Filtras
karantinas vestuves

~2020-04-28~

KARANTINAS IR VESTUVĖS: TRUKDŽIAI IR GALIMYBĖS

Įprastai tokiu metu jaunavedžiai ir vestuvių planuotojai jau dirbdavo labai įtemptai, planuodami šiltuoju metų laiku vyksiančias vestuves. Deja, šįmet planus kaip reikiant pakoregavo tiek mūsų šalį, tiek ir užsienio šalis sukaustęs karantinas.

Bene liūdniausia tiems, kurie vestuves planavo užsienyje – jas reikia atšaukti, nes vargu, ar artimiausiu metu galėsime išvykti į svečias šalis. Tačiau šventę planavusiems Lietuvoje galbūt neverta labai nusiminti? Pateikiame kelis praktiškus patarimus, padėsiančius į situaciją pažvelgti pozityviau.

Šventė dabar?

Jei Jūsų Didžioji diena buvo numatyta būtent šiuo laikotarpiu, kai yra karantinas, tuomet turite du kelius: ją atšaukti /nukelti arba švęsti. Bet nors ir galite tuoktis ir karantino metu, tačiau vargu ar norite tokią dieną būti su kauke, kuri toli gražu nepuošia, o ir nuotraukose atrodys gana keistai. Na, nebent esate crazy jaunavedžiai – tuomet čia Jums yra kur pasireikšti.

Jei planavote didelę šventę, ne tik artimųjų rate, bus geriau planus nukelti vasaros antrai pusei ar rudeniui. Susisiekite su tiekėjais – problemų neturėtų kilti, nes situacija palietė visus.

Išnaudokite šį laiką

Jei vestuvių šventė buvo numatyta rudenį ar net žiemą, tuomet greičiausiai planų keisti neprireiks. Bet Jūs turite unikalią galimybę dabar, karantino metu, skirti daug laiko šventės planavimui. Būtent laiko paprastai jaunavedžiai ir stokoja planuodami savo šventę. Rinkitės tiekėjus, siųskite užklausas, bendraukite nuotoliniu būdu ir pan. Negana to, dabar galite gauti kur kas geresnes sąlygas ir kainas nei įprastai, nes karantinas ir daugelio veiklų sustabdymas verslui turės neigiamų pasekmių.

Keiskite šventės koncepciją

Jei nenorite šventės atidėti, galite planų ir nekeisti. Tačiau greičiausiai didelė šventė turės virsti jaukia švente pačių artimiausių būryje. Jei tokia alternatyva vilioja – pirmyn!

161846534820201001GFT_2557.jpg

VIDEO: INTERVIU SU KUNIGU ALGIRDU TOLIATU APIE BAŽNYTINĘ SANTUOKĄ

1597126066tp_10_tendenciju.JPG

TOP 10 VESTUVIŲ TENDENCIJŲ

1570360397LU_00221_(1).jpg

VESTUVIŲ TENDENCIJOS 2020-tiems

Draudimo žalos Mantas Norvaišas

RAMIOS VESTUVĖS - SU DRAUDIMU

nusiramink ir ištekėk

VESTUVĖS BE STRESO. 10 PATARIMŲ NUOTAKOMS

Vestuvių paroda sausio 28-29

VESTUVIŲ PARODA - SAUSIO 28-29 VILNIAUS ROTUŠĖJE

Vestuvių žurnalas Išteku.lt - visos vestuvių idėjos

JAUNAVEDŽIAMS - NAUJAS VESTUVINIS ŽURNALAS

Daugiau
naujienų

ajax loader