Filtras
Vestuvių paroda Vilniaus rotušėje

~2013-10-27~

Vilniaus rotušėje planuojamas būsimų nuotakų antplūdis

Lapkričio viduryje pirmą kartą Vilniaus rotušėje dvi dienas iš eilės šurmuliuos specializuota vestuvių paroda, kurios metu laukiamas rekordinis skaičius būsimų nuotakų. Parodą organizuoja internetinis portalas www.isteku.lt

Rotušėje tuo metu bus galima rasti viską, ko reikia tobuloms vestuvėms, nes čia dalyvaus daugiau nei 70 įvairias vestuvių ir kitų švenčių paslaugas teikiančių žinomų prekinių ženklų, pripažintų savo srities meistrų, kuriuos organizatoriai atrinko atsakingai ir apgalvotai. Tarp jų bus ir Kristinos Ivanovos grožio namai „Kristina“, žinoma vizažo meistrė Vaida Venckutė ir „Wondertime“, originalių batų kūrėja bei dizainerė Rūta Rimšelienė, proginių suknelių dizaineriai Egidijus Rainys bei Viktorija Jakučinskaitė („Tiulio fėja“), garsusis Giedriaus Klimkevičiaus „Pakruojo dvaras“, kokybiško maisto restoranai „Čiop Čiop“ bei „Tony resort“, aktorė, išskirtinių renginių „Raudoni bateliai“ organizatorė Eglė Jackaitė, prabangių papuošalų salonas „Fashion Gold“.

Čia patarimus dalins vestuvių planuotojos bei žinoma astrologė, šventėms idėjų pasisemti bus galima iš geriausių Vilniaus floristų, konditerijos meistrų, dekoratorių, profesionalių fotografų. Juvelyrinių parduotuvių konsultantai supažindins su naujausiomis vestuvinių žiedų bei proginių papuošalų tendencijomis. Taip pat bus galima apžiūrėti, o norint ir pasimatuoti vestuvines sukneles, kurias pristatys proginių drabužių nuomos salonai.

Prie Rotušės lauks vestuvinių transporto priemonių ekspozicija. Sutemus lankytojus džiugins specialus lazerių šou.

Parodą organizuoja specializuoto vestuvių portalo -  www.isteku.lt idėjos autorės bei kūrėjos Goda Prapuolenytė Leonavičienė ir Rita Alksnienė.

Organizatorės intriguoja, kad čia dar ne visos naujienos ir staigmenos, kurios lapkričio 15 – 16 dienomis Vilniaus rotušėje lauks parodos lankytojų. „Ši paroda mums pačioms tarsi šventė, todėl ją organizuojame taip, kad būtų įdomu ir naudinga visiems: dalyviams, renginių organizatoriams ir, žinoma, žiniasklaidai. Pažadame, kad staigmenų bus daug ir įvairių. Pavyzdžiui, dizainerė Rūta Rimšelienė pristatys naujausią batelių kolekciją. Ir tai dar ne viskas. Kozirių turime ir daugiau,“ – šypsosi Rita Alksnienė.

Goda Prapuolenytė Leonavičienė sako, jog vestuvės tai - šventė, kuri turi būti tobulai suorganizuota, nes jos nepakartosi. Todėl svarbiausia - pasitelkti profesionalų komandą, kuri išpildytų visas, net pačias originaliausias svajones ir įnoringiausias idėjas.

Portale www.isteku.lt galima rasti visas naujausias vestuvių madų tendencijas, pasisemti originalių idėjų.

VAMP

MADOS NAMŲ VAMP VESTUVINIŲ SUKNELIŲ KOLEKCIJA 2021

1605521319virsas_geras.jpg

NAUJAS VESTUVIŲ ŽURNALAS IŠTEKU.LT - JAU PREKYBOJE

1597126066tp_10_tendenciju.JPG

TOP 10 VESTUVIŲ TENDENCIJŲ

1595242753E._Lasio_nuotr._Vasarvidzio_nakties_sapnas.jpg

GĖLIŲ FESTIVALIS - ĮSPŪDINGA VIETA VESTUVIŲ FOTOSESIJAI

1588049552kedziu_uzvalkalai_Nude_Mood_foto.jpg

KĖDŽIŲ UŽVALKALAI: TAIP AR NE?

karantinas vestuves

KARANTINAS IR VESTUVĖS: TRUKDŽIAI IR GALIMYBĖS

1586347938geles.jpg

VESTUVIŲ GĖLĖS 2020: IDĖJOS, TENDENCIJOS IR PATARIMAI

Daugiau
naujienų

ajax loader