Filtras
1540405241IMG_4413.jpg

~2018-10-24~

Vestuvių planuotoja EGLĖ ČIURLIONYTĖ pataria

Norite išskirtinės, įdomios, o galbūt nestandartinės šventės? Asmeninių švenčių planuotoja Eglė Čiurlionytė svarbiausiu dalyku planuojant vestuves laiko emociją ir stengiasi ją sukurti tokią, kuri nepasimirš visą gyvenimą.

Nuo ko jūs pradedate planuoti vestuves?

Pradžioje visuomet labai džiaugiuosi, jog du žmonės nutaria sujungti ir patvirtinti savo sąjungą, todėl susitikusi su pora net nešneku apie jų šventę, nes man daug įdomiau juos pažinti, pajausti, įsiklausyti į smulkiausias detales, o tik tada leistis į svajas, kokios šventės nori. Pagal jų norus siūlau šventės ir ceremonijos vietas, būtinai atkreipiu dėmesį į biudžetą bei pateikiu įvairių kainų variantų. Tada realiai nusprendžiame kur, kada vyks šventė, apsibrėžiame biudžetą, susidarome darbų sąrašą ir pradedame svajoti.

Rekomenduojamas vidutinis biudžetas 50 žmonių vestuvėms?

Tai labai individualus dalykas, nes kaina daugiausiai priklauso nuo vietos ir kiek joje šventė vyks: su nakvyne ar be; koks maitinimo variantas - vakarienė ar furšetas; ar reikės vedėjų, atlikėjų, fotografų, filmuotojų ar net kokio dydžio auka bus bažnyčiai, nuo pasirinkto dekoro ar net alkoholio rūšių…
Taip pat pagalvokite, kad vedėjas ar 30, ar 100 svečių kainuos tiek pat kaip ir visa programa. Pagal žmonių skaičių skaičiuojamas maistas, gėrimai, nakvynė.

Kokias matote tendencijas, kurios galėtų išlikti ar atsirasti 2019? 

Džiaugiuosi, kad pagaliau tendencijas diktuoja pačios poros, turinčios savo nuomonę, viziją, pasaulėžiūrą. Vestuvių mados ateitis - brandūs, veržlūs jaunavedžiai, nebijantys griauti stereotipų.

Kokias klaidas dažniausiai daro jaunavedžiai?

Dažniausia, mano nuomone, daroma klaida - atsakomybių užkrovimas vakaro svečiams. Šia tema būtų galima išleisti net visą knygą… Pavyzdžiui, kai draugės įdarbinamos puošti šventės vietą. Juk draugė irgi tą dieną nori pabūti gražiausia tarp svečių, jai reikia individualaus laiko. Arba, kai draugų prašoma pasirūpinti šampanu ir užkandžiais prie bažnyčios. Svečiai dažniausiai viską daro paskutinę minutę ir atlieka užduotį tiek, kiek pavyksta. Kai žmonės atsakingi už darbą finansiškai, tuomet, mano manymu, su visai kita atsakomybe viską padaro.

Dar viena klaida - atidėliojimas ir noras ne ten sutaupyti. Geriau pasisamdykite patyrusį profesionalą ir drąsiai, nors ir 100 kartų jo klausinėkite.

Kuo išsiskiriate iš kitų vestuvių planuotojų?

Aš stengiuosi būti drauge, kuri patars, padės. Žmogumi, kuriuo galite pasitikėti. Man labiausiai rūpi, kad nuotaka būtų pati gražiausiai. Asmeniškai labai smagu, kai su nuotaka galime svajoti, kurti, tartis apie jos būsimą pasaką, eiti išbandyti jai nepatirtų dalykų. Tikrai nepamirštu ir būsimų jaunikių bei tėvų, juk jie turi daug ką patarti iš emocinės pusės. Todėl savęs nenorėčiau kitaip išskirti, tik kaip vestuvių dienos geriausia draugė, kuriai tądien nėra nieko svarbiau už jus.

Taip pat galiu pabrėžti, kad daugybę metų dirbu su atlikėjais, todėl šventės programa bus tikrai įspūdinga.

Apie ką būtina pasikalbėti su vestuvių planuotoja?

Apie viską, net ir su vestuvėmis nesusijusius dalykus. Kuo daugiau ir geriau pažįstu savo jauniuosius, tuo tą dieną galiu labiau juos nudžiuginti. Pavyzdžiui, šiemet su nuotaka plepant apie viską, atkreipiau dėmesį, kaip jai svarbu prieš bet kurį svarbų įvykį išgerti gurkšnelį šaltos žaliosos arbatos, todėl pasirūpinau, kad prieš ceremoniją ji galėtų tai padaryti. Visada stengiuosi ir siūlau, kad į susitikimus su manimi ateitų ne tik pora, bet ir šeimos nariai, nes norisi padrąsinti ir juos.
Juokingiausias darbe nutikęs ir laimingai pasibaigęs incidentas?

Nėra nutikę tokio dalyko, kurį galėčiau pavadinti juokingu, nes labai atsakingai žiūriu į savo darbą. Užsakovams tai yra svarbiausia šventė, kurioje negalima klysti. Aišku, nesiginu, būna nenumatytų dalykų, bet juos išsprendžiu greitai ir teisingai.

Kodėl geriau pasikliauti vestuvių planuotoja, nei vestuves planuoti pačiam?

Todėl, kad galėtum švęsti savo šventę, nes jos planavimas kainuoja nemažai pastangų ir finansų. Tokią šventę suorganizuoti patiems tikrai sunku, nes ji vidutiniškai trunka net septynias valandas.

Ar teikiate vestuvių koordinavimo paslaugas? Kas į jas įeina?

Taip, teikiu. Tik noriu pabrėžti, kad koordinavimo procese yra labai daug detalių, kurių nežinant, gali kilti sunkumų. Pavyzdžiui, šią vasarą teko koordinuoti didžiulę šventę, užsakovė ankstyvą rytą sulaukė vieno tiekėjo skambučio, nors prieš tai visiems absoliučiai buvau prisistačiusi ir pasakiusi, kad dėl visko kreiptųsi į mane. Na, ne viskas priklauso nuo manęs, tad koordinuoti kartais būna sunku.

Kiek kainuoja jūsų paslaugos?

Nesu pigi renginių ir vestuvių planuotoja, nes turiu didžiulę patirtį ir daugybę situacijų, kurias teko spręsti. Taip pat siūlau patikimą personalą, saugau gerus ryšius su paslaugų tiekėjais bei šiam savo darbui (ir pomėgiui) atiduodu visą save. Su klientais susitinku ne pagal išstatytas sąskaitas, bet pagal poreikį ir jų norą. Tad ir kaina kiekvienam užsakovui labai individuali. Todėl patarimas būsimiems jaunavedžiams - susitikite su tiek planuotojų, kol atrasite tą žmogų, kuris atitinka jūsų įnorius ir sielą.

Asmeninių švenčių planuotoja

Eglė Čiurlionytė

FB Egle Čiurlionytė rafinuota šventė

Tel 867567003

www.egleciurlionyte.com

1618812688zuza-galczynska-c5_eQi4rrjA-unsplash.jpg

12 IDĖJŲ VIDURNAKČIO PRAMOGOMS

1606137129I0010.jpg

50 PROFESIONALIOS VESTUVIŲ PLANUOTOJOS PATARIMŲ NUOTAKAI

nusiramink ir ištekėk

VESTUVĖS BE STRESO. 10 PATARIMŲ NUOTAKOMS

Redijus photography nuotrauka

5 PATARIMAI, KAIP IŠSIMIEGOTI PRIEŠ VESTUVES

Dom Bow Tie Peteliškes LUX108 nuotrauka

BŪSIMIEJI JAUNAVEDŽIAI ATSKLEIDĖ, APIE KOKIO STILIAUS ŠVENTĘ SVAJOJA

Daugiau
naujienų

ajax loader