Filtras
Eva shoot photography nuotrauka

~2015-02-10~

VESTUVIŲ DIENOS PLANAS: KAIP JĮ PASIDARYTI?

Kiekviena svajoja, jog vestuvių diena būtų tobula. Ir nesvarbu koks oras, kur švęsite ir kokia suknele vilkėsite - diena bus labai įtempta, kupina įvykių, netikėtumų, malonių ir gal net nelabai smagių staigmenų. Kaip būti visam tam pasirengus? Visos planuotojos jums vienbalsiai pasakys - pasidaryti vestuvių dienos planą.

Eva Shoot Photography nuotrauka

Kaip jį parengti, kas į jį turi būti įtraukta ir į ką atkreipti dėmesį - pataria "Mažos smulkmenėlės" vestuvių planuotoja Lina

"Poros, planuodamos vestuves, dažnai daug dėmesio skiria vestuvinių paslaugų paieškai, šventiniams rūbams, dekorui, tačiau neretai pamiršta, kad planavimas nesibaigia išaušus vestuvių rytui. Kad šventė vyktų sklandžiai ir būtų išvengta netikėtumų, galinčių sugadinti nuotaiką, būtinas kruopščiai parengtas vestuvių dienos planas.

Jei šventės organizacinius rūpesčius patikėjote profesionalams, tuomet Jums vestuvių dienos planą padės sudėlioti bei užtikrins, kad šventės dieną plano būtų laikomasi Jūsų pasirinkta (as) vestuvių planuotoja (as) ar šventės koordinatorė (ius). Tačiau jei šventę planuojate savarankiškai, patariame atkreipti dėmesį į keletą esminių principų, kuriais vadovaujantis galėsite vestuvių dienos planą susidaryti patys.

Vestuvių dienos planas – tai apibendrintas ir chronologine tvarka sudėliotas tikslus tos dienos įvykių planas su nurodytomis valandomis ir adresais – kas, kada ir kur turi vykti.

Eva Shoot Photography nuotrauka

Planą pradėkite dėlioti nuo vestuvių ryto – numatykite laiką, kada turite atsikelti, kad spėtumėte palysti po dušu bei papusryčiauti. Pusryčiai turėtų būti sotūs ir maistingi, nes tai gali būti vienintelis Jūsų dienos užkandis iki vakaro, kol atvyksite į šventės vietą. Būtiniausius daiktus, kuriuos turite pasiimti kartu su savimi susiruoškite jau išvakarėse.

Taupykite laiką pasikviesdami plaukų stilistą ir visažistą į namus, viešbutį ar vietą kurioje ruošitės ryte. Tokiu atveju Jums nereikės važinėti iš vieno miesto galo į kitą, o sutaupytą laiką galėsite skirti ilgesniam miegui, smagiems pusryčiams su artimaisiais ar keliems vestuviniams kadrams su fotografais prieš ceremoniją.

Pasirinkite patogią santuokos ceremonijos vietą bei valandą, kad Jums būtų pakankamai laiko susiruošti ryte ir nebūtų per ilgas laiko tarpas iki vakarinės šventės dalies pradžios. Nusistatykite valandą kada turite būti jau pasipuošę ir pasiruošę išvykti link santuokos ceremonijos vietos.

Iš anksto apgalvokite fotosesijos vietas. Pasirinkite maršrutą, kuris būtų pakeliui link šventės vietos. Juk vestuvių nuotraukose svarbiausi esate Jūs, Jūsų emocijos, šypsenos, tad nebūtina vykti fotografuotis kažkur toli vien tik dėl žymaus objekto. Daug šypsokitės, atsipalaiduokite, pasimėgaukite akimirka ir vienas kitu, o fotografai pasistengs įamžinti Jūsų mylinčias akis. Fotosesijai skirkite iki 2 val. (neskaičiuojant laiko, kurį praleisite automobilyje), kad nepervargtumėte ir turėtumėte jėgų vakarinėje šventės dalyje.

Jei šventę organizuojate savarankiškai, suderinkite su paslaugų teikėjais kas ir kada turi pradėti savo darbus ir supažindinkite su vestuvių dienos planu savo liudininkus, tėvelius ar kitus Jums artimus žmones. Patartina paskirti vieną ar du konkrečius asmenis. Paprašykite, kad dienos metu jie pakoordinuotų ar viskas vyksta laiku ir sklandžiai, pvz. ar vedėjas bei muzikantai atvyko į šventės vietą ir pasiruošė darbui, ar maisto tiekėjai pasiruošę priimti svečius ir pavaišinti gėrimais ir užkandėlėmis, kol Jūs fotografuositės t. t.

Išsirinkite atsakingą asmenį už vaišes po Jūsų santuokos ceremonijos, arba pasamdykite maisto tiekėjus, kad tuo pasirūpintų ir Jums patiems nereikėtų po ceremonijos bėgti ieškoti saldainių ar taurių.

Įsitikinkite, ar tiekėjai žino tikslų adresą ir laiką kuomet jie turi suteikti savo paslaugas.

Suderinkite su Jūsų vestuvių vedėju, kada Jis turi būti pasiruošęs pasitikti svečius, paprašykite jo, kad svečius supažindintų su šventės vietos aplinka, padėtų įsikurti ir suteiktų informaciją apie šventės eigą, sveikinimų laiką, kol Jūs grįšite iš fotosesijos į šventės vietą. Palikite pakankamai laiko sveikinimams, leiskite atvykusiems svečiams pajusti, kad kiekvienas jų Jums yra svarbus.

Informuokite šventės vietos atsakingus asmenis, kada turi prasidėti šventinė vakarienė, kad virtuvė spėtų laiku pasiruošti. Jei dienos metu matote, kad nukrypstate nuo plano ir į šventės vietą atvyksite anksčiau/ar vėliau nei planavote, nepamirškite jiems paskambinti ir apie tai pranešti.

Eva Shoot Photography nuotrauka

Aptarkite su vestuvių vedėju (jei tokį samdote) vakaro dalies scenarijų, papasakokite ko iš jo tikitės, praneškite kada norėsite sušokti Jaunųjų pirmąjį šokį, kada ragausite tortą ar gėrėsitės fejerverkais. Neperkraukite vestuvių dienos ir šventino vakaro įvairiomis atrakcijomis, kurios ne tik užims daug laiko, sudarys papildomų išlaidų, bet ir nuvargins Jus ir Jūsų svečius.  Jūsų vestuvių šventė neturi būti koncertas ar šou spektaklis svečiams. Daugiau bendraukite, prisiminkite smagias akimirkas, šokite pagal mėgstamą muziką. Skirkite dėmesio kiekvienam svečiui atskirai ir būtinai su kiekvienu iš jų nusifotografuokite. Vėliau nuotrauką galėsite nusiųsti kaip padėką už dalyvavimą ir būvimą kartu – Jūsų svečiams tai sukels malonių prisiminimų.

Praktinis patarimas – kiekvienam dienos plano etapui palikite papildomus 20-30 min laiko intervalus nenumatytoms situacijoms, eismo spūstims, užsitęsusiems sveikinimams ir t. t.  Jei kiekvienam įvykiui skirsite rezervinio laiko, apsidrausite nuo galimų vėlavimų arba tiesiog galėsite ramiai, neskubėdami pasimėgauti šventės akimirkomis.

Linkime gražios šventės!"

www.mazossmulkmeneles.lt

www.facebook.com/mazos.smulkmeneles

1618812688zuza-galczynska-c5_eQi4rrjA-unsplash.jpg

12 IDĖJŲ VIDURNAKČIO PRAMOGOMS

1606137129I0010.jpg

50 PROFESIONALIOS VESTUVIŲ PLANUOTOJOS PATARIMŲ NUOTAKAI

1540405241IMG_4413.jpg

Vestuvių planuotoja EGLĖ ČIURLIONYTĖ pataria

nusiramink ir ištekėk

VESTUVĖS BE STRESO. 10 PATARIMŲ NUOTAKOMS

Redijus photography nuotrauka

5 PATARIMAI, KAIP IŠSIMIEGOTI PRIEŠ VESTUVES

Dom Bow Tie Peteliškes LUX108 nuotrauka

BŪSIMIEJI JAUNAVEDŽIAI ATSKLEIDĖ, APIE KOKIO STILIAUS ŠVENTĘ SVAJOJA

Daugiau
naujienų

ajax loader