Filtras
Luminaire Images Photography Lennon_Photo Gonzalo Nunez Off Beet Photography

~2016-02-02~

5 SPALVŲ DERINIAI VESTUVĖMS

Skoningos vestuvės, tikriausiai , yra kiekvienos poros misija ir užduotis, kurią įgyvendinti tiesiog privalu. Tačiau, neretai tenka pastebėti, jog ne viena pora prašauna pro šalį pasirinkdama neskoningas dekoracijas, netinkamus spalvų derinius ar tiesiog nuobodžias pamergių sukneles. Galbūt sunku patikėti, bet išsirinkus tinkamą spalvų paletę savo vestuvių šventei, ji padiktuos taisykles kokias sukneles rinktis pamergėms, kokios dekoracijos bus skoningos ir kokie spalviniai tonai derės tarpusavyje. Siūlome susipažinti su populiauriais spalvų deriniais!

Juoda + Žalsva + Balta

Jeigu esate atkakli tendencijų sekėja, tikriausiai jau žinote, jog viena karščiausių 2016 – tųjų metų tendencijų yra natūralumas ir gyvybė. Ekspertai pataria, jog norint žengti koja kojon su tendencijomis, žalumos ir natūralumo tema bus tinkamas pasirinkimas. Pagrindinis šios temos įgyvendinimo akcentas yra atitinkami spalvų deriniai. Juodos, žalsvos ir baltos spalvų kombinacija šiemet turėtų groti pirmu smuiku jūsų šventėje. Ypatingai, jeigu aukso žiedus žadate sumainyti pavasarį, kadangi šios spalvos tobulai atspindi bundančią ir atgyjančią gamtą.

Geltona + Pilka + Sidabrinė

Nuotraukos: Kimberly Salem Photography, Mandy Paige Photography, Brittany & Devin Photo Co., Cass Imaging, L Photographie, Ely Brothers Photography

Nors ruduo dar toli gražu nežada atkeliauti į mūsų šalį, tačiau planuojantys vestuves švęsti būtent šiuo metų laiku turėtų suklusti. Turime jums puikų pasiūlymą ir puikią spalvų kombinaciją. Tai geltonos, pilkos ir sidabrinės spalvų derinys. Tai itin šiuolaikiška spalvų kombinacija, puikiai deranti su griežtomis linijos, grafikos elementais bei elegantiškomis detalėmis. Drąsiai rinkitės pilkus, betono tekstūros akcentus, įkomponuodami švelnią geltoną ir prabangią sidabrinę. Taip susikursite skoningas bei šiuolaikiškas vestuves.

Tamsiai mėlyna + Geltona + Žydra

Nuotraukos: Mary Wyar Photography, Photography by Mallory, Sebastian Photography Studio, Mike Reed Photo

Mėlyna ir geltona spalvos šiais metais išties labai populiarios ir puikiai dera poroje su daugeliu spalvų, o taip pat ir tarpusavyje. Tai, vienareikšmiškai, vasaros spalvos, kurios šiltuoju metų sezonu tikrai bus ant bangos, ypatingai jeigu rinksitės rustic stiliaus vestuves. Rinkitės šią spalvų paletę ne tik dekoruojant šventės vietą, tačiau ir kuriant kvietimus svečiams, renkant sukneles pamergėms ar komponuojant vestuvinę puokštę.

Auksinė + Persikinė + Žalia

Nuotraukos: Two One Photography, Mae Small Photography, Tara Liebeck Photography, Connection Photography

Jau praėjusiais metais galėjome pamatyti persikinės spalvos sėkmę, kuomet ją rinkosi ne viena jaunavedžių pora. Tai išties puiki spalva vestuvėms, kadangi persiko spalvos švelnumas vestuves padaro skoningas, elegantiškas bei šiltas. Šiais metais prie persiko švelnumo siūlome priderinti išraiškingą auksinę ir gamtos žalią. Ypatingai, jeigu savo vestuves švęsite vasarą gamtoje. Šios spalvos žemiškos, iš gamtos, todėl nepastebėsite, kaip pati gamta įsilies į jūsų vestuvių šventę.

Tamsiai mėlyna + Baklažanų + Auksinė

Nuotraukos: Carla Ten Eyck Photography, Jasmine Star Photography, T & S Hughes Photography, Kristen Weaver Photography, One Love Photography

Ši spalvų kombinacija tai dar vienas nuostabus pasirinkimas rudens vestuvėms, kuomet auksiniai lapai pradeda šokti ore. Tamsiai mėlyna, vadinama navy, spalva turi savyje karališko polėkio, kas puikiai tinka ir baklažanų violetinei. Na, o aukso spalva jau pati savaime suteikia žavesio. Šiais metais drąsiai rinkitės metalo spalvas ir blizgučius, kadangi tai vienos karščiausių tendencijų šį sezoną. Poroje šios spalvos padės susikurti Didžiojo Getsbio idėją, atrodys žaismingai, o kartu ir labai šventiškai. 

1586348467vasaros_spalvos.jpg

SPALVŲ PALETĖS 2020 VASAROS VESTUVĖMS

1550172482koralu_spalva_foto_is_isteku.lt_Idejos.jpg

2019 METŲ SPALVA – KORALŲ!

Pantone 2017 vestuvi7 spalvos

2017 SPALVŲ TENDENCIJOS

Ligita Vaitkute nuotrauka

KAIP IŠSIRINKTI VESTUVIŲ SPALVĄ?

Daugiau
naujienų

ajax loader