Filtras
SP fotografija nuotrauka vestuvės

~2016-11-27~

SUNKU IŠSIRINKTI VESTUVIŲ DATĄ? PATARIMAI, KAIP TĄ PADARYTI

Susižadėjai ? Sveikiname! O kada vestuvės? Nėra lengva pasirinkti vestuvių datą, tiesa? Susižadėjus metus pabūti tikrai galima. Turėsite pakankamai laiko viska susiplanuoti ir tinkamai pasiruošti, nes tikrai bus ką nuveikti prieš atšokat vestuves. Štai keli patarimai ką reikia apgalvoti prieš paskiriant šventės datą.

[SP] fotografija nuotrauka

Simbolizmas

Ar ne romantiška būtų susituokti per jūsų pirmojo pasimatymo ar dienos, kai oficialiai tapote pora metines? Įvairiose kultūrose yra savų tradicinių būdų pasirinkti vestuvių datai, pavyzdžiui, japonai senoviniame astrologiniame „koyomi“  kalendoriuje ieško palankių dienų, o senovės graikai vestuvių datą  išpranašaudavo iš kiaulės žarnų.

Metų laikas 

Oras ne tik daro įtaką vestuvių stiliui, aprangai ar vietai, bet ir nuotaikai. Šventė bus vienokia, jei lauke už lango kris sniegas ir visai kitokia, jeigu švies saulė. Apgalvok, kokių vestuvių nori - jei nori pašėlusios šventės gamtoje tada be abejonių rinkis vasarą. Jeigu svajoji apie klasiką pokylių salėje ir visada norėjai pasipuošti trumpais baltais kailinukais - rinkis žiemą.

Kaina

Vestuvių biudžeto dydis taip pat gali nulempti tavo pasirinkimą. Birželis, liepa, rugpjūtis ir rugsėjis yra patys populiariausi mėnesiai vestuvėms. Atitinkamai šventėms skirtų vietų nuomos kainos žymiai didesnės. Jei sugalvosite susituokti sausį ar kovą kaina bus daug mažesnė (net iki 30 procentų!). Savaitės diena taip pat svarbu, nes darbo dienomis paprastai kainos žemesnės.

Vestuvės per šventes

Galbūt jūs mėgstate airiškas tradicijas ir ketinate susituokti kovą, kai visi pasinėrę į Šv.Patriko dienos dvasią, o gal esi tiesiog pakvaišusi dėl Kalėdų eglutės ir savo šventės neįsivaizduoji be jos. Lietuva turi Jonines, per kurias taip pat smagu atšokti vestuves persipynusias su visomis lietuviškomis tradicijomis. Daug kas šventei renkasi Žolines, nes tuomet svečių laukia ir nedarbo diena. O gal naujųjų metų išvakarės tau būti tinkamiausios, nes kas gali būti geriau, pradėti naujus metus kaip vyras ir žmona lydint tūkstančiams fejerverkų? Nepamirškime ir to, kad kai kurios šventės turi ilguosius savaitgalius, tai tik dar daugiau dienų šventimui. Žinoma, gali būti taip, kad kai kurie svečiai negalės atvykti, nes nenorės „paaukoti“ švenčių dėl jūsų vestuvių.

VIP svečiai

Gal yra žmonių be kurių tiesiog neįsivaizduoji savo vestuvių? Tai gali būti šeimos nariai ar geriausi draugai, kurie nuolatos keliauja, gyvena užsienyje arba dirba ir turi labai ribotą laisvo laiko limitą. Tokių atveju būtinai pasiteirauk, kokia data jiems yra tinkamiausia.

Parengta pagal theknot.com

1618812688zuza-galczynska-c5_eQi4rrjA-unsplash.jpg

12 IDĖJŲ VIDURNAKČIO PRAMOGOMS

1606137129I0010.jpg

50 PROFESIONALIOS VESTUVIŲ PLANUOTOJOS PATARIMŲ NUOTAKAI

1540405241IMG_4413.jpg

Vestuvių planuotoja EGLĖ ČIURLIONYTĖ pataria

nusiramink ir ištekėk

VESTUVĖS BE STRESO. 10 PATARIMŲ NUOTAKOMS

Redijus photography nuotrauka

5 PATARIMAI, KAIP IŠSIMIEGOTI PRIEŠ VESTUVES

Dom Bow Tie Peteliškes LUX108 nuotrauka

BŪSIMIEJI JAUNAVEDŽIAI ATSKLEIDĖ, APIE KOKIO STILIAUS ŠVENTĘ SVAJOJA

Daugiau
naujienų

ajax loader