Filtras
Vestuvių spalvų paletė

~2017-04-12~

TOP 7 SPALVŲ KOMBINACIJŲ IDĖJOS 2017-tiems

Vestuvių šventėje įprasta pasirinkti dominuojančią spalvą ir paprastai tai būna viena spalva. Vis dar dažnai pasirenkama, bet jau kuris laikas nebemadinga, mėlyna, žiemą dėmesys nukrypsta į raudoną – kaip ryškų kontrastą baltai nuotakos suknelės, sniego spalvai, taip pat populiarios ir violetinė, mėtinė bei kitos. Pasirinkta spalva dominuoja jaunųjų palydos aprangoje, šventės vietos ir stalo dekoracijose.

O ką pasakytumėte, jei pasiūlytume harmoningą kelių spalvų derinį? Neįprasta, tiesa? Pateikiame septynias populiariausių vestuvių spalvų derinių tendencijas 2017 metams.

1. žalia + balta + nude;

2. šviesiai violetinė + pilka + rausvai violetinė;

3. navy (tamsi mėlyna) + koralo + auksinė;

4. spanguolių + oranžinė + dramblio kaulo;

5. persikinė + auksinė + žalia;

6. raudona + tamsiai pilka;

7. auksinė + tamsiai raudona + žalia.

Pasirinkite labiausiai patinkantį spalvų derinį pamergių aprangai, pabrolių aprangos detalėms, automobilių puošimui, šventės vietos ir stalo dekoravimui, kvietimams ir kt.
O kalbant apie pamergių aprangą, reikėtų priminti, kad ne visos spalvos tinka bet kuriam žmogui. Pavyzdžiui, šįmet populiariausia žalumos spalva vienai gali idealiai tikti, bet kitai – visiškai ne. O juk tokią dieną puikiai atrodyti trokšta ne tik nuotaka. Todėl spalvų kombinacijos suteikia galimybę neprisirišti prie vienos spalvos – pamergių suknelės gali būti skirtingų spalvą. Pavyzdžiui, jei pasirinksite pirmąjį derinį, tai vienos pamergės gali vilkėti žalios spalvos sukneles, o kitos – nude.

1586348467vasaros_spalvos.jpg

SPALVŲ PALETĖS 2020 VASAROS VESTUVĖMS

1550172482koralu_spalva_foto_is_isteku.lt_Idejos.jpg

2019 METŲ SPALVA – KORALŲ!

Pantone 2017 vestuvi7 spalvos

2017 SPALVŲ TENDENCIJOS

Luminaire Images Photography Lennon_Photo Gonzalo Nunez Off Beet Photography

5 SPALVŲ DERINIAI VESTUVĖMS

Ligita Vaitkute nuotrauka

KAIP IŠSIRINKTI VESTUVIŲ SPALVĄ?

Daugiau
naujienų

ajax loader