Filtras
1552541096koraline_deriniai_isteku.lt_idejos.jpg

~2019-03-14~

5 KORALINĖS SPALVOS DERINIAI

Koralų spalvą PANTONE šiemet paskelbė metų spalva, tad nenuostabu, jog ji užkariauja ir vestuvių dekoro idėjas. Tik įprasta rinktis ne vieną dominuojančią spalvą, bet kelių spalvų derinį. Prie koralinės dera daug spalvų ir atspalvių, mat ši spalva gali būti elegantiška, gali būti ryški ar švelni, ekstravagantiška, bet niekada nebus nepastebima. Tad pateikiame penkis derinius su koraline spalva.

Koralinė + melsvai žalsva + šviesi pilka

Nuotrauka iš everafterguide.net

Toks derinys puikiai tiks pavasario ir vasaros vestuvėms. Koralų spalvos puokštelės dailiai atrodys prie melsvai žalsvų pamergių suknelių ir pilko jaunikio kostiumo. Šių spalvų derinys tiks eksperimentams pasirenkant stalo, šventės vietos dekoracijas.

Koralinė + vandens spalva + geltona

Nuotrauka iš everafterguide.net

Derinys bus tobulas vestuvėms lauke, ypač paplūdimyje. Geltonų ir koralinių gėlių nuotakos ir pamergių puokštės, vandens spalvos pamergių suknelės arba trumpesnės, vasariškos geltonos, o šių spalvų derinys vestuvių stalą pavers labai žaismingu.

Koralinė + rožinė + aviečių spalva

Nuotrauka iš everafterguide.net

Koralinė suteiks ryškumo, rožinė – švelnumo, o sodri avietinė – solidumo. Tiks tiek šiltojo meto, tiek rudens vestuvėms. Toks spalvų derinys bus tobulas pasirinkimas, jei ant saldaus stalo dominuos gardėsiai su šviežiomis uogomis, taip pat jei puošybai naudosite daug žydinčių gėlių, pavyzdžiui, vasarą taip mėgiamų bijūnų arba rudenį – jurginų.

Koralinė + tamsiai mėlyna

Nuotrauka iš everafterguide.net

Nemirtingas ir nesenstantis derinys, visuomet spinduliuojantis eleganciją ir solidumą. Tinka vestuvėms jūros tematika, taip pat rustic stiliaus. Tamsiai mėlyna staltiesė ir dekorui panaudotos koralinės žvakės bei gėlės sudarys puikų tandemą. Šių spalvų derinys dažnai pasirenkamas vestuvių kvietimams, pamergių ir pabrolių aprangai, jaunavedžių įvaizdžio akcentams. Puikiai atrodo rudens vestuvėms, kai ant desertų stalo dominuoja šilauogės ir pan.

Koralinė + žalia

Nuotrauka iš everafterguide.net

Abi spalvos labai gyvos ir sukuria puikų kontrastingą tandemą. Vasaros ar pavasario vestuvėms tai bus tobulas pasirinkimas, jei norite ryškumo, spalvų ir išskirtinumo, nes – sutikite – derinys tikrai ne dažnas. Lauke, kaimo sodyboje švenčiamoms vestuvėms koralinė ir žalia labai tiks. Derinkite įvairius tiek koralinės, tiek žalios atspalvius. Itin švelniam efektui sukurti rinkitės šviesią koralinę ir mėtinę spalvas, o ryškesniam – ryškų koralinį atspalvį ir sodrią samanų spalvą.

1586348467vasaros_spalvos.jpg

SPALVŲ PALETĖS 2020 VASAROS VESTUVĖMS

1550172482koralu_spalva_foto_is_isteku.lt_Idejos.jpg

2019 METŲ SPALVA – KORALŲ!

Pantone 2017 vestuvi7 spalvos

2017 SPALVŲ TENDENCIJOS

Luminaire Images Photography Lennon_Photo Gonzalo Nunez Off Beet Photography

5 SPALVŲ DERINIAI VESTUVĖMS

Ligita Vaitkute nuotrauka

KAIP IŠSIRINKTI VESTUVIŲ SPALVĄ?

Daugiau
naujienų

ajax loader