Filtras
TOBULOS VESTUVIŲ DIENOS VADOVAS

~2016-03-25~

TOBULO VESTUVIŲ RYTO VADOVAS

Juokinga, kad tiek daug skirdami laiko vestuvių planavimui, būsimi jaunavedžiai užmiršta... SAVE! Taip, jie pasirūpino tortu, dekoru, svečių nakvyne, atvykimu, bet užmiršta, kad vestuvių dienos rytas yra labai svarbi akimirka, nes tai naujo gyvenimo pradžia!

Ką daryti, kad vestuvių diena būtų tobula patarimais dalinasi vestuvių organizatorė bei floristė - dekoratorė Inesa Borkovska vestuviuplanavimasvilniuje.lt

VESTUVIŲ RYTAS

Visi sunkiausi planavimo darbai jau praeitis.Viskas nupirkta, surasta, paruošta, salėje darbuojasi dekoratoriai, floristai, fotografai jau ruošia kuprines su technika, kad įamžinti gražiausias jūsų šventės akimirkas, o jūs tik atmerkėte akis ir pradedate suprasti, kad tai jau šiandien, atėjo taip ilgai laukta diena - jaudinanti, svarbi, atsakinga.

Tai tik Jūsų laikas ir reikia mėgautis kiekviena akimirka. Mėgaukitės šio nuostabaus ryto akimirkomis, tegul ši romantiška nuotaika lydi Jus visą vestuvių dieną.

NUOTAKOS RYTAS

Tikriausiai labiausiai jaudinanti akimirka, tai nuotakos rytas, todėl verta skirti šiam rytui ypatingą dėmesį. Laukia pirmas vestuvių scenarijaus etapas - rytinė pasiruošimų fotosesija. Nuotakai tai labai svarbi akimirka, nes jos gyvenime tai vienintelis toks rytas. Kad nuotaika ir nuotraukos būtų tobulos, pasiruošimo vieta irgi turi būti atitinkama. Geriausiai tiktų erdvus šviesus viešbučio kambarys arba užmiesčio namo terasa su panoraminiais langais. Svarbiausia, kad patalpoje nebūtų nereikalingų detalių, tamsių užuolaidų, labai ryškių dekoro detalių. Esant reikalui patalpą galima papildyti keliomis interjero detalėmis, kurios atinka vestuvių stilistiką - gėlėmis vazose, saldumynais, prabangiu veidrodžiu. Nepamirškite pagalvoti ir apie savo aprangą iki tol kol apsirengsite suknelę. O svarbiausia atsipalaiduokit ir tegul Jūsų akys spindi iš laimės. 

VESTUVIŲ DETALIŲ FOTOSESIJA

Dauguma jaunavedžių daug dėmesio skiria rytinės fotosesijos detalėms - rūbams, gėlėms, žiedams, šį sąrašą galima tęsti ir tęsti.. Didžiausią darbą be abejo padarys fotografai, nuotraukose atkartos visas svarbiausias akimirkas ir sukurs atskirą istoriją. Bet šiai fotosesijai irgi reikia pasiruošti. Apgalvokite smulkiausias detales: ant kokios pakabos pakabinsite suknelę, jaunikio kostiumą, kaip gražiai pateiksite žiedus ir t.t . Net jeigu Jūsų aprangoje nebus nuometo, galite paruošti tiulio, nėrinio atraižas, ši detalė perteiks vestuvių nuotaiką. Šiai nelengvai užduočiai visada galite į pagalbą pakviesti dekoratorius. Nepamirškite, kad ir jaunikio pasiruošimo kambarys turi perteikti atitinkamą nuotaiką.

BŪSIMŲ JAUNAVEDŽIŲ SUSITIKIMAS ARBA PUSRYČIAI

Taip visi žinome tradiciją, kad jaunikis atvažiuoja į nuotakos gimtuosius namus, būrys draugių prašo išpirkos ir t.t. Šiuolaikinės vestuvės vis dažniau pamiršta šią tradiciją ir pasineria į kitokį labiau jaudinantį vestuvių ryto scenarijų. Pasiruošimas vestuvių dieną gali būti atskiras, o gali būti ir bendras, linksmų nuotakos ir jaunikio šypsenų apsuptyje. Jeigu Jums patinka antras variantas, tai būtinai įamžinkite bendrus pusryčius, lai tai būna tik kava ir saldėsiai arba kažkas iš Jūsų mėgstamų patiekalų. Nepamirškite, kad pusryčiai užkurs Jums energijos visai dienai ir išblaškys visą nereikalingą jaudulį.

Jeigu pora nusprendė ruoštis ceremonijai atskirai, tokiu atveju į ryto scenarijų reikia įtraukti judviejų susitikimą. Tam tiktų parkas, senamiesčio gatvė, erdvaus restorano erdvė, variantų be galo daug. Dažniausiai šią fotosesijos dalį fotografai palieka po ceremonijos, bet tai nėra geriausias sprendimas - jau negalėsite atkartoti to spindėjimo akyse, kai pirmą kartą žvelgėt vienas į kitą po ilgo pasiruošimo. Visos pirmo susitikimo emocijos turi būti įamžintos nuotraukose. Taip, kai kurios nuotakos labai nori, kad tas pirmas jaunikio žvilgsnis būtų būtent žengiant prie altoriaus, bet nepersistenkit su emocijomis, laimės ašaros ir jaudulys nėra geriausias draugas tuo momentu, kai reikia tarti priesaiką.

Jau vis daugiau jaunavedžių pasirenka bendrą susitikimą prieš ceremoniją ir įamžina tai nuotraukose. Pirmiausia tai laikas tik sau, dar neturėjote sveikinimų, apkabinimų ir nesate susijaudinę, bei pavargę nuo ilgų svečių linkėjimų po santuokos įžadų.

NAUJOS ŠEIMOS PRADŽIA: susitikimas su artimaisiais po ceremonijos

Mūsų vestuvių rytas eina į pabaigą,  bet yra dar keletas svarbių momentų, kuriuos reikia nepamiršti iki šventinės vakarienės.

Svečių vaišinimas po ceremonijos - atiduokite šį reikalą į profesionalų rankas. Tai ne tik leis atsipalaiduoti Jums bei Jūsų artimiesiems, bet ir tas šventiškas mini furšetas puikus paveikslėlis fotosesijai su svečiais.

Neužsibūkite per ilgai su svečiais ir stenkitės niekur nevėluoti. Šiam reikalui būtinai pasamdykite koordinatorę, kuri tvarkys visą scenarijaus eigą. Paprastai laikas po ceremonijos iki vakarienės jaunavedžiams skirtas šventinei fotosesijai, tai apie 3-4 valandos. Gerokai anksčiau prieš vestuves apkalbėkite su fotografais visas fotosesijai skirtas vietas, kad nebūtų nemalonių staigmenų bei negaišti laiko ir energijos nereikalingiems svarstymams vestuvių dieną.

Taip pat nepamirškite ir apie svečius, kurie lauks Jūsų po ceremonijos iki vakarienės. Su organizatorių pagalba sugalvokite jiems užimtumą, kad tas laukimo laikas neprailgtų.

Pasiruošusi padėti - Inesa,

vestuviuplanavimasvilniuje.lt

1618812688zuza-galczynska-c5_eQi4rrjA-unsplash.jpg

12 IDĖJŲ VIDURNAKČIO PRAMOGOMS

1606137129I0010.jpg

50 PROFESIONALIOS VESTUVIŲ PLANUOTOJOS PATARIMŲ NUOTAKAI

1540405241IMG_4413.jpg

Vestuvių planuotoja EGLĖ ČIURLIONYTĖ pataria

nusiramink ir ištekėk

VESTUVĖS BE STRESO. 10 PATARIMŲ NUOTAKOMS

Redijus photography nuotrauka

5 PATARIMAI, KAIP IŠSIMIEGOTI PRIEŠ VESTUVES

Dom Bow Tie Peteliškes LUX108 nuotrauka

BŪSIMIEJI JAUNAVEDŽIAI ATSKLEIDĖ, APIE KOKIO STILIAUS ŠVENTĘ SVAJOJA

Daugiau
naujienų

ajax loader