiau tiesiog magiškai užburiantis. Žmonės vis dažniau apsikabina, susitinka puodeliui šiltos kakavos, o miestas tiesiog žibėte žiba nuo įvairiaspalvių lempučių, įspūdingų girliandų ir šviečiančių parduotuvių vitrinų. Žiema tiesiog pati savaime asocijuojasi su jaukumu ir romantika, todėl ir vestuvių šventė privalo būti magiška. Norime jums pateikti keletą nuostabių idėjų, kurios jums padės susikurti romantišką bei jaukią vestuvių šventę!

Žvakės

Žiemos vestuvėse žvakės yra dekoro elementas numeris vienas. Tai net gi ne patarimas, o taisyklė! Apskritai žvakės suteikia romantišką ir jaukią atmosferą, o žinant, kad už lango stūgauja vėjai, jos tampa tiesiog magišku meilės užtaisu. Galite rinktis žvakes kaip pagrindinį dekoro elementą ir tikrai nenusivilsite. Šiuolaikiniai dekoro meistrai tikrai žinos kaip originaliai panaudoti žvakes jūsų vestuvėse. Žvakės suteiks ir šviesos, ir jaukumo, ir romantikos.

Spalvos

Spalvos taip pat turi didelę galią paversti jūsų vestuves beprotiškai jaukiomis. Jeigu lauke šalta ir niūru, o žmonės atrodo paskendę depresijoje, tai tikrai nereiškia jog, jūsų vestuvės taip pat turi būti niūros ir tamsių spalvų. Vestuvės žiemą gali būti nepaprastai originalios. Puoškite savo šventę miško dekoracijomis, medžio motyvais, samanomis, uogomis ar blizgančiomis snaigėmis. Galite pasitelkti auksinius ar sidabrinius purškiamus dažus ir paversti savo šventę tiesiog magiška. Beje žiemos vestuvėse tinka viskas kas blizga, tai suteiks ypatingą šventiškumo jausmą.

Židinys

Jeigu po ceremonijos bažnyčioje ar metrikacijos skyriuje ketinate vykti švęsti, ieškokite tokios vietos, kurioje būtų židinys. Apskritai židinys yra pačioje romantikos viršūnėje! Miško sodyba ar restoranas su tikru židiniu būtų tobulas pasirinkimas romantiškoms ir jaukioms vestuvėms. Natūrali ugnies skleidžiama šviesa bei šiluma turi tam tikrą savybę sukurti magišką atmosferą, kuomet norisi glaustis prie antrosios pusės, tyliai šnabždėti bei dalintis pačiais šilčiausiai pokalbiais.

Lemputės

Suteikite savo vestuvėms Kalėdinę dvasią pasitelkę lemputes. Mes nesakome, jog jūsų šventė turėtų atrodyti kaip Kalėdos, tačiau turite sutikti, jog vestuvės žiemą vienaip ar kitaip asocijuojasi su visu šventiniu šurmuliu. Įsigykite baltų lempučių girliandų ir jomis išpuoškite šventės vietą. Kabinkite lemputes virš stalų, durų ir langų. Jeigu išsinuomavote sodybą - papuoškite ją ir iš lauko pusės. Svečiai žinos, kur vyksta jūsų šventė, o vaizdas bus tiesiog pribloškiantis.

Kad būtų šilta!

Jeigu jau švenčiate vestuves žiemą, turite pasirūpinti, jog jūsų svečiai ir žinoma jūs patys - nesušaltumėte! Pasirūpinkite minkštutėliais šiltais pledais, kurie sušildys svečius. Taip pat galite pasirūpinti ir šiltomis pirštinėmis ar šalikais,  jeigu numatoma tam tikra šventės dalis lauke, terasoje ar balkone. Galbūt vidurnaktį lauke leisite dangaus žibintus ar šaudysite fejerverkus? Tokiu atveju galėsite būti tikri, jog jūsų svečiai nesušals.

1606137129I0010.jpg

50 PROFESIONALIOS VESTUVIŲ PLANUOTOJOS PATARIMŲ NUOTAKAI

LABU photography nuotrauka

3 SMAGŪS ŽAIDIMAI VESTUVĖMS

Gediminas Trečiokas nuotrauka

15 KLAUSIMŲ, KURIUOS TURI APTARTI PORA IKI VESTUVIŲ

nude mood photography

KO MOTERYS TIKISI IŠ PIRMOSIOS NAKTIES?

Vestuvės Gibraltare „Justina Smile Photography“ nuotrauka

LIETUVIŲ VESTUVĖS GIBRALTARE - PASAKOJIMAS IŠ PIRMŲ LŪPŲ

Dom Bow Tie Peteliškes LUX108 nuotrauka

BŪSIMIEJI JAUNAVEDŽIAI ATSKLEIDĖ, APIE KOKIO STILIAUS ŠVENTĘ SVAJOJA

„Kreta_Kitaip“_www.kretakitaip.lt. nuotrauka

KAIP SUGADINTI VESTUVES: „blogi patarimai“ iš fotografų

Daugiau
naujienų

ajax loader