Filtras
Draudimo žalos Mantas Norvaišas

~2017-01-25~

RAMIOS VESTUVĖS - SU DRAUDIMU

Vestuves planuojantys jaunavedžiai į pagalbą kviečiasi planuotojus tam, kad jie užtikrintų puikią šventės eigą, išsinuomoja palapines, kad apsisaugotų nuo lietaus, bet dažnai pamiršta pasinaudoti draudimo paslaugomis, kurios užtikrintų, kad viskas vyktų, taip, kaip planuota.

Bendraujame su žalų administravimo įmonės „Draudimo žalos“ direktoriumi Mantu Norvaišu apie draudimo galimybes būsimiems jaunavedžiams.

- Ar galima apdrausti vestuves?

- Draudimo vestuvių draudimo paslaugomis pasinaudoti sunku - tai padaryti gali „Draudimo žalų“ partneriai ES šalyse ir apsidrausti turi ne sužadėtiniai, bet vestuvių organizatoriai. Tuomet draudžiamos ne vienerios vestuvės, o per metus organizuojami visi jų renginiai.

Dažniausiai vestuvėse brangiausia yra juvelyrika - vestuviniai ir sužadėtuvių žiedai. Ar juos galima apdrausti?

Taip, žinoma, tik reikia rinktis Gyventojų turto draudimą, kuriuo apdraudžiame jūsų bute ar name esantį vidaus turtą su papildomomis sąlygomis, kad draudimo apsauga galiotų ir už namo ribų. Taip apsaugosime ir jūsų juvelyriką. Žinoma, turto draudime yra numatytas išmokos limitas, tad prabangius papuošalus dar galima apdrausti Vertybių draudimu.

- Ar galima draustis nuo stichinių nelaimių vestuvėse - nupūstos vėjo palapinės, audros ar kitų incidentų?

- Taip, galima apdrausti, bet turėtų draustis vestuvių organizatorius nuo visų galimų rizikų: stichinių nelaimių, sugadinto turto, kitų finansinių nuostolių, neturtinės žalos atlyginimo. Gaila, bet organizatoriai dažnai nenori prisiimti tokios atsakomybės, todėl sutartyse įrašo, kad už tai neatsako. Patarčiau sužadėtiniams pareikalauti didesnės organizatorių, vestuvių planuotojų atsakomybės.

- Ar galima apdrausti šventės vietos turtą - brangius dvaro indus, baldus, kuriuos galėtų sudaužyti ar sulaužyti svečiai?

- Taip, vestuvių planuotojai turėtų draustis savo civiline atsakomybe, kurioje būtų numatytos sąlygos dėl sugadinto turto, priklausančio tretiems asmenims, finansinių nuostolių atyginimo.

- Ar galima drausti keliones - medaus mėnesio skrydį ar paketą?

Žinoma, verta rinktis Kelionių draudimą, kuriame galime numatyti įvairių sąlygų: neįvykusios kelionės, dokumentų, civilinės atsakomybės, medicininių išlaidų, nelaimingų atsitikimų, bagažo vėlavimo ar praradimo draudimus. Taip apsidraudus, medaus mėnuo tikrai bus saugus ir ramus.

„Draudimo žalos“ teikia žalų administravimo ir konsultavimo paslaugas,  atstovauja kliento interesus ir rūpinasi visa žalos reguliavimo procedūra. Bendrovės pagrindinis tikslas – greita ir visapusiška pagalba atsitikus įvykiui. Specialistai padės administruoti žalas užsienyje, regresus iš užsienio, patyrę teisininkai ES ir NVS šalyse padės vykdyti išieškojimus ar atstovauti teismuose. „Draudimo žalos“ ypač daug dėmesio skiria kokybiškam draudžiamųjų įvykių administravimui, tam buvo suburta turinčių ilgametę darbo patirtį specialistų komanda. Profesionalūs darbuotojai, dėmesys kiekvienam klientui ir patirtis yra svarbiausi dalykai, siekiant užtikrinti kokybišką problemos sprendimą.

Palikite visus žalos administravimo rūpesčius mums.

Daugiau informacijos www.draudimozalos.lt

1618812688zuza-galczynska-c5_eQi4rrjA-unsplash.jpg

12 IDĖJŲ VIDURNAKČIO PRAMOGOMS

1606137129I0010.jpg

50 PROFESIONALIOS VESTUVIŲ PLANUOTOJOS PATARIMŲ NUOTAKAI

1540405241IMG_4413.jpg

Vestuvių planuotoja EGLĖ ČIURLIONYTĖ pataria

nusiramink ir ištekėk

VESTUVĖS BE STRESO. 10 PATARIMŲ NUOTAKOMS

Redijus photography nuotrauka

5 PATARIMAI, KAIP IŠSIMIEGOTI PRIEŠ VESTUVES

Dom Bow Tie Peteliškes LUX108 nuotrauka

BŪSIMIEJI JAUNAVEDŽIAI ATSKLEIDĖ, APIE KOKIO STILIAUS ŠVENTĘ SVAJOJA

Daugiau
naujienų

ajax loader