Filtras
Egidijus Rainys

~2017-01-24~

VESTUVIŲ PARODOJE - ŽINOMIAUSIŲ LIETUVOS DIZAINERIŲ EKSPOZICIJA

Šį savaitgalį Vilniaus Rotušėje vykstančioje vestuvių parodoje Išteku.lt bus galima išsamiai susipažinti ir su lietuviška vestuvine mada. Specialioje salėje bus rekordinė, net dešimties dizainerių iš Lietuvos, vestuvinių suknelių ekspozicija.

Egidijaus Rainio vestuvinė suknelė

Prabangiai papuoštoje erdvėje kiekvienas šių dizainerių parodys keletą pačių įspūdingiausių savo kurtų vestuvinių modelių, kurie labiausiai atspindi jų kūrybą. Suknelės bus iš pačių naujausių kolekcijų.

Romantiškas, laisvai plazdančias ir itin elegantiškas sukneles pristatys dizaineris Egidijus Rainys. Mados namai „Inži“ pasiūlys nėriniais ir jų aplikacijomis puoštas, prabangias vestuvines sukneles. Mėgstančioms modernumą, įdomias konstrukcijas ir netikėtus sprendimus patiks Laura Daili darbai, o vertinančioms jaukius mezginius - Indros Dovydėnaitės vestuvėms skirti kūriniai. Dizainerė Aurelija Beliakaitė būsimoms nuotakoms pasiūlys griežtesnių formų, tiesių siluetų ir minimalistinio dizaino drabužius.  O mados namai „Vamp“ parodys naujus modelius, kuriais perteiktas rafinuotumas, subtilumas, išryškinta gracinga moters figūra. Jiems panaudoti specialiai Prancūzijos ir Italijos fabrikuose austos medžiagos, todėl tai vienos brangiausiai vertinamų suknelių Lietuvoje! Taip pat atrasite ir kitų dizainerių kurtų vestuvinių suknelių.

Aurelijos Beliakaitės suknelė, Lino Dambrausko nuotrauka

„Manome, kad daug paprasčiau suprasti, kas tau patinka, koks stilius prie širdies, kai gali palyginti ryškiausius Lietuvos dizainerius vienoje vietoje“, - džiaugėsi idėja parodos organizatorė Rita Alksnienė.

Vestuvių parodoje taip pat dalyvauja per šimtas įvairiausių su vestuvėmis susijusių paslaugų tiekėjų: fotografų, planuotojų, dekoratorių, floristų, pirotechnikos specialistų, viešbučių, restoranų ir dvarų atstovų, muzikantų, kurie atliks gyvus pasirodymus ir kitų.

Jaunavedžiai daugiau praktinių patarimų įvairiais planavimo klausimais galės gauti nemokamuose seminaruose. Rimvydas Širvinskas-Makalius patars, kaip susiplanuoti medaus mėnesį, kuriam užteks net 100 Eur. Milita Daikerytė dalinsis nuotakos grožio patarimais, „Lapės vestuvės“ atstovai atskleis didžiausias planavimo klaidas, juvelyrikos namai „Fashion Gold“ padės išsirinkti vestuvinius žiedus, „Nakutis photography“ fotografai atskleis gražiausių nuotraukų paslaptis, Mantas Petruškevičius kalbės apie puošybą, o magas Algimantas Frankonis rodys magijos triukus.

Vestuvių paroda vyks šeštadienį ir sekmadienį Vilniaus Rotušėje, bilietus galima įsigyti www.bilietai.lt

karantinas vestuves

KARANTINAS IR VESTUVĖS: TRUKDŽIAI IR GALIMYBĖS

LABU photography nuotrauka

3 SMAGŪS ŽAIDIMAI VESTUVĖMS

Lina Aiduke nuotrauka

KĄ VYRAS TURI PADARYTI IKI VESTUVIŲ?

Vestuvių datos 2017

GRAŽIOS VESTUVIŲ DATOS 2017

Vestuvių paroda Išteku.lt 2016 Compensa

REPORTAŽAS: VESTUVIŲ PARODA IŠTEKU.LT 2016

Lina Aiduke Photography nuotrauka

VESTUVĖS... MIŠKE! UŽ ir PRIEŠ

Darbai jaunikiui. SP fotografija nuotrauka

DARBŲ SĄRAŠAS JAUNIKIUI: 5 PRIVALOMI DALYKAI

Daugiau
naujienų

ajax loader