Filtras
 goodlife photography nuotrauka

~2017-01-21~

PRIEŠVESTUVINIAI KONFLIKTAI IR 10 JŲ SPRENDIMŲ BŪDŲ

Būti nuotaka nuostabu: smagūs priešvestuviniai pašnekesiai ir vakarėliai su draugėmis, malonumas rinktis vestuvinę suknelę ir teisė išleisti jos įsigijimui nemažą sumelę ir pan.
Tačiau šis paveikslas gali subjurti dėl konfliktų su artimiausiu žmogumi - jūsų būsimu vyru. Planuojant vesuves, jūsų mylimojo, kuris anksčiau buvo labai supratingas, nuomonė vis dažniau gali nesutapti su jūsų, o mažas ginčas gali virsti didele problema. Apžvelgsime pačius populiariausius priešvestuvinius konfliktus ir galimus jų sprendimo būdus,

goodlife photography nuotrauka

1. Mes (mūsų šeimos) mokame už vestuves per pusę. Tačiau svečių sąrašas iš jo pusės gerokai didesnis nei mano!

Sprendimas

Kai santykiuose kalba pasisuka apie finansus, dažniausiai tai “kvepia” didesniu ar mažesniu ginču, kas nėra labai malonu, ypač ruošiantis vestuvėms. Tačiau nutylėti šios problemos negalima. Spręsti ją reikia dalykiškai, pamiršus emocijas. Pirmiausia paskaičiuokite, kiek “kainuos” kiekvienas svečias. Ir parodykite vyrui, kiek pinigų išleidžiate svečiams iš jūsų pusės, o kiek - iš jo. Viską spręskite subtiliai ir ramiai. Kartu jūs rasite geriausią sprendimą, ar sumažinti svečių skaičių ir pan. Nepamirškite visų aspektų, juk, pavyzdžiui, gali būti, kad jaunikio tėvai padarys jums staigmeną ir padovanos tokią dovaną, apie kurią net nesapnavote :)

2. Jam į viską nusispjauti. Jis net negali išrinkti su manimi staltiesių ir servetėlių spalvos.

Sprendimas

Dauguma vyrų tiesiog abejingi bet kokiam dekorui ir dizainui - tai faktas, kurį reikia tiesiog priimti. Palikite mylimąjį ramybėje ir be reikalo jo nekamantinėkite, kokią gėlių ar torto spalvą geriau parinkti. Kita vertus, visai neatitolinkite jaunikio nuo visų vestuvinių rūpesčių. Tegu jis bent išsirenka įdomią jam sferą, pvz. automobilius vestuviniam kortežui, o jūs vis paskatinkite jo dalyvavimą.

3.Aš noriu gražios suknelės, tačiau jis ruošiasi išleisti tuos pinigus medaus mėnesio kelionei į Bora Bora!

Sprendimas

O jums nesinori nuvykti į egzotinę medaus mėnesio kelionę?!! Ar esate įsitikinusi, kad norite prabangios vestuvinės suknelės, kainuojančios kosminę sumą, o visą šventę baimintis, kad tik ant jos kas nors neužliptų ar neišteptų. Išsirinkę paprastesnę suknelę, jus užsitikrinsite vestuvinę dieną be didelio streso ir įspūdingą povestuvinę kelionę su mylimuoju.

4. Kodėl jis nenori laikytis mano religinių tradicijų?

Sprendimas

Jūs svajojate tuoktis pagal visas jūsų tikėjimo tradicijas, o jis to visai nenori? Ši tema - puiki galimybė daugiau sužinoti ir apie save, ir apie būsimą vyrą. Kalbėkite apie religiją su visa pagarba ir kaip galima delikačiau. Svarbiausia - ne įrodyti, kad tik jūsų tikėjimas “teisingas”. Pakalbėjus ramiai ir atvirai, jūs greičiausiai rasite šio konflikto sprendimą.

VZX photography nuotrauka

5. Man patinka smaragdinė, o jam kažkokia baisi žalia spalva. Ir taip visame kame!

Sprendimas

Norėjote aktyvaus vyro, kuris dalyvautų kiekviename vestuvių planavimo momente? Prašom! Tačiau iškilo kita problema, tiesa? Dabar bet kokia smulkmena pasmerkiama ilgam aptarimui, nuomonės dažnai nesutampa, o ginčas aštrėja. Patariame pasiskirstyti pareigų ir atsakomybės sritis. Nusistatytkite savo prioritetus. Ir jūs, ir jūsų vyras turi skalėje nuo 1 iki 10 parašyti, kuri vestuvių pasiruošimo dalis yra svarbi kiekvienam. Netrukdykite vienas kitam užsiimti tuo, už ką esate atsakingas. Pavyzdžiui, jūs svarstote, kokia bus floristika ir spalvinė šventės gama, o mylimasis galvoja, kokią muzikos grupę pasikviesti arba koks bus šventės meniu ir pan.

6. Kodėl mes turime tuoktis Vilniuje vien todėl, kad ilgai čia gyvename ir čia daug draugų? Aš noriu į Klaipėdą, šalia savo šeimos!

Sprendimas

Miesto pasirinkimo vestuvėms problema tampa vis aktualesnė. Pora dar iki vestuvių išvyksta toli nuo šeimos, o kai ateina metas kelti vestuves, vienas nori ten, kur gyvena, kitas nori savo gimtajame mieste arba užsienyje. Kaip rasti kompromisą?

Pirmiausia sužinokite priežastį, kodėl jūsų vyras nori vestuvių būtent ten, kur pats ir draugai gyvena. Gal paaiškės, kad geriausi draugai neturi galimybės vykti į kitą miestą ar svetur. O juk šventę galite “skaidyti”: ceremoniją atšvęsti kartu su šeima, o pačias linksmybes su draugais.

7. Jis pasikvietė bičiulį, kuris tik ir laukia, kaip prisigerti mūsų vestuvėse!

Sprendimas

Galbūt šis žmogus labai svarbus arba labai daug padėjo jūsų vyrui, todėl jis nori jį matyti svarbiausiose savo gyvenimo šventėse, nežiūrint į jo “paslydimus”. Ir tai neturėtų būti skandalo tarp jūsų priežastimi. Įsitikinkite, kad su šiuo svečiu bus patikimi žmonės. Arba pasidalinkite savo abejonėmis su mylimuoju, tačiau sprendimą priimkite abu, kaip kontroliuoti “probematišką” draugą.

8. Jis ėmė taip šaltai elgtis su manimi. Jau nebežinau, ar išvis noriu tuoktis.

Sprendimas

Metas pažvelgti į save iš šalies. Galbūt, jūsų išrinktasis su baime galvoja: kas ši moteris ir kur dingo ta nuostabi mergina, su kuria eidavome į koncertus ar žiūrėdavo vakarais filmą? Jeigu jūs apie vestuves galvojate ir dieną, ir naktį - tai jau nerimą keliantis ženklas. Suprantama, norisi, kad šventė būtų tobula, bet tikrai ne santykių sąskaita. Kitaip, koks gi tokios šventės tikslas?…

9. Jis siūlo sudaryti priešvedybinę sutartį. Mes dar nesusituokėme, o jis jau galvoja apie galimas skyrybas.

Sprendimas

Ekspertų manymu, vedybinė sutartis labai svarbi ir be reikalo suvokiama kaip pasitikėjimo praradimas. Tai tik pretekstas išspręsti visus finansinius klausimus, tad nėra jokio pavojaus baimintis dėl sutuoktinio galimo jausmų sumažėjimo vedybinio gyvenimo metu.

10. Jis gerai sutaria su buvusiaja ir nori ją pasikviesti į mūsų vestuves. O aš noriu, kad jos išvis nebūtų!

Sprendimas

Psichologai pataria pamiršti apie pavydą ir prisiminti apie pergalę - juk jis išsirinko būtent jus, Pabendraukite su “moterimi iš praeities” ir galbūt jūs susidraugausite. Jei iki šiol nepasitikite savo sužadėtiniu, galbūt verta susimąstyti - ar esate pasiruošę tuoktis?
Bet kokį konfliktą galima išspręsti ramaus pokalbio metu. Neleiskite emocijoms dėl vestuvių pasiruošimo sugadinti jūsų santykių. Dabar kaip tik tas metas, kai galite dar labiau suartėti ir suprasti vienas kitą, mėgaukitės šiomis akimirkomis!

1618812688zuza-galczynska-c5_eQi4rrjA-unsplash.jpg

12 IDĖJŲ VIDURNAKČIO PRAMOGOMS

1606137129I0010.jpg

50 PROFESIONALIOS VESTUVIŲ PLANUOTOJOS PATARIMŲ NUOTAKAI

1540405241IMG_4413.jpg

Vestuvių planuotoja EGLĖ ČIURLIONYTĖ pataria

nusiramink ir ištekėk

VESTUVĖS BE STRESO. 10 PATARIMŲ NUOTAKOMS

Redijus photography nuotrauka

5 PATARIMAI, KAIP IŠSIMIEGOTI PRIEŠ VESTUVES

Dom Bow Tie Peteliškes LUX108 nuotrauka

BŪSIMIEJI JAUNAVEDŽIAI ATSKLEIDĖ, APIE KOKIO STILIAUS ŠVENTĘ SVAJOJA

Daugiau
naujienų

ajax loader