Filtras
1550172482koralu_spalva_foto_is_isteku.lt_Idejos.jpg

~2019-02-14~

2019 METŲ SPALVA – KORALŲ!

PANTONE sistema šįmet pasistengė – ant bangos turime nuostabaus grožio spalvą! Praėjusiais metais karaliavusi ultravioletinė metų spalvos titulą užleidžia ryškiai, bet drauge ir švelniai, šiltai koralų spalvai. Jos atspalvių įvairovė suteiks itin plačias įvairovės galimybes Jūsų šventei „nuspalvinti“.

Kodėl koralų spalva bus puikus pasirinkimas Jūsų vestuvėms? Pirmiausia, tai ši graži spalva yra raudonos ir oranžinės samplaika. Raudona, kaip žinome, asocijuojasi su aistra, tai – meilės spalva, o oranžinė siejama su seksualumu, gyvenimu, džiaugsmu, ji simbolizuoja vedybas. Tad nenuostabu, kad koralų spalva laikoma išminties, meilės simboliu. Ji ir šildo, ir provokuoja, ir drauge skatina. O ar žinote, kad tikima, jog koralų spalvos aplinkoje itin dažnai įsiplieskia meilė? Tad kodėl gi nepasirinkus jos vestuvių šventei – gal būtent čia susijungs dar daugiau širdžių?

Kaip panaudoti koralų spalvą ir jos atspalvius vestuvėse?

Koralų spalvos pamergių suknelės

Šis pavyzdys pirmiausia ateina į galvą. Kaip minėjome, koralinės spalvos atspalvių paletė plati, todėl galite rinktis ryškias arba švelnios koralinės spalvos sukneles pamergėms. O gal „aukso viduriuką“? Taip pat ši spalva dėkinga tuo, jog daugeliui tinka. Negana to, puikiu sprendimu gali būti ne koralinės suknelės, bet pamergių įvaizdžio detalės, pavyzdžiui, puokštelės, skrybėlaitės, bateliai, aksesuarai.

Jaunavedžių apranga

Žinoma, jaunavedžių apranga nebus koralų spalvos, bet tam tikri akcentai puikiai derės visoje šventės koncepcijoje. Nuotaka gali rinktis gėles ar aksesuarą į plaukus, koralų spalvos batelius, papuošalus. Jaunikis galėtų rinktis koralų spalvos peteliškę. Visgi geriausia, jei aprangos klausimais Jus konsultuos dizaineris – tuomet akcentai bus priderinti nepriekaištingai, nes kai spalva tokia graži, visai nesunku persistengti rūpinantis įvaizdžiu pačiam.

Koralų spalvos gėlės nuotakos puokštėje

Galite rinktis: koralinė spalva dominuoja arba papildo pagrindinę baltą spalvą. Puikiai atrodys koralų spalvos rožių, eustomų, bijūnų, gvazdikų ir pan. puokštės.

Skanėstai

Koralų spalvos detalėmis dekoruotas vestuvinis tortas ir kiti skanėstai papuoš saldėsių stalą, suteiks jam romantikos, subtilios elegancijos.

Stalo dekoravimas

Persistengti nereikia, tad viso stalo „nudažyti“ koralų spalva nereikėtų. Prie baltos staltiesės gražiai atrodys koralinės servetėlės. Jei norite, kad servetėlės būtų klasikinės baltos spalvos, tuomet jos šventiškai ir dailiai atrodys perrištos koraline juostele.

Šventės vietos dekoravimas

Kad ir ką pasirinksite – girliandas, gėles, kabančias dekoracijas ir pan. – viskas atrodys dailiai ir harmoningai, jei bus suderinta ir neperspausta. Todėl nedarykite plačios spalvų paletės, rinkitės subtilius, elegantiškus koralų spalvos akcentus

Kita

Koralų spalva gali dominuoti ir kvietimuose į vestuves, vestuvinių automobilių, bažnyčios puošyboje, dovanėlių svečiams įpakavime, stalo kortelių dizaine, pabrolių aprangoje ir kt.

Dar vienas sprendimas! Galite šalia pagrindinės baltos vestuvių spalvos pasirinkti porą papildomų spalvų. Koralinė spalva puikiai dera su smėlio, pilka, tamsiai mėlyna, auksine ir mėtine spalvomis. Su smėlio spalva ji sudaro neutralų, į akis nekrentantį derinį, su pilka – subtilų, neiššaukiantį tandemą, su tamsiai mėlyna – itin solidų, elegantišką derinį, su auksine sukurs nuostabų prabangos pojūtį, o štai su mėtine bus tikras švelnumo įsikūnijimas.

1586348467vasaros_spalvos.jpg

SPALVŲ PALETĖS 2020 VASAROS VESTUVĖMS

Pantone 2017 vestuvi7 spalvos

2017 SPALVŲ TENDENCIJOS

Luminaire Images Photography Lennon_Photo Gonzalo Nunez Off Beet Photography

5 SPALVŲ DERINIAI VESTUVĖMS

Ligita Vaitkute nuotrauka

KAIP IŠSIRINKTI VESTUVIŲ SPALVĄ?

Daugiau
naujienų

ajax loader