Filtras
bridalmusing.com mood board

~2016-02-05~

KAS YRA „MOOD BOARD“ - VESTUVINIŲ IDĖJŲ LENTA?

Ar teko girdėti terminą Mood Board? Neabejojame, jog nuotakos, ieškančios idėjų internete tikrai žino kas yra minėtas Mood Board‘as, tačiau toms, kurios šį terminą girdi pirmą kartą, pasakysime, jog tai tam tikra vestuvinių idėjų lenta, kurioje galite klijuoti ir derinti įvairius savo vestuvių vizijos elementus. Tikriausiai, kol kas aiškumo mažai, tačiau skubame jus supažindinti su Mood Board‘o idėja ir papasakoti kuo jis naudingas nuotakai planuojančiai vestuvių šventę.

Kas yra Mood Board‘as?

Terminą Mood Board išvertus į lietuvių kalbą gausime gan keistą žodžių junginį, reiškiantį „nuotaikų lenta“ tačiau neskubėkime nurašyti šio gan neįprasto pavadinimo. Mood Board‘as dar gali būti įvardijamas kaip „vestuvinių idėjų lenta“, kurią pildo ir klijuoja nuotaka planuojant savo vestuves. Kalbant visiškai paprastai tai tiesiog nuotraukų koliažas.

Mood Board‘o esmė yra ta, jog tai pagalba nuotakai, kuri nori matyti, derinti ir taip susikurti savo vestuvių temą, išpildyti idėją ar įgyvendinti vestuvių viziją. Tarpusavyje dėliojant nuotraukas su įvairiomis vestuvinėmis idėjomis, galime matyti kokia spalvų paletė atrodo neskoningai, kokie elementai puikiai derėtų vestuvėse tam tikra tema arba kokios dekoracijos geriausiai atspindėtų pasirinktą vestuvių idėją.

Kam reikalingas Mood Board‘as?

Vienas iš Mood Board‘o privalumų yra tas, jog jis padės jums išlikti teisingame kelyje savo vestuvių vizijos įgyvendinimo link. Įsivaizduokite, jog Pinterest‘e pamatėte nuostabią idėją savo vestuvėms, tačiau nežinote ar ji derės prie likusio šventės dizaino. Mood Board‘o pagalba galite matyti ar tarpusavyje dera tam tikri dalykai, tam tikros spalvos. Todėl, jeigu vis tik jūsų vestuvių vizija yra karališka elegancija, o jums po akimis pasipainiojo rustic stiliaus elementas, Mood Board‘e aiškiai matysite, jog šie du elementai tarpusavyje tikrai nedera. O tai leis jums išlikti teisingame vizijos įgyvendinimo kelyje.

Kitas Mood Board‘o privalumas yra tas, jog tai tam tikra pagalba bendraujant su savo vestuvinių paslaugų tiekėjais. Įsivaizduokite, jog floristui turite paaiškinti kokios nuotakos puokštės norite, tačiau nežinote kaip tą padaryti, jog nekiltų jokių nesusipratimų. Tokiu atveju savo floristui parodote susikurtą Mood Board‘ą, o to pasekoje jis gali matyti kokią vestuvinę puokštę įsivaizduojate, kokiomis gėlėmis bus dekoruojama šventės vieta ir kokio atspalvio rožės turėtų dominuoti pamergių puokštelėse. Taip išvengsite dažnai pasitaikančių nesusipratimų ir gausite tokią paslaugą, kokios tikėjotės.

Kuriame Mood Boeard‘ą

Nuo to laiko kai pradėjote planuoti vestuves, tikriausiai savo asmeniniame kompiuteryje turite prikaupusios krūvą nuotraukų su idėjomis, kurios anot jūsų puikiai tiktų jūsų vestuvėms. Ar pastebėjote, jog tų nuotraukų tiek daug, jog visiškai pasiklydote „tarp to kas gražu“ ir „kas tinka mano vestuvėms“? O tai kas pradžioje atrodė skoninga dabar atrodo nuobodu ir nuvalkiota?

Jeigu išgyvenate būtent tai, pats laikas užsiimti grupavimu. Sugrupuokite nuotraukas pagal tam tikrus kriterijus (spalvos, temos ir pan.) ir sudėkite juos į koliažus, kitaip vadinamus Mood Board‘us. Patikėkite, tokia grupavimo technika padės jums ištrinti nemažai nuotraukų ir atsisakyti idėjų, kurios apskritai su niekuo nedera ir jūsų šventės vizijoje atrodys visiškai iškritusios iš konteksto. To pasekoje sukursite unikalius spalvų derinius, įvairas temas ir dizainus, kurie padės jums susikurti savo šventės idėją, kurią, beje nuolat galėsite tobulinti.

Labai patogu tai daryti prisijungus prie www.isteku.lt - čia kiekvieną rastą idėją galima išsaugoti skirtinguose kataloguose ir taip susikurti skirtingus mood board'us kiekvienai temai!

bridalmusing.com nuotraukos

1618812688zuza-galczynska-c5_eQi4rrjA-unsplash.jpg

12 IDĖJŲ VIDURNAKČIO PRAMOGOMS

1606137129I0010.jpg

50 PROFESIONALIOS VESTUVIŲ PLANUOTOJOS PATARIMŲ NUOTAKAI

1540405241IMG_4413.jpg

Vestuvių planuotoja EGLĖ ČIURLIONYTĖ pataria

nusiramink ir ištekėk

VESTUVĖS BE STRESO. 10 PATARIMŲ NUOTAKOMS

Redijus photography nuotrauka

5 PATARIMAI, KAIP IŠSIMIEGOTI PRIEŠ VESTUVES

Dom Bow Tie Peteliškes LUX108 nuotrauka

BŪSIMIEJI JAUNAVEDŽIAI ATSKLEIDĖ, APIE KOKIO STILIAUS ŠVENTĘ SVAJOJA

Daugiau
naujienų

ajax loader