Filtras
nude mood photography

~2017-01-21~

KO MOTERYS TIKISI IŠ PIRMOSIOS NAKTIES?

Būsime sąžiningi: dauguma porų pirmąją vedybinę naktį iki sekso neprieina. Galite išmesti iš galvos visą vanilinę-braškinę nesąmonę, kurią matėte romantiniuose filmuose. Išgyvenę visą vestuvių šėlsmą ir linksmybes greičiausiai krisite į lovas ir miegosite iki kol pažadins, pavyzdžiui, pamergės su pabroliais, o gal skanus kavos aromatas :)

Nude Mood photography nuotrauka

Norite savo pavyzdžiu prisidėti prie statistikos? Jei ne - šis straipsnis jums! Mieli jaunikiai, sužinokite, kokios pirmosios vestuvinės nakties laukia jūsų mylimoji ir veikite, kad jos nenuviltumėte.

1.Juokas

Nusirengti - seksualu, bet nusirengti sunkią ir sudėtingai susegtą vestuvinę suknelę, dar korsetą - užduotis ne iš lengvųjų. Todėl jūs, mieli vyrai, skubėkite savo žmona į pagalbą. Galite palaidyti sąmojingus juokus ar anekdotą (žinoma, tinkamus, nevulgarius), jei procesas užtruktų. Taip pat būkite pasiruošę ir kitoms staigmenoms, kurios slepiasi po mylimojo vestuvine suknele, tačiau juokas ir gera nuotaika - geriausi pagalbininkai.

2. “Blogos" priesaikos

Ceremonijos metu jūs jau sakėte vienas kitam priesaikas, kad branginsite vienas kitą, o dabar pats metas duoti kiek kitokias - daug atviresnes ir intymesnes priesaikas. Juk jūs suprantate apie ką mes? Tada paliksime šį punktą jūsų nuožiūrai, nesigėdinkite fantazuoti ir išsakyti savo bei pildyti visus mylimosios norus.

3.Muzikinis fonas

Štai čia romantiniai filmai pataikė į dešimtuką - niekas taip nenuteikia reikiamai nuotaikai kaip “teisinga” fono muzika. Sudarykite specialų playlistą, į kurį įtraukite visas abiejų mėgstamas lėtas kompozicijas bei kelius “užvedančius” trekus.

4.Komplimentai

Kiekviena moteris vestuvių naktį (ir ne tik, žinoma) nori girdėti iš savo vyro, jog ji yra pati nuostabiausia, gražiausia nuotaka, žodžiu - svajonių moteris. Jei jūsų mylimoji sako, kad jai nereikia komplimentų, ji šiek tiek meluoja - patikėkite. Vis tiek juos sakykite!

5.Šampanas

Vestuvės ir nervai - praktiškai sinonimai. Net jei jūs ir pažįstate vienas kitą visą amžinybę,  be jaudulio ir nerimo šią dieną neapsieisite. Todėl vakarui turėkite mėgstamo šampano, kad likę dviese su žmona galėtume pasidžiaugti savo “nauju statusu”.

Nude Mood photography nuotrauka

6. Penki pojūčiai

Moterys - jautrus sutvėrimas, tad pasistenkite šią naktį maksimaliai sužadinti visus penkis jos pojūčius. Gražus kambario papuošimas, gera muzika, aromatinės žvakės, šampanas, šokoladas, vaisiai…Ir, žinoma, jūsų švelnūs prisilietimai bei bučiniai.

7.Orgazmas

Užuomina visiems vyrams - pirmoji vedybinė naktis - ne laikas galvoti tik apie save. Pasirūpinkite, kad jūsų mylima moteris patirtų ekstazę. O jūsų asmeniškam malonumų patenkinimui - visas vedybinis gyvenimas priešakyje (juokaujame!)

8.Romantika

Jei peržengėte viešbučio kambario, skirtą jaunavedžiams, slenkstį, o jame nėra nei gėlių nei žvakių, nei rožių žiedlapių, gali būti, kad jūsų mylimoji nusivils ir nuliūs. Nejuokaujame. Pasistenkite, kad tai netaptų norma jūsų tolimesniame šeimyniniame gyvenime. Būkite romantikais - nors kartais.

9.Komfortas

Nėra nieko blogo, jei mylitės ant grindų, vonioje ar verandoje, Tačiau tik ne pirmą vedybinę naktį. Pasigailėkite mylimosios - jei ryte ji ras ant kūno mėlynių ar įbrėžimų, vargu ar tai bus nuostabus pirmosios vedybinės nakties prisiminimas. Tai visiška romantikos priešingybė.

10.Aistra

Pamirškite visas klišes ir nuoširdžiai prisipažinkite - kaip jaučiatės būdami su savo svajonių moterimi šią naktį ir visą likusį gyvenimą.

1618812688zuza-galczynska-c5_eQi4rrjA-unsplash.jpg

12 IDĖJŲ VIDURNAKČIO PRAMOGOMS

1606137129I0010.jpg

50 PROFESIONALIOS VESTUVIŲ PLANUOTOJOS PATARIMŲ NUOTAKAI

1540405241IMG_4413.jpg

Vestuvių planuotoja EGLĖ ČIURLIONYTĖ pataria

nusiramink ir ištekėk

VESTUVĖS BE STRESO. 10 PATARIMŲ NUOTAKOMS

Redijus photography nuotrauka

5 PATARIMAI, KAIP IŠSIMIEGOTI PRIEŠ VESTUVES

Dom Bow Tie Peteliškes LUX108 nuotrauka

BŪSIMIEJI JAUNAVEDŽIAI ATSKLEIDĖ, APIE KOKIO STILIAUS ŠVENTĘ SVAJOJA

Daugiau
naujienų

ajax loader