Filtras
Metų laikai vestuvems

~2016-05-27~

KOKĮ MĖNESĮ KELTI VESTUVES?

Išsirinkti vestuvių dieną - užduotis ne iš lengvųjų. Kiekvienas metų laikas, kiekvienas mėnuo turi savo ypatumų, į kuriuos turite atkreipti dėmesį, planuodami tobulų vestuvių datą. Apžvelgsime keturių metų laikų ypatumus, o jūs jau pasirinkite tą, kuris arčiausiai širdies..

Šalčiausi mėnesiai: Gruodis, Sausis ir Vasaris

Aušra Mockuvienė photography nuotrauka

Nenuostabu, jog žiemą vestuvių organizuojama gerokai mažiau, palyginus su kitais metų laikais, nes dažnai jaunavedžius išgąsdina šalčiai. Bet šis metų laikas turi ir savų pliusų: tie, kas visgi nusprendė susituokti žiemą, gali nemažai sutaupyti pokylio vietos (dvarų, kaimo sodybų, restoranų…) nuomai, mat šiuo metu laiku paklausa gerokai sumažėjusi. 

Sausis gali būti bene geriausiu mėnesiu jūsų vesuvėms, nes juk būtent po Naujųjų metų parduotuvėse prasideda pats nuolaidų įkarštis, tad pavyzdžiui, brendinius vestuvinius atributus įsigysite už gerokai patrauklesnę kainą.

Vasaris taip pat labai “naudingas” vestuvių mėnuo, žvelgiant iš finansinės pusės, be to, jis turi dar vieną privalumą - jei esate romantikai, vestuves galite suplanuoti per Valentino dieną. Na o kalbant apie gruodį - tai stebuklingas mėnuo, juk artėjant didžiausioms metų šventėms, magija tiesiog sklando ore.

Vestuvės pavasarį: Kovas, Balandis ir Gegužė

Saulės Pieva“ nuotrauka

Po žiemos iššiilgus pavasario, nuotaika savaime pagerėja. Dažna pora vestuves rengia vos tik pasirodžius šiltesniems saulės spinduliams ir pamažu imant sprogti medžių pumpurams. Kovą saulėtų dienų tampa vis daugiau, ilgėja dienos, tad surengti vestuves - tinkamas metas. 

Balandis, kaip žinia, lietingesnis mėnuo, todėl, jei nėra didelio noro bristi per balas, geriau atidėkite šią gražią šventę geresniems orams. Nors, kaip liaudyje sakoma, lietus vestuvių dieną atneša jaunavedžiams laimę ir ilgą gyvenimą  kartu.

Gegužė - ramus, šiltas, įvairiausiomis gėlėmis pražydęs ir kupinas gyvybės mėnuo, tad kas gali būti gražiau, nei vieną saulėtą gegužės dieną surengti jaukią tuoktuvių ceremoniją…

Vestuvės VASARĄ: Birželis, Liepa ir Rūgpjūtis

FotoPlunksna“ nuotrauka

Tai vienas populiariausių metų laikų jungtuvėms. Tačiau norint gauti vietas geruose viešbučiuose, kaimo sodybose, kavinėse, restoranuose -  tenka rezervuoti jas kone prieš gerą pusmetį ar net metus. Be to, ne visada karštos dienos palankios šiai šventei, ypač atsargiai reikia rinktis valgiaraštį, nes daugelis produktų per karščius greičiau genda.

Kai kurios poros tvirtina, kad vienas geriausių vasaros mėnesių yra birželis, kai karščai dar neįsisiūbavę, o ir lietus ne toks dažnas svečias. Bet reikia atminti, kad orai neprognozuojami ir visko gali nutikti net ir birželį.

Liepą paprastai laikosi stabili aukšta temperatūra, šviesus paros metas pakankamai ilgas, o tai leidžia šventę gryname ore pratęsti iki išnaktų. Na o rugpjūtis, be abejo, laikomas vienu  populiariausių vestuvių mėnesiu. Dar jis vadinamas atostogų mėnesiu, mat būtent rugpjūtį atostogauja dauguma Žemės gyventojų. Tad į tai atsižvelgdami jaunavedžiai šiam mėnesiui teikia pirmenybę.

RUDUO: Rugsėjis, Spalis ir Lapkritis

[SP] fotografija nuotrauka

Rudeninės vestuvės išsiskiria savo ryškiu kaloritu, kurias paruošė pati motina Gamta. Vien dėl nuostabių gamtos spalvų verta planuoti vestuves rudenį - šiuo sezonu jos neabejotinai taps originalios ir įsimintinos. Rugsėjis - geriausias rudens mėnuo vestuvėms, mat dažniausiai lepina puikus oras ir sumažėjusios kainos pardutuvėse. Spalyje oras pamažu suprastėja, tačiau būna nuostabiai saulėtų dienų, atėjus Bobų vasarai. Na o lapkritį geriau vestuvių neplanuoti, mat jį dažnai lydi gerokai atšalęs oras, žvarbus vėjas ir padidėjusi ligų tikimybė.

Kad ir kokį mėnesį savo santuokai bepasirinktumėte, svarbiausia juk - meilė ir harmoningi tarpusavio santykiai!

1618812688zuza-galczynska-c5_eQi4rrjA-unsplash.jpg

12 IDĖJŲ VIDURNAKČIO PRAMOGOMS

1606137129I0010.jpg

50 PROFESIONALIOS VESTUVIŲ PLANUOTOJOS PATARIMŲ NUOTAKAI

1540405241IMG_4413.jpg

Vestuvių planuotoja EGLĖ ČIURLIONYTĖ pataria

nusiramink ir ištekėk

VESTUVĖS BE STRESO. 10 PATARIMŲ NUOTAKOMS

Redijus photography nuotrauka

5 PATARIMAI, KAIP IŠSIMIEGOTI PRIEŠ VESTUVES

Dom Bow Tie Peteliškes LUX108 nuotrauka

BŪSIMIEJI JAUNAVEDŽIAI ATSKLEIDĖ, APIE KOKIO STILIAUS ŠVENTĘ SVAJOJA

Daugiau
naujienų

ajax loader