Filtras
1597126066tp_10_tendenciju.JPG

~2020-08-11~

TOP 10 VESTUVIŲ TENDENCIJŲ

Planuojate vestuves? Kviečiame pažvelgti į naujausias vestuvių tendencijas ir pasisemti madingų idėjų, kurias jau atrado kiti jaunavedžiai. Pateikiame TOP10 naujausių tendencijų, kurios šiuo metu karaliauja vestuvėse.

Tvarumas

Aplinkos apsaugos klausimai žengia ir į vestuvių šventes – vis daugiau porų deda pastangas, kad jų šventė turėtų kuo mažesnį poveikį aplinkai. Be to, tai labai smagu! Atsisakoma pigių plastikinių niekučių, vertinama tai, kas natūralu ir gali būti perdirbama. Tokie pasirinkimai ne tik madingi, bet ir stilingi!

Mistika

Mistiniai dalykai ir dvasingumas atranda savo vietą įvairios tematikos šventėse. Tai itin pastebima dekoro elementuose: naudojami kristalai, sapnų gaudyklės, pramogoms siūlomi smagūs būrimai kortomis ar astrologinės prognozės – juk visa mistika gali būti tokia smagi!

Ilgaamžiškumas

Vis daugiau porų vietoje prabangos investuoja į ilgalaikius dalykus. Tai gali būti nuotraukos, dovanos svečiams, atsiminimų knygos ir pan. – tai emocijos, kurios atgims iš naujo metų metus. Svarbiausia yra sustabdyti akimirką atsiminimuose ir mėgautis laiku, kurį praleisite kartu su artimiausiais žmonėmis, todėl prabangi suknelė ar įmantrūs patiekalai vis labiau keliauja į antrąjį planą.

Teminis baras

Tai visiškai nauja, tačiau smagi tendencija. Teminis baras dažniausiai yra orientuojamas į vienos rūšies gėrimą. Taip barą galima lengvai pritaikyti šventės tematikai arba pasiūlyti svečiams tai, ką labiausiai mėgsta pora.

Vaizdo įrašai

Jei anksčiau vaizdo įrašai buvo pasirinkimas, šiandien jie yra būtinybė. Socialinės platformos, tolimesni giminaičiai ar užsienyje gyvenantys draugai – visi nori pamatyti jūsų šventę ir taip savotiškai joje sudalyvauti, tad verta pasirūpinti vaizdo įrašu ar net tiesiogine transliacija.

Spalvų paletės

Spalva kaip šventės tematika vėl grįžta į madą ir yra dar ryškesnė nei bet kada anksčiau. Taip pabrėžiamas asmeninis stilius ir poros išskirtinumas, tad nebijokite šventei rinktis savo spalvą ir susikurkite žaismingą nuotaiką.

Minimalizmas

Atėjo laikai, kai mažiau reiškia daugiau. Valgiais perkrauti stalai, dirbtinė dekoracijų pompastika ar daugybė tradicijų – visa tai jau praeitis. Dabar pagrindiniu šventės akcentu tampa geros emocijos ir bendravimas, tad vis labiau įsivyrauja minimalizmas.

Nuotakos nuometas

Atrodo atgyvena? Visai ne! Nuometai ir vėl madingi. Rodos, paprasta detalė, tačiau ji reiškia daug daugiau – vien ko verta nuometo pakėlimo akimirką prieš pirmąjį jaunavedžių bučinį...

Momentinės nuotraukos

Galima naudoti specialius fotoaparatus arba nuomotis fotobūdelę – svarbu užfiksuoti akimirkas čia ir dabar. O popierinėse nuotraukose tarsi susitinka praeitis ir dabartis. Leiskite svečiams žaisti ir linksmintis prieš fotoobjektyvą.

Įspūdingos vietos

Kalnai, paplūdimys, o gal beveik apleistas svirnas? Vis daugiau porų ieško originalių ir įdomių vietų savo šventei – jos kuria ypatingą ir nepamirštamą atmosferą.

1618812688zuza-galczynska-c5_eQi4rrjA-unsplash.jpg

12 IDĖJŲ VIDURNAKČIO PRAMOGOMS

1606137129I0010.jpg

50 PROFESIONALIOS VESTUVIŲ PLANUOTOJOS PATARIMŲ NUOTAKAI

1540405241IMG_4413.jpg

Vestuvių planuotoja EGLĖ ČIURLIONYTĖ pataria

nusiramink ir ištekėk

VESTUVĖS BE STRESO. 10 PATARIMŲ NUOTAKOMS

Redijus photography nuotrauka

5 PATARIMAI, KAIP IŠSIMIEGOTI PRIEŠ VESTUVES

Dom Bow Tie Peteliškes LUX108 nuotrauka

BŪSIMIEJI JAUNAVEDŽIAI ATSKLEIDĖ, APIE KOKIO STILIAUS ŠVENTĘ SVAJOJA

Daugiau
naujienų

ajax loader