Filtras
Mantas Pra photography

~2013-09-04~

VISOS IDĖJOS VESTUVIŲ PUOTAI TINKA

Pirmoji taisyklė, pradėjus ruoštis vestuvių puotai yra ta, kad čia jokių taisyklių būti negali. O kam to reikia? Juk norite, kad Jūsų vestuvių puota būtų nepakartojama ir paliktų tik pačius geriausius įspūdžius tiek Jums, tiek Jūsų svečiams. Taigi prieš pradėdami dėlioti linksmybių planą atkreipkite dėmesį į kelis dalykus ir tada jau leiskite svajonėms Jus nešti

Pirmiausia nuspręskite, kas bus Jūsų vakaro vedėjas ar vedėja. Jeigu samdysite žmogų „iš šalies“ tai programos planą jis jau  tikrai turės, beliks tik suderinti atskiras detales. Patarčiau visas detales derinti net ne Jums, o įpareigoti šią misiją atlikti Jus gerai pažįstantį žmogų. Priežastis labai paprasta – Jums ir taip rūpesčių pakanka, o ir norėtųsi juk vakare siurprizų ir netikėtumų, nei švęsti pagal iš anksto Jums į galvą įkaltą planą, tiesa.

Jei nuspręsite puotos vadeles įteikti vienam iš svečių, tai vakaro eigą reikėtų „suskaldyti“ į tris dalis:

a. Rimtoji. Vakarienė, kurios metu galima sakyti oficialius sveikinimus, kalbas, kelti pirmuosius tostus į naujai sukurtos šeimos laimę. Žaidimai prie stalo turi būti pasyvūs (eilėraščių kūrimai, palinkėjimų rašymai ir t.t.), nes juk reikia pasistiprinti po šitiek dienos darbų.

b. Aktyvioji. Čia jau galite veikti ką norite ir kaip norite – žaidimai ir atrakcijos pagal Jūsų skonį ir fantaziją bei finansines išgales. Tačiau atminkite, tam kad būtų labai linksma milijonų išleisti nereikia, nes jei linksmintis patys nenorėsite tai ir nukabintas mėnulis vargiai Jus nudžiugins. Tačiau patartina kiekvieną valandą „padalinti“ taip - 15 minučių žaidimų ir 45 minutės muzikos. Vakaro kulminacija – Jaunųjų torto pjovimas. Atkreipkite dėmesį, kad Jums tikrai nebūtina laukti vidurnakčio tam, kad paragautumėte šio skanėsto ir pakeltumėte šampano taures. Priežastis labai paprasta – jauniesiems buvo itin ilga diena, nors ir kupina įspūdžių ir džiugių emocijų, tačiau pakankamai varginanti, tad jei tortą nuspręsite pjauti anksčiau – pasaulis tikrai nesugrius :)

c. Linksmoji. O čia jau linksminasi tie, kurie vis dar turi jėgų. Šokiai iki paryčių patiems ištvermingiausiems tikrai nebus bėda :)

Dar vienas itin svarbus vestuvių puotos elementas – senosios tradicijos. Paprastai šiuolaikinės poros vengia jų, tačiau atminkite, kad vestuvių diena yra svarbi ne tik jauniesiems, bet ir jų tėvams, todėl kelios senos tradicijos puotos nepagadins, o tėveliai bus labai patenkinti. Taigi prieš sėsdami prie puotos stalo pasidarykite judviejų sutikimą su duona ir druska (užgerti galite degtine arba vandeniu). Kita itin graži tradicija – Šeimos židinio įžiebimo ceremonija. Šią ceremoniją galite atlikti bet kuriuo puotos metu, tad rašydami scenarijų tiesiog pažiūrėkite, kur labiausiai tiks vaizdelis ir veiksmas, kai judviejų tėvai uždegs naujai sukurtos šeimos židinį (Židinys čia gali būti tiesiog puošnesnė žvakė, todėl išlaidauti itin brangiom žvakidėms ar kitokiems ugnies šaltiniams tikrai nebūtina).

Primenu, jog tai tik bendri patarimai, kurie gali kisti, priklausomai nuo vestuvių puotos vietos ir net metų laiko. Tačiau svarbiausia atminkite – tai Jūsų, Jaunieji, diena ir kiekvienas Jūsų noras yra teisingas ir galimas. Juk svajonių vestuvės būna tik vieną kartą :)

 

Patarimais dalinosi vestuvių scenarijų kūrėja Dovilė Lisauskaitė.

Mantas Pra photography

15506760232019_tendencijos_Balti_rėmeliai.jpg

10 TENDENCIJŲ 2019 M. VESTUVĖMS

Egidijus Rainys

VESTUVIŲ PARODOJE - ŽINOMIAUSIŲ LIETUVOS DIZAINERIŲ EKSPOZICIJA

Vestuvių datos 2017

GRAŽIOS VESTUVIŲ DATOS 2017

Vestuvių paroda Išteku.lt 2016 Compensa

REPORTAŽAS: VESTUVIŲ PARODA IŠTEKU.LT 2016

„Kreta_Kitaip“_www.kretakitaip.lt. nuotrauka

KAIP SUGADINTI VESTUVES: „blogi patarimai“ iš fotografų

Foto Plunksna nuotrauka

13 LAIMINGOS SANTUOKOS PRIETARŲ PER VESTUVES

Vestuvinis stresas

5 BŪDAI, KAIP SUMAŽINTI VESTUVINĮ STRESĄ

Daugiau
naujienų

ajax loader