Filtras
Egidijus Rainys

~2017-01-24~

VESTUVIŲ PARODOJE - ŽINOMIAUSIŲ LIETUVOS DIZAINERIŲ EKSPOZICIJA

Šį savaitgalį Vilniaus Rotušėje vykstančioje vestuvių parodoje Išteku.lt bus galima išsamiai susipažinti ir su lietuviška vestuvine mada. Specialioje salėje bus rekordinė, net dešimties dizainerių iš Lietuvos, vestuvinių suknelių ekspozicija.

Egidijaus Rainio vestuvinė suknelė

Prabangiai papuoštoje erdvėje kiekvienas šių dizainerių parodys keletą pačių įspūdingiausių savo kurtų vestuvinių modelių, kurie labiausiai atspindi jų kūrybą. Suknelės bus iš pačių naujausių kolekcijų.

Romantiškas, laisvai plazdančias ir itin elegantiškas sukneles pristatys dizaineris Egidijus Rainys. Mados namai „Inži“ pasiūlys nėriniais ir jų aplikacijomis puoštas, prabangias vestuvines sukneles. Mėgstančioms modernumą, įdomias konstrukcijas ir netikėtus sprendimus patiks Laura Daili darbai, o vertinančioms jaukius mezginius - Indros Dovydėnaitės vestuvėms skirti kūriniai. Dizainerė Aurelija Beliakaitė būsimoms nuotakoms pasiūlys griežtesnių formų, tiesių siluetų ir minimalistinio dizaino drabužius.  O mados namai „Vamp“ parodys naujus modelius, kuriais perteiktas rafinuotumas, subtilumas, išryškinta gracinga moters figūra. Jiems panaudoti specialiai Prancūzijos ir Italijos fabrikuose austos medžiagos, todėl tai vienos brangiausiai vertinamų suknelių Lietuvoje! Taip pat atrasite ir kitų dizainerių kurtų vestuvinių suknelių.

Aurelijos Beliakaitės suknelė, Lino Dambrausko nuotrauka

„Manome, kad daug paprasčiau suprasti, kas tau patinka, koks stilius prie širdies, kai gali palyginti ryškiausius Lietuvos dizainerius vienoje vietoje“, - džiaugėsi idėja parodos organizatorė Rita Alksnienė.

Vestuvių parodoje taip pat dalyvauja per šimtas įvairiausių su vestuvėmis susijusių paslaugų tiekėjų: fotografų, planuotojų, dekoratorių, floristų, pirotechnikos specialistų, viešbučių, restoranų ir dvarų atstovų, muzikantų, kurie atliks gyvus pasirodymus ir kitų.

Jaunavedžiai daugiau praktinių patarimų įvairiais planavimo klausimais galės gauti nemokamuose seminaruose. Rimvydas Širvinskas-Makalius patars, kaip susiplanuoti medaus mėnesį, kuriam užteks net 100 Eur. Milita Daikerytė dalinsis nuotakos grožio patarimais, „Lapės vestuvės“ atstovai atskleis didžiausias planavimo klaidas, juvelyrikos namai „Fashion Gold“ padės išsirinkti vestuvinius žiedus, „Nakutis photography“ fotografai atskleis gražiausių nuotraukų paslaptis, Mantas Petruškevičius kalbės apie puošybą, o magas Algimantas Frankonis rodys magijos triukus.

Vestuvių paroda vyks šeštadienį ir sekmadienį Vilniaus Rotušėje, bilietus galima įsigyti www.bilietai.lt

1606137129I0010.jpg

50 PROFESIONALIOS VESTUVIŲ PLANUOTOJOS PATARIMŲ NUOTAKAI

LABU photography nuotrauka

3 SMAGŪS ŽAIDIMAI VESTUVĖMS

Gediminas Trečiokas nuotrauka

15 KLAUSIMŲ, KURIUOS TURI APTARTI PORA IKI VESTUVIŲ

nude mood photography

KO MOTERYS TIKISI IŠ PIRMOSIOS NAKTIES?

Vestuvės Gibraltare „Justina Smile Photography“ nuotrauka

LIETUVIŲ VESTUVĖS GIBRALTARE - PASAKOJIMAS IŠ PIRMŲ LŪPŲ

Dom Bow Tie Peteliškes LUX108 nuotrauka

BŪSIMIEJI JAUNAVEDŽIAI ATSKLEIDĖ, APIE KOKIO STILIAUS ŠVENTĘ SVAJOJA

„Kreta_Kitaip“_www.kretakitaip.lt. nuotrauka

KAIP SUGADINTI VESTUVES: „blogi patarimai“ iš fotografų

Daugiau
naujienų

ajax loader