Filtras
DOYOU PHOTOGRAPHY vestuviu fotografija

~2015-06-09~

KAIP Į VESTUVIŲ PLANAVIMĄ ĮTRAUKTI IR JAUNIKĮ?

Būkime atviros, dažniausiai merginos turi didžiulių svajonių apie vestuvių dieną, joms svarbu tobulumas ir kiekviena smulkmena. Vyrai į viską žvelgia pragmatiškiau ir vestuvių planavimą patiki išrinktajai. Pakeiskite šią nuostatą ir didžiąją dieną planuokite kartu! Tai juk dar vienas puikus būdas pabūti kartu ir įsitikinti savo sprendimų teisingumu.

DO YOU Photography nuotrauka

Per pastaruosius metus labai daug kas keičiasi, o ypač - kas moka už vestuves. Daugiau nei pusė porų už šią šventę sumoka patys, dar kiti vestuvių išlaidas dalina į tris dalis - moka jaunieji ir abiejų tėvai. Tai reiškia, kad šiuolaikinis jaunikis turi ne tik “balso teisę”, bet ir būtinybę pačiam įsitraukti į vestuvių organizavimo reikalus.

JOS IR JO UŽDAVINIAI

Pirmiausia - pasiskirstykite kas už ką atsakingas. Apsibrėžkite, kuo reikia pasirūpinti, ką surasti ir nuspręsti, o tuomet nuspręskite kas tai daro. Žinoma, grožis ir aprangos reikalai liks nuotakai, greičiausiai ji norės pasirūpinti dekoru, bet štai muzikos, vedėjo ar apšvietimo klausimais įdomu rūpintis būtų ir vyrui. Jis gali išrinkti fotografą, video operatorių, sugalvoti kokie gėrimai ir kiek bus patiekiami. Jeigu darote temines vestuves - jaunikis turėtų pagalvoti, kaip apsirengti turėtų jo, pabrolių, palyda.

UŽDAVINIAI ABIEMS

Suprantama, vestuvėse daugiausiai sprendimų reikalauja… biudžetas. Todėl dėl kainų turite apsispręsti kartu. Neteisinga, jeigu nepasitarusi nuotaka iš bendro biudžeto įsigys labai brangią suknelę ar vyras užsisakys neįkandamą didžėjų. Jeigu prie biudžeto prisideda tėvai - galite paskirti už ką jie moka ir į kokius sprendimus gali kištis (jeigu labai nori tai daryti), o ką renkatės jūs tik pagal savo skonį.

Abiejų jūsų sprendimų reikia dėl vestuvių meniu - ką ir kaip patieksite, kiek skirsite tam pinigų, o jei turite galimybę ragauti - būtinai pasidarykite šventinę vakarienę.
Kartu pagalvokite ir apie dovanas. Žinoma, dabar daugelis nori gauti pinigais, bet jeigu vienas ar kitas turite svajonę - pasikalbėkite apie ją ir galbūt pats laikas ją įgyvendinti.

POILSIO DIENOS

Gal iš pradžių ir atrodo, jog vestuvių organizavimas yra labai įdomus užsiėmimas, bet vienam ar kitam (dažniausiai, jaunikiui) pabosta nuolat kalbėti apie tai, kokios spalvos kvietimus išsirinkti, ką prie ko sodinti ir kokias dainas groti. Pasidarykite dienas “be vestuvių” - nekalbėkite apie jas, negalvokite ir mėgaukitės svarbiausiu dalyku - vienas kito meile! Juk tai jūs ir planuojate - ne vestuves, o savo visą gyvenimą!

Parengta pagal theknot.com

1618812688zuza-galczynska-c5_eQi4rrjA-unsplash.jpg

12 IDĖJŲ VIDURNAKČIO PRAMOGOMS

1606137129I0010.jpg

50 PROFESIONALIOS VESTUVIŲ PLANUOTOJOS PATARIMŲ NUOTAKAI

1540405241IMG_4413.jpg

Vestuvių planuotoja EGLĖ ČIURLIONYTĖ pataria

nusiramink ir ištekėk

VESTUVĖS BE STRESO. 10 PATARIMŲ NUOTAKOMS

Redijus photography nuotrauka

5 PATARIMAI, KAIP IŠSIMIEGOTI PRIEŠ VESTUVES

Dom Bow Tie Peteliškes LUX108 nuotrauka

BŪSIMIEJI JAUNAVEDŽIAI ATSKLEIDĖ, APIE KOKIO STILIAUS ŠVENTĘ SVAJOJA

Daugiau
naujienų

ajax loader