Filtras
Spoko svente - vestuviu planavimas

~2016-12-18~

VESTUVIŲ PLANUOTOJA: PRABANGA AR BŪTINYBĖ?

Mūsų mamos neįsivaizdavo, kad kas nors kitas, nei jos pačios, patariant tėvams ar svočiai, galėtų organizuoti vestuves. Dabartiniais laikais kviestis į pagalbą vestuvių planuotoją nėra neįprasta, o jos pagalba, idėjos ir prisidėjimas - iškart pastebimas. Tiesa, kai kurie jaunavedžiai vis dar pergyvena - ar tai nėra nereikalingas išlaidavimas.

Kalbamės su “Špoko šventė” įkūrėja ir vestuvių planuotoja Sandra, kuri labai detaliai pasakoja, kaip gali palengvinti vestuvių organizavimo rūpesčius. 

- Kuo organizuojant vestuves gali padėti vestuvių planuotoja?

- Pirmiausia, vestuvių planuotoja sutaupys Jums laiko ir garantuos, kad visas vestuvių planavimas būtų nuoseklus ir be streso. Vienas didžiausių rūpesčių - vestuvių išlaidos. Vestuvių planuotoja padės susidėlioti biudžetą ir jo laikytis. Jeigu neturi vestuvių idėjos - ją išgryninsite su planuotoja, ji vėliau įgyvendins Jūsų viziją ir suplanuos išsvajotas vestuves.

Vestuvių planuotoja ypatinga tuo, kad imasi visų planavimui būtinų darbų - nuo vietos, paslaugų tiekėjų, muzikantų, aprangos paieškos, siūlydama ir padėdama išsirinkti Jums priimtiniausią variantą. Ji susitiks su jais vietoje jūsų, aptars sąlygas, todėl jums nereikės gaišti laiko internete naršant ar ieškant. Be to, nereikės imti pirmo pasitaikiusio, o planuotoja pasiūlys geriausius savo srityje profesionalus.      

Taip pat ji padės susiderinti visą šventės dekorą, išlaikant Jūsų pasirinktą stilistiką.

Vestuvių planuotoja apsaugos jus nuo rūpesčių šventės dieną - ji koordinuos visą eigą, kad visas vyktų tiksliai: laiku būtų atvežta puokštė ar pristatyta suknelė, laiku susėstų svečiai ar atvyktų tiekėjai, laiku užgrotų muzika, iššautų fejerverkai. Laikysis sudarytos dienotvarkės, priimant reikiamus sprendimus. Ji tarsi jūsų dešinioji ranka, vestuvių planavimo patarėja.

- Kaip susirasti geriausią?

- Susitikite su planuotoja, aptarkite savo vizijas, išklausykite ką ji Jums siūlo. Būtinai peržiūrėkite jos darbus, pasiskaitykite atsiliepimus. Iš tiesų, tikrai patys pajusite ar ji yra būtent tai, ko ieškote.

- Kokius darbus galima perduoti planuotojai?

- Įvardinti sunku, nes vestuvių planuotoja tarsi dešinioji Jūsų ranka, todėl ji daro viską: bus ir Jūsų draugė, o kartais - net psichologė, padedanti suvaldyti nerimą ir stresą.
Jeigu reikės atvežti vestuvinę suknelę - planuotoja ją pristatys iš ryto. Prieš ceremoniją pataisys jums suknelę ar nuometą ir nepaisant visų organizacinių darbų ji bus visuomet šalia.

- Daugelis baiminasi, kad vestuvių planuotoja - labai brangi paslauga. Ką jūs į tai atsakote?

- Nemanau, kad ši paslauga yra prabangi. Jaunavedžiai atsakingai renkasi fotografą ar vedėją ir užmiršta, kad planuotoja nemažiau svarbus asmuo, užtikrinantis Jūsų šventės kokybę ir sėkmę. O pačių planuotojų kainos skiriasi, kaip ir visų paslaugų tiekėjų, atsižvelgiant į patirtį ar išdirbtus metus.

- Ką vestuvių planuotoja daro per pačias vestuves?

- Dar prieš šventę planuotoja suderina vestuvių dienos planą su visais tiekėjais: maistu, vedėjais, fotografais, muzikantais, desertų pristatymu, vakaro atrakcijomis, transportu ir visais visais kitais susijusiais tiekėjais. Ji atsakinga, kad visi būtų laiku ir vietoje bei atliktų savo darbą kokybiškai ir tinkamu laiku. 

Planuotoja pasirūpins, kad visi užsakymai būtų pristatyti į šventės vietą. Dar prie  bažnyčios ar metrikacijos biuro prieš Jums atvykstant planuotoja pasitiks svečius,  suvaldys juos, padės reikiamu laiku užimti savo vietas. Jaunikiui dar kartą primins, kur reikia atsistoti. Atkreips dėmesį, ar nuotaka atrodo nepriekaištingai. Patars, kaip eiti, ką daryti ir duos ženklą kada pradėti.

Pasibaigus ceremonijai surikiuos žmones, išdalins žiedlapius ir pasitiks jaunuosius. Sukoordinuos sveikinimus, pasirūpins gėlių pargabenimu i šventės vietą.
Šventės vietoje pasitiks svečius, padės jiems įsikurti. Planuotoja spręs visas netikėtai iškilusias problemas, nuo oro permainų iki nepatenkinto svečio: sugriuvęs tortas, nuvytusios gėlės, skaudanti nuotakos ar jaunikio galva, piktas svečias, nespėjantys aptarnauti padavėjai, per anksti atvykę svečiai, nerandantys kur įsikurti... Ji pasirūpins, kad laiku užgrotų muzika, iššautų fejerverkas ar būtų supilstytas šampanas.

Ji bus šalia, kai prireiks paduoti tėveliams židinį ar padėti nuotakai persirengti šokiui, o iškilus klausimams visi kreipsis į ją, nes ji puikiai žino ko Jūs norite ir kaip išspręsti susidariusią problemą netrukdant Jūsų. Darbų sąrašas ilgas, jį galima vardinti ir vardinti, bet reikia įsivaizduoti, kad planuotoja pasirūpina viskuo, o jaunavedžiams belieka mėgautis ta vienintele nepakartojama diena.

- Svarbiausios geros planuotojos savybės?

-  Galėčiau išvardinti keletą:

• Kūrybiškumas
• Organizuotumas
• Optimizmas
• Bendravimas
• Gebėjimas valdyti situaciją
• Mokėjimas susiorientuoti situacijoje iš plano A į planą B nepasimetant.

- Neįprasčiausi jūsų, kaip planuotojos, atlikti darbai?

- Kaip ir minėjau, planuotojos darbai niekada nėra apibrėžti sąrašu, nes ji visuomet šalia. Vienas iš tokių, keliančių malonius prisiminimus, situacija, kai jaunikiui atsiuntė per didelius batus, kuriuos jis pasimatavo vakare prieš šventę, nuotakos dienotvarkė pilna, o jam skauda galvą nuo batų pasirinkimo, tad važiavome kartu jaunajam pirkti batų.Išsirinkome ir praleidome smagų vakarą!

Vestuvių planuotoja yra būtinybė, jei: Vestuvių planuotoja prabanga, jei:
Vestuves organizuojate iš toli
Jūsų vestuvių biudžetas labai mažas
Bus didelės vestuvės Planuojate tiesiog ceremoniją ir vakarienę
 Neturite patirties ir pasiklydote interneto bei straipsnių platybėse Planuojate susituokti dviese
Nesusidėliojate pilnai vizijos, blaškotės nežinodami temos  
Norite šventės su atrakcijomis ir užimtumu, todėl būtina turėti žmogų, kas tai suvaldys  

Ačiū už patarimus!

“Špoko Šventė” - Darykime tai drąsiai, darykime kartu,  kad Jūsų šventė taptų nepakartojama!
Vestuvių planavimas, koordinavimas ir dekoravimas
www.spokosvente.lt
8-684 69121
info@spokosvente.lt


 

1618812688zuza-galczynska-c5_eQi4rrjA-unsplash.jpg

12 IDĖJŲ VIDURNAKČIO PRAMOGOMS

1606137129I0010.jpg

50 PROFESIONALIOS VESTUVIŲ PLANUOTOJOS PATARIMŲ NUOTAKAI

1540405241IMG_4413.jpg

Vestuvių planuotoja EGLĖ ČIURLIONYTĖ pataria

nusiramink ir ištekėk

VESTUVĖS BE STRESO. 10 PATARIMŲ NUOTAKOMS

Redijus photography nuotrauka

5 PATARIMAI, KAIP IŠSIMIEGOTI PRIEŠ VESTUVES

Dom Bow Tie Peteliškes LUX108 nuotrauka

BŪSIMIEJI JAUNAVEDŽIAI ATSKLEIDĖ, APIE KOKIO STILIAUS ŠVENTĘ SVAJOJA

Daugiau
naujienų

ajax loader