Filtras
Mažos smulkmenėlės

~2016-12-01~

VESTUVES PLANUOTI SAVARANKIŠKAI, AR KREIPTIS Į SPECIALISTUS?

Nusprendėte tuoktis? Sveikiname! Jūsų laukia įsimintinas ir kupinas malonių akimirkų šventės planavimo laikotarpis. Tačiau, kad pasiruošimas šventei būtų sklandus ir netemdytų šventės laukimo, visų pirma patariame realiai įvertinti savarankiško planavimo galimybes.

Fotopasaka.lt nuotrauka

Ar žinote kokius darbus reikia atlikti pirmiausia, o ką galima atidėti vėlesniam laikui? Ar turite pakankamai organizacinių įgūdžių planavimo darbams sustyguoti? Ar turite laisvo laiko po darbo šventės vietų, fotografų, vedėjų ir kitų reikiamų paslaugų tiekėjų paieškai? Ar turite patirties derindami sutartis? Ar žinote kaip tinkamai sudaryti šventės biudžetą? Ar įsivaizduojate nuo ko pradėti renkantis kvietimus, šventės vietos dekorą, stalo korteles bei gausybę kitų smulkmenų, kurių reikia tobulai Jūsų šventei? Ar žinote kaip sudaryti vestuvių dienos planą, kad kiekviena minutė būtų racionaliai išnaudojama? Jei atsakydami į šiuos klausimus Jūs dvejojate – tuomet gal vertėtų kreiptis į vestuvių planavimo profesionalus?

Menine-foto.com nuotrauka

„Mažos smulkmenėlės“ vestuvių planuotoja Lina teigia, kad kreiptis į patyrusius specialistus visose gyvenimo situacijose yra naudinga. Juk statant namą ieškome profesionalaus architekto, o ne bandome konstruoti patys. Vestuvės neturėtų būti išimtis. Tai viena svarbiausių dienų gyvenime, tad ir požiūris į pasiruošimo procesą turi būti adekvatus - arba atsiduodi tam procesui visu šimtu procentų, arba ieškai pagalbos.

 www.laurynasbockus.wordpress.com nuotrauka

Jei manote, kad daugelį planavimo darbų galite atlikti ir patys, tuomet galbūt tik nueikite į konsultaciją, kurios metu gausite naudingos informacijos, patarimų, idėjų, kaip galite paįvairinti savo šventę ir palengvinti planavimo procesą. Tačiau nutarę visus organizacinius rūpesčius patikėti specialistams – sutaupysite daugybę valandų Jūsų asmeninio laiko, kurį galėsite skirti savęs tobulinimui, pomėgiams, knygų skaitymui, susitikimams su draugais, romantiškiems vakarams dviese ir kitai maloniai veiklai. Planuotoja padės suvaldyti biudžetą, įvertins Jūsų norus ir galimybes, pasiūlys racionalius sprendimus.

Be to, išvengsite klaidų, konfliktų ir streso, atsirandančio planuojant savarankiškai, dėl patirties stokos, priimamų skubotų sprendimų, informacijos gausos ir pasimetimo nežinomoje situacijoje. Ir svarbiausia – turėdami patikimus pagalbininkus šalia, šventės dieną Jūs būsite ramūs, kad visi darbai bus atlikti laiku, kad visos dekoracijos bus savo vietose, o svečiai maloniai nustebinti Jūsų šventės išskirtinumu. Tuo metu Jūs galėsite mėgautis kiekviena tos dienos akimirka, juk tai Jūsų šventė!
Linkime ramaus planavimo...

“Mažos smulkmenėlės“

Vestuvių planuotoja Lina

Kontaktai: +370 645 59588

mazossmulkmeneles@gmail.com

www.mazossmulkmeneles.lt

Meninenuotrauka.lt nuotrauka

1618812688zuza-galczynska-c5_eQi4rrjA-unsplash.jpg

12 IDĖJŲ VIDURNAKČIO PRAMOGOMS

1606137129I0010.jpg

50 PROFESIONALIOS VESTUVIŲ PLANUOTOJOS PATARIMŲ NUOTAKAI

1540405241IMG_4413.jpg

Vestuvių planuotoja EGLĖ ČIURLIONYTĖ pataria

nusiramink ir ištekėk

VESTUVĖS BE STRESO. 10 PATARIMŲ NUOTAKOMS

Redijus photography nuotrauka

5 PATARIMAI, KAIP IŠSIMIEGOTI PRIEŠ VESTUVES

Dom Bow Tie Peteliškes LUX108 nuotrauka

BŪSIMIEJI JAUNAVEDŽIAI ATSKLEIDĖ, APIE KOKIO STILIAUS ŠVENTĘ SVAJOJA

Daugiau
naujienų

ajax loader