Filtras
Lina Aiduke nuotrauka

~2017-01-21~

KĄ VYRAS TURI PADARYTI IKI VESTUVIŲ?

Daugelis vyrų prieš vedybas jaučia tam tikrą paniką, jiems vestuvės - tai tam tikra riba ar uždanga, už kurios prasideda tam tikra nežinomybė.

Lina Aiduke photography nuotrauka

Stipriosios lyties atstovai neretai ilgai nesiryžta pasipiršti savo moteriai, net jei ją labai myli ir nori su ja praleisti visą gyvenimą. Jiems visada atrodo, kad kartu su vedybomis atsisveikins ir su laisve. Todėl prigalvoja visokių dalykų - tol neves, kol nepadarys “kažko”. Už to “kažko” gali slėptis bet kas:  kol nesukaks 30, kol nepasieks karjeros aukštumų, kol neturės savo būsto ir pan. Kokie populiariausi “privalomos programos punktai”, kuriuos turi įgyvendinti save gerbiantis vyras prieš vestuves?

1.Mažiausiai kas antras vyras į klausimą “Ką reikia suspėti padaryti iki vestuvių?” atsakys: IŠSILAKSTYTI. Po šiuo žodžiu slepiasi: sudalyvauti pakankamame kiekyje naktinių klubų, vakarėlių su draugais, žodžiu - papramogauti visur ir visame kame, kas prasideda vėlai vakare ir baigiasi anksti ryte. Vyras turi būti tuo “sotus” iki tol, kol jam pačiam nenusibos ir vieną dieną pasakys “užteks”. Na ką gi…geriau visa tai padaryti viengungystėje, nei santuokoje.

2.Iš pirmo punkto logiškai išplaukia antras - IŠBANDYTI KAIP GALIMA DAUGIAU… taip taip - SEKSO. Kai kuriems reikia kuo daugiau moterų, o kai kas iš tiesų aktyviai eksperimentuoja. Nereikia galvoti, kad susituokus seksas tampa nuobodus. Jei vyras ir moteris santuokoje leidžia pasireikšti savo fantazijai, intymūs santykiai niekada nebus nuobodūs, nes atras vienas kitame vis kažką naujo.

3.PAŽIŪRĖTI PASAULIO. Kažkodėl daugelis vyrų polisio su šeima nelaiko poilsiu, todėl nori keliauti tik vieni arba su draugų kompanija iki vestuvių. Tokios kelionės dažnai apima pirmuosius du punktus iš mūsų sąrašo, mat be ankstesnių dviejų punktų kelionės šio tipo vyrams netenka savo skonio.

4.PADARYTI KARJERĄ ARBA PRADĖTI SAVO VERSLĄ. Tai pakankamai protingas sprendimas, juk reikiės atsistoti ant kojų ir išlaikyti šeimą. Tik procesas “uždirbti visus pasaulio pinigus” gali užsitęsti, bet tai neturi būti pretekstu atidėti santuoką su mylima moterimi dar keleriems metams. Galbūt jums kartu pavyks greičiau papildyti šeimos biudžetą

5.PADIRBTI UŽSIENYJE. Tai sau leisti būnant santuokoje gali ne kiekvienas vyras: kai kas nenori pyktis su žmona, kai kam per sunkus ilgas išsiskyrimas. Kaip bebūtų, geriau pasinaudoti galimybe padirbėti svetur iki vestuvių.

Goodlife Photography nuotrauka

6.NUSIPIRKTI BUTĄ ARBA NAMĄ. Tai vis noras daugiau uždirbti. Nuosavas būstas - vienas iš būtinų kriterijų, planuojant šeimyninę ateitį. Tačiau nereikia būti tokiam kategoriškam: mūsų tėvai pirmiausia susituokė, pagimdė vaikus, o tik paskui jiems buvo paskirtas būstas. Žinoma, laikai keičiasi, tačiau ir susituokus galima imti paskolą ir įsigyti butą arba namą, juk dviese daug lengviau.

7.NUSIPIRKTI SVAJONIŲ AUTOMOBILĮ. Vėl nuosavybė, sakysite. Tačiau automobilis daugeliui vyrų - tai ne tik daiktas, brangus pirkinys arba paprasta transporto priemonė. Tai ištikimas “draugas”.

Todėl automobiliui skyrėme atskirą punktą, tai vyriška neliečiamybė. Absoliutus ikivestuvinis must-have. Juk santuokoje jau reikės tartis su žmona, kokį automobilį pirkti, žinoma, pirmenybė bus atiduota šeimyniniam, o ne sportiniam.

8.PABANDYTI EKSTREMALIAS SPORTO ŠAKAS. Retai žmonos skatina savo vyrą užsiimti ekstremaliu sportu. Todėl didelė tikimybė, jog santuokoje ekstremalumo bus mažiau, nes jūsų moteris tikrai norės jus atkalbėti nuo tokių sporto šalų, pergyvendamos dėl jūsų sveikatos ir saugumo, Todėl išsišėlkite iki vestuvių.

9.PAMALONINTI SAVO VYRIŠKĄ SAVIMEILĘ. Tai gali būti išreikšta kuo norite. Vyras gali išsikelti smagų tikslą dar kartą pakviesti į pasimatymą visas savo buvusias (nebūtinai pasimatymas turi realiai įvykti, tačiau svarbiausia, kad visos buvusios draugės sutiktų ateiti). Arba atlikti dar ką nors malonaus, kas paglostytų jūsų savimeilę.

10.BET KOKIA NESĄMONĖ, kuri neturėtų su vedybomis nieko bendro. Surinkti kokią nors juokingą kolekciją, nusipirkti penkias sportinių batelių poras, apvažiuoti dviračiu miestą pagal perimetrą, išmokti groti bandža arba kalbėti portugališkai….Tai tikrai niekas kitas, kaip pretekstai. Toks vyras morališkai dar nepasiruošęs vestuvėms

Bet nebūkime tokie kategoriški jaunikių atžvilgiu. Kai kuriems iš jų vedybos - rimtas žingsnis: jie jaučia, kokia ant jų pečių gula atsakombė, kai aprims visi vestuvių fejerverkai. Būtent todėl vyrai stengiasi iki jų realizuoti visas savo svajones iš sąrašo, juk po to svarbiausi bus ne jo, o visos šeimos poreikiai ir norai.
 

1618812688zuza-galczynska-c5_eQi4rrjA-unsplash.jpg

12 IDĖJŲ VIDURNAKČIO PRAMOGOMS

1606137129I0010.jpg

50 PROFESIONALIOS VESTUVIŲ PLANUOTOJOS PATARIMŲ NUOTAKAI

1540405241IMG_4413.jpg

Vestuvių planuotoja EGLĖ ČIURLIONYTĖ pataria

nusiramink ir ištekėk

VESTUVĖS BE STRESO. 10 PATARIMŲ NUOTAKOMS

Redijus photography nuotrauka

5 PATARIMAI, KAIP IŠSIMIEGOTI PRIEŠ VESTUVES

Dom Bow Tie Peteliškes LUX108 nuotrauka

BŪSIMIEJI JAUNAVEDŽIAI ATSKLEIDĖ, APIE KOKIO STILIAUS ŠVENTĘ SVAJOJA

Daugiau
naujienų

ajax loader