Filtras
Vestuvių filmas - kas tai?

~2015-11-15~

VESTUVIŲ FILMAS - PER OBJEKTYVĄ PAPASAKOTA MEILĖS ISTORIJA

Vestuvės - tai vienas svarbiausių ir įsimintiniausių įvykių poros gyvenime, todėl norėtųsi, jog ši nepakartojama akimirka niekada nesibaigtų. Kiekvieną kartą sugrįžti į gražiausią dieną gyvenime galima pažvelgus į vestuvines fotografijas, tačiau ar nenorėtumėte išgyventi to paties vėl ir vėl? Ar nenorėtumėte prisiminti kiekvienos emocijos bei šypsenos, kiekvienos ašaros ir šūksnio? Šiuolaikinės technologijos suteikia tokią galimybę. Negalvokite jog kiekvienais metais švęsite savo vestuves iš naujo, tačiau galimybė bent dalelę išgyventi to ką patyrėte per vestuves – tikrai yra!

Vestuvių filmas. Kas tai?

Kalbant paprastai, vestuvių filmas tai per objektyvą papasakota dviejų žmonių meilės istorija, kurioje yra atskleidžiamos ypatingos akimirkos, išgyventos emocijos bei jausmai. Fotografijose mes galime matyti sustabdytus epizodus ir tai yra puiku, tačiau vestuvių filmas pasakoja istoriją ir leidžia vėl iš naujo išgyventi nuostabiausius gyvenimo momentus. Tokio filmo tikslas perteikti natūralias, nesuvaidintas emocijas, parodyti gražiausias ir jautriausias akimirkas bei sustabdyti nepakartojamą jausmą vaizde. Tiesiog įsivaizduokite save sėdinčią ir žiūrinčią savo vestuvių filmą vėl ir vėl? Arba sėdinčią ir žiūrinčią jį su savo vaikais! O galbūt ir anūkais!

Vestuvių dienos filmas

Vestuvių filmas gali būti kelių rūšių. Jūs galite nuspręsti ar tai bus jūsų vestuvių dienos filmas, ar jūsų meilės istorija. Vestuvių dienos filmas, tai filmas, kuriame yra įamžinta jūsų vestuvių diena. Šio filmo filmavimas vyksta visą jūsų vestuvių dieną nuo pasiruošimo iki ceremonijos, bei vakaro šventės. Vėliau, iš surinktos medžiagos yra montuojamas 30 – 60 minučių trukmės meninis vestuvių filmas, kuris perteikia gražiausias jūsų dienos akimirkas bei emocijas. Filmo trukmė priklauso nuo pačio filmuotojo bei tarpusavio susitarimo. Sumontuotą filmą, po tam tikro laiko jūs gausite DVD diske arba USB rakte.

Meilės istorija

Meilės istorija - tai kitokiu tikslu filmuojamas filmas. Šio filmo esmė yra jūsų pačių bei jūsų artimųjų papasakota meilės istorija apie jus. Toks filmas yra ne tik fantastiškas meilės istorijos įamžinimas, tačiau tai nepakartojama pramoga vestuvių šventėje. Šį filmą galite parodyti savo vestuvių šventės metu ir tai bus geriausia pramoga iš visų. Galite būti tikri, jog nesulaikysite ašarų ne tik jūs, tačiau ir visi jūsų svečiai. Meilės istorija tai puikus būdas atskleisti tai ką jaučiate vienas kitam, o tuo pačiu ir galimybė sužinoti kaip jūsų meilės istoriją mato artimieji bei draugai.

Kada užsisakyti vestuvių filmuotoją?

Vestuvių filmavimas metai iš metų tampa vis populiaresnė paslauga, todėl vestuvių filmuotoją turėtumėte užsisakyti kuo anksčiau. Kuomet suderinate laiką su santuokų rūmais ar bažnyčia, žinokite, jau laikas ieškoti vestuvių filmuotojo! Negalvokite, jog yra dar daug laiko, norint gauti geriausias paslaugas, reikia jas užsisakyti iš anksto, kadangi konkurencija milžiniška.  Ši konkurencija taip pat galioja ir ieškant vestuvių šventės vietos, muzikantų ar vestuvių vedėjo, tad nesnauskite!

Kiek tai kainuoja?

Vestuvių filmuotojų įkainiai prasideda maždaug nuo nuo 300 eurų ir kopia aukštyn. Viskas priklauso nuo to, kokių paslaugų norėsite. Jeigu jums užteks vieno operatoriaus darbo bei trumpesnių filmavimo valandų sumokėsite apie 300 – 400 eurų. Jeigu, jūs norėsite jog būtų filmuojama visa vestuvių diena, kad dirbtų du operatoriai, o prireikus filmuotojas padirbėtų dar ir po vidurnakčio, teks sumokėti apie 800 eurų ir daugiau. 

Gidas

GIDAS: KAIP NAUDOTIS IŠTEKU.LT

Daugiau
naujienų

ajax loader