Filtras
1586348467vasaros_spalvos.jpg

~2020-04-08~

SPALVŲ PALETĖS 2020 VASAROS VESTUVĖMS

Jei vestuves planuojate vasarą, tai neabejotinai svarstote apie šviesias, vaiskias, žaismingas, ryškias spalvas. Pateikiame net penkis šaunius spalvų derinius, kuriuos pasirinkę neprašausite pro šalį ir būsite stilingi bei sukursite nepriekaištingą atmosferą.

Šviesiai mėlyna, pilkšvai mėlyna ir bordo

Pasirinkus šį derinį nebūtina visų spalvų įtraukti į šventės vietos dekoravimą, stalo puošybą, jaunavedžių ir pamergių įvaizdžio kūrimą. Derinkite skoningai, pavyzdžiui, pamergėms rinkitės šviesiai ar pilkšvai mėlynos spalvos sukneles, o štai šventės vietos, stalo puošyboje lai vyrauja bordo akcentai. Vestuviniam tortui rinkitės mėlynos spalvos glaistą ar sviestinį kremą, kurio spalvos keistųsi ombre stiliumi, o puošybai idealiai tiks bordo gėlių žiedai ar uogos.

Šalavijų žalia ir šviesi terakota

Švelnus, romantiškas duetas. Pasirinkus šį derinį bus daug galimybių torto puošybai, pavyzdžiui, šalavijo spalvos fone tobulai atrodys įvairių terakotos atspalvių puošybos akcentai. Nuotakos puokštei rinkitės šalavijų spalvos žalumynus ir kreminės spalvos rožes bei terakotos spalvos akcentus (puikus sprendimas gali būti džiovintos gėlės). Šalia žalumynų pynės ant vestuvių stalo tobulai derės terakotos atspalvio servetėlės ir žvakės. Norite šio to nekasdienio? Dekorui rinkitės kabančias dekoracijas, kuriose dominuoja palmės šakos ir smilgos. Stilingi pabroliai? O taip, tokie tikrai bus, jei vilkės baltus marškinukus, mūvės šalavijo spalvos kelnes su rudomis petnešomis, tobulai derančias prie tokios pat spalvos avalynės. Įvaizdžiui sustiprinti prie marškinukų įsekite šalavijo šakeles.

Pilka, rusvai gelsva ir šampaninė

Šių spalvų derinys labai tiks kvietimams – jie bus stilingi ir elegantiški. Šampano spalvos pamergių suknelės tobulai tiks vasarai. Pilka ir šampaninė spalvos – nepriekaištingas derinys tortui, kuriam dekorą rinkitės su aukso detalėmis – prabanga ir įspūdis garantuoti.

Šviesiai pilka, žalumos, auksinė

Pilka ir žalumos spalvos yra kontrastingos, bet drauge sukuriančios žavingą derinį. Auksinė spalva šiam duetui įpučia prabangos. Fotosesijų sienelei rinkitės pilkšvą tiulį su auksiniu užrašu ar kitomis auksinėmis detalėmis. Stalo dekorui puikiai tiks baltos gėlės, daugiau žalumos ir auksinės žvakidės ar aukso raidėmis rašytos stalo kortelės.

Mėtinė, persikinė, pilkšva

Švelnių ir svajingų spalvų trijulė romantika alsuojančioms vestuvės. Pamergėms rinkitės dviejų spalvų – mėtinės ir persikinės – sukneles. Nuotakos puokštė iš persiko spalvos rožių, švelnios mėtos spalvos eustomų atrodys labai dailiai. Pilkos spalvos vestuvinis tortas gali turėti mėtinės ir persiko spalvos papuošimus arba gali būti pereinančių spalvų: nuo mėtinė iki pilkos.

1550172482koralu_spalva_foto_is_isteku.lt_Idejos.jpg

2019 METŲ SPALVA – KORALŲ!

Pantone 2017 vestuvi7 spalvos

2017 SPALVŲ TENDENCIJOS

Luminaire Images Photography Lennon_Photo Gonzalo Nunez Off Beet Photography

5 SPALVŲ DERINIAI VESTUVĖMS

Ligita Vaitkute nuotrauka

KAIP IŠSIRINKTI VESTUVIŲ SPALVĄ?

Daugiau
naujienų

ajax loader