Filtras
Gediminas Trečiokas nuotr

~2016-11-29~

VESTUVIŲ PLANUOTOJA: 9 DIDŽIAUSIOS NUOTAKŲ KLAIDOS

Visos norime patarimų, kaip reikėtų planuoti vestuves, kokius tiekėjus pasirinkti ar kokie sprendimai yra teisingi, tačiau tiesa ta, jog kiekviena šventė individuali ir neįmanoma (o ir nereikia) ieškoti vienos teisingos sėkmingo planavimo formulės. Kuo daugiau fantazijos, idėjų ir individualumo, tuo smagiau! Visgi, tam tikrų klaidų reikia išvengti ir užkirsti joms kelią, todėl identifikavau 9 dažniausiai pasitaikančias klaidas, kurias nuotakos vis dar daro. Tęsinys – kitose straipsnio dalyse.

Gediminas Trečiokas www.gembis.com nuotrauka

Parengė vestuvių planuotoja Sonata  Vestuvių sonata 

9 Nepriimate teisingų sprendimų, derindami būsimą svečių sąrašą

Svečių skaičiaus nevaldymas ir nesiorientavimas, kiek žmonių dalyvaus jūsų šventėje, gali tapti rimta problema. Šioje stadijoje daromos net kelios klaidos, kurių išvengus, tolesnis planavimas turėtų būti daug malonesnis. Pirmiausia, kartu su sužadėtiniu sudarykite tikslų būsimų svečių sąrašą ir kaip galėdami anksčiau išsiųskite jiems kvietimus. Nepadarykite klaidos ir kvietimuose būtinai parašykite datą iki kada jūsų svečiai turėtų patvirtinti apie savo (ne)dalyvavimą. Visuomet atsiranda vėluojančių pranešti ar nesančių tikrų dėl savo dalyvavimo svečių, todėl iš karto jiems paskambinkite, primindami, jog nesulaukėte sprendimo. Buvo atvejų, kuomet dalis svečių vėlavo atsakyti ne savaitėmis, o mėnesiais, todėl negalėjome patvirtinti stalelių skaičiaus, pasidaryti susodinimo plano ir atlikti kitų laiku suplanuotų darbų.

Noisy home photography nuotrauka

8 Pamirštate, jog Jūsų draugai turi vaikus

Šiame etape turite nuspręsti, ar savo šventėje norėsite matyti tik suaugusius žmones, ar kvieste ir vaikus. Tai padarę, informuokite svečius (derėtų apie tai parašyti jau kvietime) ir paaiškinkite savo apsisprendimo motyvus, kadangi tikėtina, jog gali atsirasti įsižeidusių svečių (net jei jie to jums nepasakys). Jei nusprendėte kviesti ir vaikus, susirašykite, kiek jų bus ir kokiai amžiaus kategorijai priklauso. Turite apgalvoti, ar norėsite vaikus sodinti prie jų tėvų (o kartu ir prie kitų suaugusiųjų), ar vaikus susodinsite prie atskiro vaikų stalo. Vėlgi, būtų tikslinga pasitarti su tėvais šiuo klausimu.

Noisy home photography nuotrauka

7 Paskutinė dieną prieš vestuves – nebaigtiems darbams
  
Visuomet paskutinę dieną (ar dar blogiau – naktį) prieš vestuves atsiranda nebaigtų darbų. Rodos, reikia atlikti tik kelis dalykus ir bus galima ramiai ilsėtis. O šie visuomet, kaip taisyklė, užtrunka ilgiau, o ir ne viskas gaunasi taip lengvai, kaip tikėjotės. Koordinuojant ar dekoruojant vestuves, matydavau kaip paskutinę vestuvių dieną nuotakos save ir savo antrąją pusę apkrauna nereikalingais darbais, visą dieną praleidžia mašinoje, pirkdami ar gabendami vieną ar kitą daiktą kol galiausiai tampa pervargę, suirzę ir pasvajoja, kad greičiau viskas baigtųsi. Niekas nepastebės, kad jūs per visą naktį surišote 50 kaspinėlių ar darėte sumuštinius, vaišėms prie bažnyčios, tačiau kitą dieną tikrai neliks nepastebėti bemiegės nakties pėdsakai ant veido ar bloga nuotaika vestuvių dieną.

Daugiau - netrukus

161846534820201001GFT_2557.jpg

VIDEO: INTERVIU SU KUNIGU ALGIRDU TOLIATU APIE BAŽNYTINĘ SANTUOKĄ

1597126066tp_10_tendenciju.JPG

TOP 10 VESTUVIŲ TENDENCIJŲ

1570360397LU_00221_(1).jpg

VESTUVIŲ TENDENCIJOS 2020-tiems

Draudimo žalos Mantas Norvaišas

RAMIOS VESTUVĖS - SU DRAUDIMU

nusiramink ir ištekėk

VESTUVĖS BE STRESO. 10 PATARIMŲ NUOTAKOMS

Vestuvių paroda sausio 28-29

VESTUVIŲ PARODA - SAUSIO 28-29 VILNIAUS ROTUŠĖJE

Vestuvių žurnalas Išteku.lt - visos vestuvių idėjos

JAUNAVEDŽIAMS - NAUJAS VESTUVINIS ŽURNALAS

Daugiau
naujienų

ajax loader