Filtras
2015 žvaigždžių vestuvės

~2015-09-16~

2015 ŽINOMŲ PORŲ VESTUVĖS

2015 – ųjų metų vasarą drąsiai galime nominuoti vestuvių vasara. Šia vasarą mūsų šalyje, kone kiekvieną savaitgalį, tuokėsi žvaigždės ir žvaigždutės, verslininkai ir sportininkai. Žurnalų antraštės mirgėjo nuo baltų suknelių, o internetiniai portalai rėkte rėkė apie dar vieną susituokusią pramogų pasaulio porą. Įspūdingiausios suknelės, vestuvių planuotojos, glėbiai gėlių ir nepamirštamos vestuvių šventės – šią vasarą Lietuvoje buvo itin karšta! Viena už kitą gražesnės nuotakos papuošė žurnalų viršelius, o skaitytojos galėjo paganyti akis į nuostabiausias garsių porų vestuvių nuotraukas. Taigi, kas 2015 – ųjų metų vasarą ištarė lemtingąjį TAIP?

Vilija Pilibaitytė – Mia ir Nerijus Antanavičius

15min.lt nuotrauka

Šių metų birželio 3 dieną aukso žiedus sumainė garsi atlikėja Mia ir jos išrinktasis - verslininkas Nerijus Antanavičius. Saulėtą, ankstyvos vasaros popietę, Vilniaus Santuokų rūmuose jaunieji vienas kitam prisiekė amžiną meilę. Dainininkės vestuvių įamžinti susirinko gausus būrys žurnalistų, o jaunuosius pasveikinti atvyko daugybė draugų. Nuotakos suknele rūpinosi gera dainininkės draugė, dizainerė Aurelija.

Ieva Zasimauskaitė ir Marius Kiltinavičius 

delfi.lt nuotrauka

Garsi pramogų pasaulio pora savo vestuves atšventė birželio 3 dieną Kaune, Šv. arkangelo Mykolo bažnyčioje. Nuotaka buvo pasipuošusi elegantiška mados namų “Inži” vestuvine suknelę ir tiesiog švytėjo iš laimės. Jaunųjų vestuves vainikavo neįprasta šventė restorane “Daugirdas” su vegetariškomis vaišėmis ir jokio alkoholio. Pora iki vestuvių draugavo 5 metus.

Nerijus Naumavičius ir Kaetana Leontjeva

15min.lt nuotrauka

Saulėtą birželio popietę aukso žiedus sumainė dar viena pora. Tai verslininkas, “Vilniaus prekyba” akcininkas Nerijus Naumavičius ir jo mylimoji, Lietuvos laisvosios rinkos instituto ekspertė Kaetana Leontjeva. Jaunieji susituokė Vilniaus Santuokų rūmuose. Nuotaka vilkėjo elegantišką “Dolce&Gabbana” vestuvinę suknelę, o šventės organizavimas buvo patikėtas pramogų pasaulio atstovui Jogailai Morkūnui.

Žygimantas Janavičius ir Laura Juozaitytė

15min.lt nuotrauka

Liepos pradžioje susituokė ir dar viena žinoma pora, tai “Lietuvos ryto” krepšininkas Žygimantas Janavičius ir manekenė Laura Juozaitytė. Pora lemtingąjį taip vienas kitam ištarė Vilniaus Bernardinų bažnyčioje. Jaunoji buvo pasipuošusi dailia, nėriniais puošta vestuvine suknele iki žemės, o porą pasveikinti atvyko gausus būrys draugų, bei šalies krepšininkų.

Darius Songaila ir Gintarė Sabeckaitė

15min.lt nuotrauka

Liepos 25 – ąją amžiną meilę vienas kitam prisiekė krepšininkas Darius Songaila ir modelis Gintarė Sabeckaitė. Pora aukso žiedus sumainė Kaune, Pažaislio vienuolyne, o šventės organizavimas buvo patikėtas vedybų planuotojai Kristinai Kaikarienė. Jaunoji vilkėjo efektingą, žemę siekiančią baltą suknelę, o jaunikis elegantišką juodos spalvos kostiumą. Jaunųjų įvaizdžiu rūpinosi dizaineris Juozas Statkevičius. 

Liepa Mondeikaitė ir Evaldas Norkevičius

delfi.lt nuotrauka

Tą pačią, liepos 25 dieną aukso žiedus sumainė ir dar viena pora. Tai dainininkė Liepa Mondeikaitė ir jos mylimasis verslininkas Evaldas Norkevičius. Saulėtą šeštadienio popietę pora vienas kitam taip ištarė Vilniuje, Šv. Mikalojaus Bažnyčioje. Nuotaka buvo pasipuošusi įspūdinga dizainerės Ainos Zinčiukaitės kurta vestuvine suknelę. Į garsios dainininkės vestuves susirinko visa pramogų grietinėlė ir gausus būrys poros draugų!

Eglė Daugėlaitė ir Dominykas Kryževičius

delfi.lt nuotrauka

Rugpjūčio 8 – ąją Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje, aukso žiedus sumainė “Labas rytas, Lietuva” vedėja Eglė Daugėlaitė ir jos mylimasis – teisininkas Dominykas Kryževičius. Jaunoji buvo pasipuošusi įspūdinga, dizainerės Airidos Skrickienės kurta vestuvines suknele su trijų metrų šleifu. Vestuvių švente rūpinosi organizatoriai, o jaunieji po ceremonijos išvyko kopinėti medaus.

Rokas Milevičius ir Erika Golub

kasvykstakaune.lt nuotrauka

Rugpjūčio 14 – ąją dieną susituokė dar viena pora, tai buriuotojas Rokas Milevičius ir jos sužadėtinė Erika Golub. Jaunavedžiai amžiną meilę vienas kitam prisiekė Kaune, Šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedroje bazilikoje. Pora iki vestuvių draugavo 8 metus. Pasveikinti jaunųjų susirinko poros giminės ir gausus būrys sportininkų.

Darius Pinkevičius ir Justė Unguraitytė

lrytas.lt nuotrauka

Rugpjūčio 15 – ąją dieną, per Žolines, savo išrinktąją - Justę Unguraitytę vedė advokatas, garsaus verslininko Laimučio Pinkevičiaus sūnus Darius Pinkevičius. Justė Unguraitytė Lietuvoje žinoma kaip garsių prekės ženklų “Rasa” ir “Aras” vadovė. Pora susituokė Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčioje. Nuotakos vestuvinę suknelę kūrė dizainerė Ramunė Piekautaitė.

Jogaila Morkūnas ir Indrė Kavaliauskaitė

tv3.lt nuotrauka

Pačioje rugsėjo pradžioje Vilniuje, Šv. Kazimiero bažnyčioje aukso žiedus sumainė garsi pramogų pasaulio pora. TV laidų vedėja Indrė Kavaliauskaitė ir renginių organizatorius Jogaila Morkūnas iškėlė vadinamąsias metų vestuves ir taip uždarė vasaros vestuvių sezoną. Pora po vestuvių ceremonijos linksmybes perkėlė į Vilniaus oro uostą ir ten surengė siautulingą vakarėlį. Nuotaka vilkėjo įspūdingą, dizainerės Ramunės Piekautaitės kurtą suknelę. Į jaunųjų šventę susirinko gausus būrys pramogų pasaulio atstovų ir žinomų žmonių. 

BALSUOK!

 

Dažniausios nuotakos klaidos pagal Militą Daikerytę

NUOTAKOS GROŽIO KLAIDOS PAGAL MILITĄ DAIKERYTĘ

R.Piekautaitės kurta vestuvinė suknelė

R.PIEKAUTAITĖS KURTA I.KAVALIAUSKAITĖS-MORKŪNIENĖS VESTUVINĖ SUKNELĖ

Jono Valančiūno ir Eglės vestuvių kvietimai

JONO IR EGLĖS VALANČIŪNŲ VESTUVIŲ KVIETIMAI

J.Lapatinskas vestuvės Fotojura.lt fotofilmas

DAINININKO J.LAPATINSKO VESTUVIŲ FOTO FILMAS

astrologė Palmira

ASTROLOGĖ PALMIRA: KODĖL NUOTAKOMS BŪTINI PERLAI?

Daugiau
naujienų

ajax loader