Filtras
1423587014Screen_Shot_2015-02-10_at_18.49.56.png

~2015-02-26~

SPALVOS JŪSŲ VESTUVĖMS: KOKIOS MADINGIAUSIOS 2015?

Tarptautinis spalvų institutas “Pantone” pristatė populiariasias 2015 pirmojo pusmečio spalvas. Jų tema “En Plein Air” (“Gryname ore”) ir jos puikiai tinka vestuvėms, nes yra švelnios, pastelinių tonų ir labai gaivinančios.

Akvamarino

Vėsinanti ir raminanti amžinoji akvamarino spalva veikia ne tik gaivinančiai, bet ir sugeria stresą. Rekomenduojama derinti su persikine arba žalia.

Vestuvių idėjos su akvamarino spalva:

Povandeninė mėlyna

Angliškai - “scuba blue” perteikia nerūpestingumą ir žaismingumą. Ši spalva tai lyg gabalėlis vandenyno su smėlėtu paplūdimiu ir palmėmis. Energizuojanti spalva nukelia mus į egzotiškus kraštus ir kviečia fantazuoti.

Patariama šią mėlyną derinti su ryškiai balta arba alyvine-orchidėjų spalva (“radiant orchids”) ir turėsite puikias paplūdimio vestuves.

Vestuvių idėjos su povandenine mėlyna:

Žalsva- švelniai mėtinė

“Lucite Green” tai žalios spalvos atspalvis, kuris populiarus ne vienerius metus. Gaivi, tyra, švari spalva atgaivina ir atvėsina. Dažniausiai ši spalva yra permatoma. Švelni mėtinė itin tinka vintažinio stiliaus vestuvėms.

Vestuvių idėjos su mėtine:

Klasikinė mėlyna

Tai pasitikėjimą, ramybę ir harmoniją simbolizuojanti spalva, dažnai siejama ir su karališku įvaizdžiu. Rinkitės ne ryškiai mėlyną, bet tamsesnį jos variantą, kuris puikiai tiks klasikinėms vestuvėms.

Vestuvių idėjos su klasikine mėlyna:

Skrudintų migdolų

Viena iš švelnių, gaivinančių spalvų - vos vos gelsva. Atrodo lyg saulės nušviesintas natūralus linas,  kuris dera beveik su visomis kitomis spalvomis. Šiemet siūloma derinti su metalizuotomis spalvomis, kitomis kreminėmis spalvomis, dramblio kaulo atspalviais.

Vestuvių idėjos su skrudintų migdolų spalva:

Ledinė braškinė

“Strawberry Ice” atrodo itin gaivinančiai, gaiviai ir labai skaniai. Nors ši spalva netoli rožinės, bet nėra tokia vulgari, kaip ji. Derinkite įvairius šios spalvos atspalvius ir turėsite itin “saldžią” paletę.

Vestuvių idėjos su braškine spalva:

Levandų

Jau ir praėjusį sezoną į madą atkeliavo levandų ir dūminių levandų atspalviai. Tai kupina nostalgijos spalva, turinti daugybę nuostabių atspalvių. Levandų spalva ir pačios levandos labai tinka kaimiško ar retro stiliaus vestuvėse.

Vestuvių idėjos su levandų spalva:

Mandarinų

Sultingas, skanus ir labai kvapnus mandarinas atspindi tai ir savo spalva. Ryški oranžinė su rausvais perėjimais nuteikia labai žaismingai, nenuobodžiai ir smagiai. Kiekvienas pamatęs mandarininius atspalvius tikrai nusišypsos.

Vestuvių idėjos su mandarinine

Garstyčių

Tai ypatinga geltona, kuri nerėžia akies, bet yra labai subtili. Derinkite su žalsvais ir baltais akcentais vestuvėms gryname ore.

Vestuvių idėjos su garstyčių spalva:

Marsala

Jau rašėme apie šią metų spalvą - murzina raudona ar rausvai ruda spalva Marsala ypač tinka prabangioms vestuvėms, tiems, kurie ieško subtilumo, klasikos. Marsalos pavadinimas kilo iš sicilietiško vyno, kuris pasižymi ypatingu savo saldumu. Marsala dera su įvairiomis spalvomis - tiek su dūmine mėlyna, tiek ir su rausva ar pilka.

Vestuvių idėjos su marsala spalva

Ledinė pilka

Labiau skirta vyrams, nei moterims ir yra lyg atsvara visoms anksčiau išvardintoms ryškioms spalvoms. Ypač rekomenduojama renkantis jaunikio ar pabrolių aprangą!

Vestuvių idėjos su ledine pilka

Melsva

Lietuviškai net neturi vertimo, o angliškai tai “Dusk Blue”. Raminanti spalva, kuri simbolizuoja ištikimybę, pastovumą, tvirtumą, taip pat labai puiki atsvara ryškesnėms spalvoms.

Vestuvių idėjos su melsva

Medžių viršūnių

Anliškai “Treetop” - tai natūrali ir miške sutinkama žalia. Tai lyg pagrindas kitoms spalvoms, simbolizuoja sveikatą, hormoniją. Ypač tiktų gamtoje ar gamtos tema rengiamose vestuvėse, kuomet akcentais gali tapti ir paprasti obuoliai.

Vestuvių idėjos su žalia:

Laukinės vynuogės

Angliškai “Woodbine” - tai tropinė ryški žalia rodos šiek tiek sumaišyta su geltona. Šiek tiek įdomesnė už paprastą žalią ir puikiai dera su gelsvais kreminiais atspalviais.

Vestuvių idėjos su vynuogine žalia

Smiltainio

Angliškai “sandstone”, smėlinė turbūt dera su daugeliu kitų spalvų. Natūrali, žemiška, paprastai priderinama gali atrodyti labai prabangiai.

Vestuvių idėjos su smiltainio spalva:

Titano

Labai stipri, vyriška ir “kieta” spalva. Ji, kaip ir pasako pavadinimas, simbolizuoja titano ilgaamžiškumą. Derinkite su švelniomis rausvomis ar net levandų.

Vestuvių idėjos su titano pilka

1586348467vasaros_spalvos.jpg

SPALVŲ PALETĖS 2020 VASAROS VESTUVĖMS

1550172482koralu_spalva_foto_is_isteku.lt_Idejos.jpg

2019 METŲ SPALVA – KORALŲ!

Pantone 2017 vestuvi7 spalvos

2017 SPALVŲ TENDENCIJOS

Luminaire Images Photography Lennon_Photo Gonzalo Nunez Off Beet Photography

5 SPALVŲ DERINIAI VESTUVĖMS

Ligita Vaitkute nuotrauka

KAIP IŠSIRINKTI VESTUVIŲ SPALVĄ?

Daugiau
naujienų

ajax loader