Filtras
Nude Mood Photography nuotrauka

~2018-05-02~

Nauja vestuvių karalienė – VIOLETINĖ ir jos atspalviai

PANTONE sistema, diktuojanti spalvų tendencijas, kasmet paskelbia, kokiai spalvai atitenka metų spalvos titulas. Štai pernai šio titulo savininkė žalumos spalva (angl. greenery) buvo pasitikta itin draugiškai – ji užvaldė ne tik madų pasaulį, sparčiai įsiliejo į interjerus, bet ir džiaugėsi populiarumo laurais vestuvių sektoriuje. Bet metai baigėsi ir žavingoji greenery užleidžia pozicijas kam?.. Ultravioletinei!

Nude Mood Photography nuotrauka

Kodėl violetinė spalva bus tobulas pasirinkimas vestuvėms? Mat ji simbolizuoja meilę, gerumą, išmintį, ištikimybę, negana to, dažnai ši elegantiška spalva vadinama norų išsipildymo spalva. Violetinė yra mėlynos ir raudonos spalvų miksas, todėl savyje turi dalelę raudonai spalvai būdingos aistros.

Įprastai vestuvių spalva yra balta, o ji su violetine puikiai dera ir sudaro harmoningą tandemą. Violetinę rinkitės vestuvių dekoracijoms, nevenkite šios spalvos akcentų ir jaunavedžių įvaizdyje. Violetinė spalva spinduliuoja eleganciją, rafinuotumą, solidumą. Įsileiskite ją į savo šventę!

Ultravioletinė nuo įprastos violetinės skiriasi tik tuo, kad yra ryškesnė, intensyvesnė. Dėl šių savybių persistengti su ja nereikia, todėl pasirinkę ją vestuvių spalva labai kruopščiai apgalvokite visas detales.

2Bee Studio“ nuotrauka

Kaip panaudoti violetinę ir jos atspalvius vestuvėms? 7 idėjos:

1. Ultravioletinės jaunavedžių inicialų raidės arba pavardė

2. Ryškiai violetinės pamergių suknelės

Violetinės pamergių suknelės bus subtilios, bet nepamirškite, ši spalva tinka ne visoms. Jei norite šviesesnės spalvos pamergių suknelių, violetinę spalvą „įdarbinkite“ kaip akcentą, pavyzdžiui, violetinės puokštelės, violetiniai aksesuarai ar bateliai. Ši spalva puikiai derės su sidabrine, švelniai rausva, pilka, dangaus žydrumo ar švelnia violetine (alyvine).

3. Violetinės gėlės nuotakos puokštėje

Puokštei naudojamos arba tik violetinės gėlės, arba kelios įkomponuojamos kaip akcentas, taip pat galite naudoti ryškiai violetinę juostelę puokštei surišti arba ultravioletinės spalvos papuošimus.

4. Tortas ir kiti kepiniai

Violetinis glajus, ryškiai violetinės gėlė papuošimui arba violetinės uogos ar kiti akcentai.

5. Servetėlės

Jei manote, kad ryškiai violetinės atrodys niūrokai, rinkitės kitos dominuojančios šventėje spalvos servetėles ir perriškite ultravioletinės spalvos juostele.

6. Akcentai jaunavedžių aprangoje

Ultravioletinė nuotakos suknelės juosta per liemenį, ryškiai violetiniai bateliai, violetiniai aksesuarai. Prie nuotakos derinami ir jaunikio aprangos akcentai. Puikiai atrodys ir tamsios violetinės spalvos kostiumas. Tiesa, nepadauginkite! Jei segėsite violetinius auskarus, turėsite violetinę apyrankę, batelius ir dar puokštėje dominuos ši spalva, tai, tikėtina, kad bendras vaizdas nebus skoningas. Nepamirškite, visas žavesys slypi subtilume. Jei abejojate savo sprendimu, kreipkitės patarimo į dizainerį.

7. Dekoracijos

Jei dekoracijose dominuos ultravioletinė, tai jos gali būti kiek per daug, negana to, ji priklauso tamsesnių spalvų kategorijai, o juk vestuvėse nori daugiau pozityvo, jaukimo, šviesių spalvų teikiamo žavesio, todėl ultravioletinei skirkite akcento vaidmenį.

Tai tik kelios idėjos, bet pasitelkę savo kūrybiškumą jų atrasite dar daugiau. Pasirinkus ultravioletinę vestuvių spalva, nebūtina visos šventės šia spalva ir „nudažyti“, kur kas elegantiškiau ir skoningiau atrodys taikliai parinkti metų spalvos elementai, harmoningai įsiliejantys į vestuvių koncepciją. Gražios violetinės šventės!

1586348467vasaros_spalvos.jpg

SPALVŲ PALETĖS 2020 VASAROS VESTUVĖMS

1550172482koralu_spalva_foto_is_isteku.lt_Idejos.jpg

2019 METŲ SPALVA – KORALŲ!

Pantone 2017 vestuvi7 spalvos

2017 SPALVŲ TENDENCIJOS

Luminaire Images Photography Lennon_Photo Gonzalo Nunez Off Beet Photography

5 SPALVŲ DERINIAI VESTUVĖMS

Ligita Vaitkute nuotrauka

KAIP IŠSIRINKTI VESTUVIŲ SPALVĄ?

Daugiau
naujienų

ajax loader