Filtras
Artisokas.lt nuotrauka

~2016-01-11~

KARŠČIAUSIOS 2016 METŲ VESTUVIŲ TENDENCIJOS

Norime su jumis pasidalinti nuostabiomis idėjomis, kurios bus itin populiarios 2016 – aisias metais. Ateinantys metai žada būti itin blizgūs, romantiški ir originalūs. Todėl visi 2016 – ųjų jaunavedžiai suskubkite susipažinti su karčiausiomis ateinančių metų tendencijomis!

Populiariausios spalvos - metalo!

"Royal vestuvės" nuotrauka

Ateinančiais metais visi jaunavedžiai turėtų rinktis metalų spalvas savo vestuvėms. Galbūt atrodys netikėta, tačiau metalo spalva yra labai universali ir dera poroje su daugybe kitų spalvų. Priklausomai nuo to kaip ir kokio metalo spalvas pasirinksite, savo šventę galite paversti tokia kokios norite. Pasirinkus atitinkamo metalo spalvą jūsų šventė gali būti elegantiška, paslaptinga, nežemiška ar priešingai – labai natūrali. Aukso spalva bei auksiniai blizgučiai turės ypatingai didelę paklausą visame pasaulyje. Jie bus populiarūs ir dekoruojant stalus, rengiant pamerges, ruošiant maistą ar kokteilius. Taip pat itin populiarūs bus švelniai rožinio aukso atspalviai bei vario. Na, o sidabro spalva ateinančiais metais bus mažiau populiari nei kitos metalų spalvos.

Vestuvių tema – miestas herojus!

"Artišokas" nuotrauka

Jau ir 2015 – aisiais metais teko pastebėti, jog jaunavedžiai nori rengti temines, savo svajonių miesto vestuves. Ką tai reiškia? Poros vis dažniau nori į savo vestuves atnešti tam tikros šalies ar miesto atributiką, kadangi tai jiems turi simbolinę reikšmę. Pavyzdžiui, jeigu jaunavedžiai susižadėjo Paryžiuje, jie norės tam tikros Paryžiaus atributikos savo vestuvėse. Mažyčių Eifelio bokštų, Prancūzų pamėgtų užkandžių bei desertų ar Edith Piaf dainų. Viso to tikslas nukelti savo svečius į ypatingą vietą, kuri turi tam tikrą simbolinę reikšmę jaunavedžiams.

Romantiškos vestuvės ir kuo daugiau šviesų!

"Vestuvių sonata" nuotrauka

Vis daugiau jaunavedžių nori itin romantiškos ir jaukios vestuvių šventės. Ne pompastiškos, prabangios ar iškilmingos, tačiau tokios, kurioje tvyrotų meilė, degtų daug žvakių, o atmosfera būtų kupina šilumos bei intymumo. Norint sukurti būtent tokią šventę užtenka pasitelkti daugybę įvairių šviesų, kurios padės sukurti jaukią ir romantišką atmosferą. Būtent tokios vestuvės bus itin populiarios ateinančiais metais. Daugybė žvakių, lempučių girliandos, senoviniai žibintai ar kiti šviečiantys elementai bus itin paklausūs 2016 - aisiais metais.

Išradingas susodinimo planas

Jaunavedžių poros vis rečiau renkasi didelius apvalius stalus, kurie labiau primena konferenciją, o ne vestuvių šventę ir susodina svečius daug originaliau bei kūrybingiau. Vietoje apvalių stalų, jaunavedžiai mielai renkasi arba ilgus stalus, arba stačiakampio formos, arba tiesiog viską sumaišo – ilgas stalas apsuptas mažų apvalių staliukų yra itin pamėgtas susodinimo variantas, kadangi puikiai sukuria intymią aplinką. Ateinančiais metais, taip pat bus populiarios vadinamosios atsipalaidavimo vietos, kur svečiai galės patogiai įsitaisyti, gurkšnoti kokteilius ir tiesiog atsipalaiduoti. Tai šventei suteiks nevaržomo laisvumo ir modernumo.

Efektingi vestuvių pakvietimai

"Artišokas" nuotrauka

Dar viena, itin karšta vestuvių tendencija tai efektingi vestuvių pakvietimai, kurie tiesiog kvieste kviestų į jūsų vestuves. Šiuo atveju visos priemonės, kaip meilėje ir kare, yra pateisinamo. Jūsų kvietimai turi žibėti, spindėti, mirguliuoti ir blizgėti, kadangi kiekvienas mėgsta blizgančius, iškirtinius ir originalius daiktus, o šiuo atveju pakvietimus! Šilti tonai, pavyzdžiui rožinė aukso ar vario yra vienos populiariausių ateinančių metų spalvos, todėl jūsų pakvietimams šios metalų spalvos tiks tiesiog tobulai.

Muzika? Kuo įvairesnė!

Pamirškite tuos laikus, kuomet reikėjo rinktis tarp gyvai dainuojančių muzikantų ir DJ. Dabar galite turėti viską! O jeigu norite būti itin modernūs ir šiuolaikiški – jūs tiesiog privalote turėti viską! Vis daugiau porų renkasi ir gyvai dainuojančius muzikantus ir DJ, taip siekdami savo vestuvių šventei suteikti kuo daugiau pramogų, o tuo pačiu įtikti ir visiems savo svečiam. Tiesiog visos tetos ir močiutės džiaugsis iš laimės girdėdamos gyvai dainuojančius muzikantus, o visi jūsų amžiaus svečiai bus maloniai nustebinti šiuolaikišką muziką grojančiu DJ. Tiesiog šioms dviems pramogoms pasirinkite skirtingą laiką. Tegu muzikantai groja pradžioje, kuomet vyksta sveikinimai, tostai ir pašnekesiai prie stalo, o vestuvių šventę lai vainikuoja DJ taip išvesdamas visus svečius į šokių aikštelę.

1618812688zuza-galczynska-c5_eQi4rrjA-unsplash.jpg

12 IDĖJŲ VIDURNAKČIO PRAMOGOMS

1606137129I0010.jpg

50 PROFESIONALIOS VESTUVIŲ PLANUOTOJOS PATARIMŲ NUOTAKAI

1540405241IMG_4413.jpg

Vestuvių planuotoja EGLĖ ČIURLIONYTĖ pataria

nusiramink ir ištekėk

VESTUVĖS BE STRESO. 10 PATARIMŲ NUOTAKOMS

Redijus photography nuotrauka

5 PATARIMAI, KAIP IŠSIMIEGOTI PRIEŠ VESTUVES

Dom Bow Tie Peteliškes LUX108 nuotrauka

BŪSIMIEJI JAUNAVEDŽIAI ATSKLEIDĖ, APIE KOKIO STILIAUS ŠVENTĘ SVAJOJA

Daugiau
naujienų

ajax loader