Filtras
Granto ir Evelinos vestuvės namuose, kurias organizavo 365 eventus

~2015-08-30~

NAUJA MADA - VESTUVĖS NUOSAVAME KIEME

Dar prieš kelis metus visi aikčiojo ir su abejone kalbėjo apie vestuves savo namų terasoje ar tėvų namų kieme, tačiau šis vestuvių vakarėlio modelis vis labiau populiarėja. Neįtikėtinai daug jaunavedžių jau dabar 2016 m. vestuves planuoja namų terasose ar senelių sodybų kiemuose.

Ekonomiškas sprendimas

Švęsti nuosavoje erdvėje yra labai protingas ir ekonomiškai paremtas sprendimas – sutaupote biudžeto eilutę, kuri vadinasi „Šventės vietos nuoma“ ir kuriai dažniausiai skiriama nuo 1000 Eur iki… Pastaraisiais metais labai daug vestuvių vyko kaimo turizmo sodybose, viešbučiuose, restoranuose ir kt. Šių metų ir ateinančio sezono sužadėtiniai vis drąsiau renkasi švęsti savo šventę savo ar tėvų namuose: terasoje, pievoje prie namo, senelių sodyboje, kluone, daržinėje, vynuogyne ir pan. Artima ir sava erdvė buvo lyg iš naujo atrasta ir vertinama – ir jokio neigiamo požiūrio! 

„Mes turime didelį nuostabų kiemą. Jis šalia pušyno. Žadame savo kiemą dekoruoti lemputėmis, pasisamdyti padavėjus, maisto tiekėjus ir išsinuomoti baldus. Tikiu, kad net mano mažytė virtuvė tądien taps puikiu restoranu. Noriu jaukios savos erdvės ir mano kiemo svarbiausią dieną gyvenime neatstos jokia sodyba.“ – sako savo vestuves planuojanti Airė Meškauskaitė.

Namų kiemas tampa aukšto lygio restoranu

Vestuvės namuose gali skambėti labai paprastai, tačiau galima gauti stulbinantį rezultatą! Jūsų kiemas gali tapti restoranu vienai dienai su didele terasa, gražiais stalais, gėlių kompozicijomis, svečių sėdėjimo planu, lemputėmis, palapine atsivėsinti ar pasislėpti nuo lietaus, su profesionaliais padavėjais ir virtuvės šefu. Vestuves namuose dar praėjusį savaitgalį atšventė kauniečiai Grantas ir Evelina.

„Švęsti vestuves namuose planavome jau seniai, norėjome susikurti jaukią šventę namų aplinkoje. Organizuojant vestuves gimė mintis jas surengti „Provanso“ stiliumi, taip pradėjome ieškoti idėjų ir po truputį jas įgyvendinti. Ne kartą teko apsilankyti sendaikčių turguje Danijoje, kur žavėjomės įvairiomis detalėmis. Visa diena mums su vyru buvo ypatinga bei kupina pačių geriausių emocijų, taip pat girdėjome daug gražių atsiliepimų iš šventėje dalyvavusių svečių, todėl galime tvirtai teigti, jog šventė buvo būtent tokia, apie kurią svajojome. Įgyvendinti visus sumanymus mums padėjo „365 eventus“ komanda,“ – prisiminimais dalijosi jaunamartė Evelina.

Vertingi patarimai šventei namuose

Pasinaudokite išvažiuojamųjų pobūvių ir švenčių dekoravimo paslaugas teikiančios „365 eventus“ komandos patarimais, kurie labai pravers organizuojant vestuves namuose:

1.     Samdyti profesionalią komandą, kuri net ekstremaliomis sąlygomis gali patiekti kokybišką maistą ir suteikti gerą aptarnavimą.

2.     Idealiausia būtų visas paslaugas pirkti iš vieno tiekėjo, nes taip sutaupysite pinigų ir būsite tikri, kad bus apgalvoti visi techniniai niuansai.

3.     Planuodami vestuves eikite į netradicinius pasimatymus – degustacines vakarienes. Vakarienės metu galėsite ne tik paragauti jus dominančių patiekalų, tačiau ir pamatysite, kaip patiekalai serviruojami lėkštėje, aptarsite porcijų dydžius, tinkamus garnyrus, parinksite derančius gėrimus. Be to, tai puikus būdas įvertinti aptarnaujantį personalą.

4.     Sekite orų prognozes ir nepamirškite pasirūpinti planu B – o kas, jei lis? Populiariausias sprendimas – palapinė su sienomis ir šildytuvai.

5.     Išsirinkite kokybiškus maisto tiekėjus, nes nuo jų darbo priklausys ne tik svečių skrandis, bet ir vakaro atmosfera – gražiai patiektas ir kokybiškas maistas gali tapti puikiu maisto šou.

6.     Apgalvokite desertų stalą. Jo puošyba tikrai svarbi ir visiems pabodę tradiciniai tortai gali būti pakeisti tūkstančiais alternatyvų. O gal geriau sūrus stalas?

7.     Įrenkite vietas, kuriose svečiai galės atsipūsti ir nuoširdžiai pabendrauti – tam puikiai tiks BBQ lounge stiliaus salelė šventėje.

8.     Atsakingai pasirinkite bendrą šventės stilių sukursiančius paslaugų teikėjus – rengiant vestuves netradicinėje aplinkoje, reikalingos įvairios detalės, padėsiančios sukurti šventiškumo įspūdį bei harmoniją.

9.     Nesekite madomis, o jas kurkite. Internetas pilnas idėjų – surinkite jas, perfiltruokite per savo norus ir įgyvendinkite naują mintį, kuri kitąmet taps pirmąja idėja ir visi norės ją atkartoti.

Nuotraukose Granto ir Evelinos vestuvių namuose akimirkos. Nuotraukos priklauso savito švenčių stiliaus ir meniu kūrimo paslaugas teikiančiai įmonei „365 eventus“.

1618812688zuza-galczynska-c5_eQi4rrjA-unsplash.jpg

12 IDĖJŲ VIDURNAKČIO PRAMOGOMS

1606137129I0010.jpg

50 PROFESIONALIOS VESTUVIŲ PLANUOTOJOS PATARIMŲ NUOTAKAI

1540405241IMG_4413.jpg

Vestuvių planuotoja EGLĖ ČIURLIONYTĖ pataria

nusiramink ir ištekėk

VESTUVĖS BE STRESO. 10 PATARIMŲ NUOTAKOMS

Redijus photography nuotrauka

5 PATARIMAI, KAIP IŠSIMIEGOTI PRIEŠ VESTUVES

Dom Bow Tie Peteliškes LUX108 nuotrauka

BŪSIMIEJI JAUNAVEDŽIAI ATSKLEIDĖ, APIE KOKIO STILIAUS ŠVENTĘ SVAJOJA

Daugiau
naujienų

ajax loader