Filtras
Fotogidas nuotrauka

~2014-01-20~

SUSIŽADĖJOTE? 5 PATARIMAI, KĄ PIRMIAUSIA DARYTI

Sveikiname jus nusprendus sukurti šeimą! Tikime, jog ši naujiena nudžiugino ne tik jus, bet ir jūsų artimuosius bei draugus, todėl laikas pradėti galvoti apie šventę. Išteku.lt bus puikus partneris ir pagalbininkas planuojant savo šventę, todėl pakalbėkime - nuo ko pradėti?

1. Pasirinkite datą

"Po metų ar kitų" nėra tiksli data, todėl rekomenduojame iškart pasirinkti tikslią vestuvių datą. Jeigu nusprendėte susižadėti, reiškia galvojate apie šeimos kūrimą, todėl suteikite šiam žingsniui konkretumo.

Pagalvokite, kokiu metų laiku norite vestuvių. Vasara - pats populiariausias, bet ir pats prabangiausias vestuvių metas. Vestuvės rudenį ar baltą žiemą taip pat būna labai gražios ir pigesnės.

Jeigu žinote konkrečiai kokios datos norite - svečiams nusiųskite “save the date” atvirutes “primintukus” (daugiau apie jas ČIA), kuriose parašykite, jog planuojate savo šventę tą ir tą dieną ir jie nieko nebeplanuotų tuo laiku.

2. Nustatykite biudžetą

Tobulos vestuvės nebūtinai turi kainuoti dešimtis ar net šimtus tūkstančių litų, bet didelei gražiai šventei taip pat ir neužteks kelių tūkstančių. Pasikalbėkite su artimaisiais ir nuspręskite koks vestuvių biudžetas jus tenkintų. Žinoma, norisi kuo įspūdingesnės šventės, bet naują gyvenimo pradžią pradėti su skolomis už “balių” taip pat nieko gero... Taigi, būkite realistai!

3. Susiraskite planuotoją

Jeigu nusprendėte naudotis vestuvių planuotojos/o paslaugomis (o taip jaunavedžiai daro vis dažniau ir dažniau), pats laikas susitikti su kandidatais. Tobula vestuvių planuotoja turi jums patikti, ja turite pasitikėti ir jūsų požiūriai į šventę turi būti bent jau panašūs. Vestuvių planuotojos paslaugų kainos gali būti nuo kelių šimtų (pradedančiųjų) iki 5000 Lt arba kitu atveju mokamas procentas nuo vestuvių biudžeto.

4. Išsirinkite vietą

Turbūt vienas sunkiausių sprendimų - rasti tobulą vietą vestuvėms. Vieniems tai turi būti restoranas miesto centre, o kitiems - laukinis gamtos kampelis. Nuspręskite su nakvyne ar be bus jūsų vestuvės, kiek apytiksliai žmonių ir kiek tam skirsite pinigų ir pradėkite paieškas.

Norimą vietą norimu laiku gali tekti rezervuoti net prieš metus.

5. Sudarykite svečių sąrašą

Taigi, atėjo tiesos akimirka :) Kas yra tikri draugai, kuriuos giminaičius norite matyti - viskas atsispindi svečių sąraše. Jeigu jau rezervavote ribotą skaičių galinčią priimti vestuvių vietą - tuomet sąrašas turi būti labai tikslus. Jeigu ne, tuomet svečių skaičius priklauso nuo biudžeto. Nepasiduokite tėvų spaudimui ką REIKIA, o ne ką NORITE kviesti. Turėkite savo nuomonę, nes tai jūsų vestuvės!

"Fotogidas" nuotrauka

1618812688zuza-galczynska-c5_eQi4rrjA-unsplash.jpg

12 IDĖJŲ VIDURNAKČIO PRAMOGOMS

1606137129I0010.jpg

50 PROFESIONALIOS VESTUVIŲ PLANUOTOJOS PATARIMŲ NUOTAKAI

1540405241IMG_4413.jpg

Vestuvių planuotoja EGLĖ ČIURLIONYTĖ pataria

nusiramink ir ištekėk

VESTUVĖS BE STRESO. 10 PATARIMŲ NUOTAKOMS

Redijus photography nuotrauka

5 PATARIMAI, KAIP IŠSIMIEGOTI PRIEŠ VESTUVES

Dom Bow Tie Peteliškes LUX108 nuotrauka

BŪSIMIEJI JAUNAVEDŽIAI ATSKLEIDĖ, APIE KOKIO STILIAUS ŠVENTĘ SVAJOJA

Daugiau
naujienų

ajax loader