Filtras
melyna vestuves

~2020-02-15~

METŲ VESTUVIŲ SPALVA - KLASIKINĖ MĖLYNA

Prasidėjus metams su nekantrumu laukiama, kam gi atiteks garbė tapti metų spalva. Šiais metais titulu džiaugiasi įstabi, prabangi ir solidi klasikinė mėlyna spalva. Daugiau ar mažiau jos išvysime drabužių ir aksesuarų vitrinose, baldų ir namų aksesuarų kataloguose, ant podiumų, šventėse. Vestuvėms ir taip gana populiari mėlyna spalva šiais metais neabejotinai karaliaus. Taigi, atsisveikiname su praėjusiais metais visus žavėjusia romantiška ir galybę atspalvių turinčia koraline bei pasitinkame šių metų karalienę – klasikinę mėlyną!

Jaunavedžių įvaizdis

Jei vestuvėms pasirinksite mėlyną spalvą, pagalvokite apie stilingas detales savo įvaizdžiui. Nuotakai šauniai atrodytų mėlyni aukštakulniai, dailus mėlynas dirželis, aksesuarai su mėlynos spalvos brangakmeniais. Jaunikis galėtų pasipuošti mėlynu kaklaraiščiu ar peteliške, mėlynomis kojinėmis, populiarūs tarp jaunavedžių ir mėlyni kostiumai.

Mėlynos suknelės pamergėms

Ši spalva gana dažnai pasirenkama pamergių apdarams. Tiesa, gal labiau vyrauja švelni žydra spalva, bet šiais metais, neabejotinai, laurus skins gili, sodri mėlyna. Spalva universali – tiks visiems metų laikams, tik svarbu pasirinkti tinkamą audinį. Mėlyna spalva sudaro puikius derinius su sidabrine, balta, dramblio kaulo, pilka arba ryškius ir akį traukiančius – su geltona, oranžine.

Nuotrauka „Fotorama.lt"

Mėlyna spalva nuotakos puokštėje

Vestuvinei puokštei labiau mėgiamos švelnių spalvų gėlės, todėl dažytų mėlynų rožių, vargu, ar pageidaus daugelis nuotakų. Bet puokštės dekoravimas mėlynais karoliukais, akmenukais ar kitais subtiliais akcentais atrodys labai stilingai ir gražiai. Jei norite mažiau matomo akcento, pasirinkite mėlyną puokštės juostelę – nuotakos rankoje ji matysis nedaug, bet mėlynas akcentas vis švystelės.

Stalo puošyba

Vestuvėse vyraujanti mėlyna spalva sufleruoja ir šventės stalo puošybos ypatumus. Priklausomai nuo to, ar mėlynos spalvos norite daugiau, ar mažiau, galite rinktis mėlynas stalo korteles, mėlynas vazas, servetėles, žvakes, gėles, mėlynus servetėlių laikiklius ar kt. Visgi klasikinė mėlyna yra gana intensyvi spalva, todėl, kad neerzintų, nevargintų, galite ją prislopinti derindami su švelnesnėmis, pastelinėmis spalvomis.

Šventės vietos puošyba

Šventės vietos dekoracijos priklauso nuo to, kur veiksmas vyksta. Rinkitės mėlynas girliandas, gėles, kabančias dekoracijas, kėdžių papuošimus, masyvias žvakes, žibintus ir kt. Tiesa, svarbu nenudažyti visko mėlynai – dailiausiai atrodys akcentai.

Jei norite sušvelninti gilios mėlynos spalvos daromą įspūdį ir pasiekti stulbinamą efektą, derinkite mėlyną su kitomis spalvomis. Svarbu nepadauginti – užteks 1–2 papildomų spalvų. Su klasikine mėlyna tobulus derinius sudaro balta, geltona, sidabrinė, alyvinė, rusva, koralinė, pilka, auksine.

1586348467vasaros_spalvos.jpg

SPALVŲ PALETĖS 2020 VASAROS VESTUVĖMS

1550172482koralu_spalva_foto_is_isteku.lt_Idejos.jpg

2019 METŲ SPALVA – KORALŲ!

Pantone 2017 vestuvi7 spalvos

2017 SPALVŲ TENDENCIJOS

Luminaire Images Photography Lennon_Photo Gonzalo Nunez Off Beet Photography

5 SPALVŲ DERINIAI VESTUVĖMS

Ligita Vaitkute nuotrauka

KAIP IŠSIRINKTI VESTUVIŲ SPALVĄ?

Daugiau
naujienų

ajax loader