Filtras
1553089856Color-Trends-2019-Spring_2.jpg

~2019-03-20~

PAVASARIO VESTUVIŲ SPALVOS 2019

Spalvos kiekvienai šventei suteikia savitumo, padeda sukurti norimą įspūdį: vienos – romantišką, kitos – žaismingą, dar kitos – aristokratišką ir prabangų. Nors šių metų spalva, pasak PANTONE, yra koralinė, savo šventei galite rinktis ir kitas – siūlome įvairių spalvų paletes, kurios bus puikus pasirinkimas šių metų pavasario vestuvėms.

Nuotraukos iš  magnetstreet.com

Harmoningą, ramų įvaizdį padės sukurti švelni rožinė, rausvai violetinė, alyvuogių, švelni žydra, alyvinė. Rinkitės vieną spalvą arba jų kompozicijas.

Norite įdomių derinių su koraline spalva? Rinkitės ryškią ar švelnią koralų spalvą, melsvai žalsvą, tropikus primenančią šviesiai žalią, medetkų spalvas. Pavasariui šie gėlių tonai bus tobulas pasirinkimas. Rožiniai, koraliniai žiedai ir žaluma – šių metų topas. Koralinė derinama su medetkų spalva leis mėgautis spalvomis, o su tropiniais atspalviais sukurs neįprastus ir įsimintinus derinius.

Medaus, ryški morkų, švelni oranžinė, blyški rožinių gvazdikų, indigo spalvos. Regis, geltona spalva su savo nuotaika visiškai neišnaudojama vestuvėms. O ką jau kalbėti apie išraiškingą oranžinę, kuri, beje, yra laimingų žmonių spalva! Geltona  pavasario šventei yra tiesiog privaloma, tad nesivaržykite ir kurkite įvairius derinius su ja. O švelni oranžinė, gvazdikų bei indigo spalvos ją tik papildys, „įnešdami“ romantikos, saldumo ir švelnumo.

Šampaninė, šalavijo ir skalūno spalvos. Šampaninė spalva vestuvėse populiari ir ji, matyt, visuomet bus madinga. Jos kuriama elegancija tokiai progai labai tinka. Su šalavijo ir skalūno spalvomis ji sukurs organiškus, ramius derinius, kurie tiks, tiesą sakant, bet kurio sezono vestuvėms. Tinka šventei sode, rustic, boho tematikoms, sode švenčiamoms vestuvėms.

Jei norite šio to rafinuoto, tiks spalvų schemos iš levandų, švelniai rausvos, prigesintos žalios ir pilkšvos su rudu atspalviu. Levanda – romantikos įsikūnijimas, tad vestuvėms idealiai tinka. Tai – dangiškas atspalvis, pavasario vestuvėms suteiksiantis švelnumo. Geriausia tai, kad ji tinka su daugeliu spalvų! Papildykite ją pilkšva, šalavijų spalva ar švelnia rausva. Ši palvų paletė labai moteriška, romantiška, švelni, tiks vestuvėms tiek lauke, tiek viduje.

Norintiems ryškumo – paletė iš ryškios violetinės, raudonai oranžinės, šviesiai violetinės, alyvuogių spalvų. Jos spinduliuoja aistrą, gyvybę, yra ryškios ir labai išraiškingos. Kvapą gniaužianti spalvų paletė ir jos deriniai – drąsiems sprendimams ir šaunioms pavasario vestuvėms. Sukursite tikrai nepamirštamą nuotaiką!

melyna vestuves

METŲ VESTUVIŲ SPALVA - KLASIKINĖ MĖLYNA

1528697354naujos_tendencijos_foto_fotana.lt.jpg

2018 VESTUVIŲ TENDENCIJOS IR NAUJOVĖS

Vintažinis stalo dekoras DECOINDECO

5 IDĖJOS 2016 METŲ VESTUVĖMS

1433876338Orange_peach_green-1.jpg

8 SPALVŲ PALETĖS PASTELINĖMS VESTUVĖMS

Daugiau
naujienų

ajax loader