Filtras
nusiramink ir ištekėk

~2017-01-21~

VESTUVĖS BE STRESO. 10 PATARIMŲ NUOTAKOMS

Net nereikia sakyti, kiek šis įvykis svarbus moteriai. Tai ir didžiulė šventė, ir kartu didelis stresas. Ant nuotakos pečių gula visi kasdieniai pasiruošimo rūpesčiai: ir nuostabiosios suknelės išsirinkimas, nuolat sukasi mintys, kaip nieko nepamiršti ir neįžeisti, atsiminti apie visas smulkmenas ir viską kontroliuoti, atsakinėti į nesibaigiančius klausimus ir pan.

Tam, kad nesusisuktų nuo visko galva, psichologai pataria laikas nuo laiko atitūkti nuo vestuvinio pasiruošimo ir atsikvėpti - tiesiog skirti sau laiko. Štai keletas efektyvių būdų, kaip tai padaryti.

1.Pagulėkite vonioje

Nenuvertinkte raminančios ir jėgas grąžinančios vonios poveikio. Šiltas vanduo, aromatinės druskos, kvepiančios putos ir kitos priemonės - puikus “vaistas” kūnui ir sielai. Išėję iš vonios pasijusite atsigavusios, pilnos jėgų ir energijos.

2.Užsirašykite į jogą

Joga - tai ne tik turtingųjų ir įžymybių užsiėmimas. Visa daugiau žmonių užsiima joga, nes tai puiki ir naudinga senovės Rytų praktika, kuri atstato jėgas, nuramina nervus, nuteikia pozityviai, normalizuoja miegą, sumažinti stresą, įtampą, depresiją ir padidina pasitikėjimą savimi. Valanda jogos per dieną tris kartus per savaitę greitai nuramins jūsų nervus.

3. Rašykite dienoraštį

Dienoraštis - irgi vienas iš būdų atsikratyti nerimo ir įtampos. Fiksuodami savo mintis ir jausmus žodine forma leidžiate išeiti emocijoms - taip viskas “susidėlioja į lentynėles”

Jūsų dienoraštis gali tapti ir nepakeičiamu užsirašinėjant visus darbus ir užduotis.

Dienos pabaigoje padarykite išvadas, pagirkite save, rašykite, kaip jaučiatės. Tokiu būdu išvengsite bereikalingos panikos. Be to, tai bus puikus šio stebuklingo gyvenimo laikotarpio prisiminimas.

4.Gerkite daugiau vandens

Dažnai stresuodami mes ieškome nusiraminimo vyno taurėje arba geriame per daug kavos. Vieną ar du kartus nieko blogo, tačiau nepatariame tuo piktnaudžiauiti. Pasibaigus alkoholio ar kavos “terapijai” jausitės dar labiau pavargusios.

Todėl geriausias patarimas - gerti pakankamai vandens. Tai ne tik pagerins jūsų savijautą, bet ir odos būklę.

Nuotraukos autorius - Tomas Preikša

5.Bendraukite su artimaisiais

Visame šiame vestuvių pasiruošime palaikykite glaudžius ryšius su artimaisiais, kurie parems jus sunkiu momentu. Paskambinkite tėvams, artimiems draugams, o geriausiai susitikti. Jie tikrai ras žodžių jus palaikyti ir nuraminti, taip atgausite pasitikėjimą savimi.

6.Juokitės

Visi žino, jog juokas - geriausias vaistas nuo visų ligų. Surenkite atsipalaidavimo vakarą - pasikvieskite draugų, pažiūrėkite kartu gerą komediją, pasigaminkite skanių užkandžių. Ir nesigėdinkite juoktis - garsiai ir daug. Jūsų nerimas išnyks kaip vėjas.

7.Suskaičiuokite iki 10

Vaikystėje mamos mus mokino giliai įkvėpti ir suskaičiuoti iki 10, kad nusiramintumėme. Tai veikia ir suaugusiems. Kvėpavimo pratimai pripildo organizmą deguonimi, leisdami blaiviai apsvarstyti situaciją - štai ir visa paslaptis.

8.Patikėkite aromaterapijos stebuklu

Daugelio augalų eteriniai aliejai pripažinti kaip puikus būdas sumažinti stresą - tai levandos, jazminai, ramunėlės ir ne tik. Tegul jūsų rankinėje visada būna mėgstamiausio aromato buteliukas: tiesiog užlašinkite porą lašų ant riešo, kai prireiks nusiraminti. Namuose galite naudoti aromatines žvakes ar lazdeles.

9.Skirkite pasimatymą

Visame šiame šventiniame chaose lengva pamiršti svarbiausia - savo mylimąjį. Skirkite jam pasimaytmą, leiskite laiką tik dviese ir nekalbėkite apie vestuves nors vieną vakarą. Tiesiog mėgaukitės vienas kitu, netrukus pajusite kaip nerimą pakeis meilės, šiluma ir džiaugsmas.

10.Nebijokite paprašyti pagalbos

Žinoma, tai JŪSŲ ŠVENTĖ, bet jūs ne viena šią dieną! Jūs ne supermoteris ir negalite visko prisiimti sau, todėl nebijokite prašyti pagalbos. Paskirstykite pareigas ir atsakomybę draugams, giminaičiams - tegu ir jie pasijunta viso to dalimi. Tuomet jūs galėsite susikoncentruoti tik į šios dienos emocijas, o ne į organizacines smulkmenas

Tegu jūsų šūkiu vestuvių išvakarėse tampa itin populiari frazė užsienio šalyse: “Keep calm and get married”! (Nusiramink ir ištekėk!)

1618812688zuza-galczynska-c5_eQi4rrjA-unsplash.jpg

12 IDĖJŲ VIDURNAKČIO PRAMOGOMS

1606137129I0010.jpg

50 PROFESIONALIOS VESTUVIŲ PLANUOTOJOS PATARIMŲ NUOTAKAI

1540405241IMG_4413.jpg

Vestuvių planuotoja EGLĖ ČIURLIONYTĖ pataria

Redijus photography nuotrauka

5 PATARIMAI, KAIP IŠSIMIEGOTI PRIEŠ VESTUVES

Dom Bow Tie Peteliškes LUX108 nuotrauka

BŪSIMIEJI JAUNAVEDŽIAI ATSKLEIDĖ, APIE KOKIO STILIAUS ŠVENTĘ SVAJOJA

Daugiau
naujienų

ajax loader