Filtras
astrologė Palmira

~2013-08-13~

ASTROLOGĖ PALMIRA: KODĖL NUOTAKOMS BŪTINI PERLAI?

Jais ypatingą savo dieną mėgsta pasipuošti dažna nuotaka, bet niekad nesusimąsto kodėl? Kalbamės su astrologe Palmira Kelertiene, kuri labai išsamiai paaiškino kuo ypatingi šie akmenys.

 

Baltieji ir rausvi perlai

Perlai simbolizuoja mergaitės nekaltumą, merginos atsidavimą ir ištikimybę, šeimos tvirtumą, motinos šventumą ir motinišką valdžią. Perlas simbolis mergaites nekaltumo, jaunosios atsidavimo ir istikimybes, šeimos tvirtumo, motinos šventumo bei motiniškos dvasinės valdžios simbolis. Jie tarsi lydi moterį visą jos gyvenimą. Net ir Marijos altoriai siekiant pabrėžti motinišką šventumą puošiami perlais. 

Juos nešiodama moteris tarsi susijungia su aukščiausiomis moteriškomis motinystės energijomis iš visatos ir tampa Motine Deive. 

Baltieji ir rausvieji perlai yra lyg moteriško nekaltumo saugotojai. Jie “uždaro” moters lauką, jog ji būtų saugoma būsimam jaunikiui iki kol išteka. Todėl perlus rekomenduočiau dovanoti ne tik per vestuves, bet ir per sužadėtuves.

Moteris, kuri nešioja mylimojo padovanotus perlus yra lyg atribojama nuo kitų vyrų, ji, galime įsivaizduoti, užsidaro poroje. Dažnai pamirštama jų gilioji prasmė, kuri pasąmonėje išreiškiama juos įteikiant: “Mieloji, noriu, jog liktum man ištikima ir artima”.

Jeigu mergina neištekėjusi, neturi artimo draugo, jai geriau baltų ir rausvų perlų nenešioti. Jais pasipuošusi ji tampa tarsi nematoma, nes jos moteriškasis laukas uždarytas.

Perlai tradicinė sužadėtuvių dovana įvairiuose pasaulio kraštuose, o Japonijoje jaunikiai galėdavo pasipiršti tik patys ištraukę perlą. Šie akmenys taip pat puiki dovana gimus vaikeliui. 

"Maži stebuklai" nuotrauka

Kontaktas įvyksta anksčiau

Norėčiau paaiškinti, kodėl taip veikia natūralūs akmenys. Kai vyras sutinka moterį, pirmiausia įvyksta jų subtiliųjų energijų kontaktas. Jeigu jos tinka viena kitai, tik tuomet mes nejučiomis pradedame kitus žingsnius - nusišypsome ar užkalbiname. Natūralūs akmenys taip pat turi šias subtiliąsias energijas, kurios veikia kitų žmonių subtiliuosius kūnus. Tai ir vadinama akmenų magija. Tad jei nuo galvos skausmo geriame “citramoną”, nuo kitų ligų kitus vaistus, taip jeigu norime susipažinti - nesirenkame perlų.

Nes būtent baltieji ir rausvieji perlai uždaro moters subtiliąsias energijas. Jie yra ideali dovana sužadėtuvių proga, todėl jei norite perlų nešamos energijos, dovanokite sužadėtuvių žiedą su perlu ir deimantais.

Juodi ir pilki perlai

Visai kas kita yra juodi, pilki ar kiti tamsūs perlai. Merginoms išvis nepatartina jų nešioti, nes jie yra pernelyg sudėtingi. Šios spalvos perlai gali atnešti renesansą balzakinio amžiaus moterims, kurios jau išsiskyrė arba liko našlėmis.

Jei jau turėjote partnerį, bet dabar esate vienišos ir norite vėl pabandyti sukurti šeimą, įsigykite juodų perlų papuošalą. Jie sugeba užgydyti senas sielos žaizdas, nuraminti, padėti užsimiršti ir iš naujo pradėti patirti moteriškąją laimę. Jų nereikia gauti dovanų, galite nusipirkti pačios.

Kada nešioti?

Jei norite, jog šie akmenys iš tiesų veiktų, juos pradėkite nešioti tam tikrą dieną. Visus perlus geriausia įsigyti per jauną mėnulį, o pradėti nešioti: baltus perlus 16 mėnulio dieną, o juodus - 17 mėnulio dieną.

Šiais metais tokios dienos bus:
Rugpjūtis:
16 mėnulio diena prasideda 21 dieną 20 val. 16 min.
17 mėnulio diena prasideda 22 dieną 20 val. 38 min.
Rugsėjis:
16 mėnulio diena prasideda 20 dieną 19 val. 25 min.
17 mėnulio diena prasideda 21 dieną 19 val. 50 min.
Spalis:
16 mėnulio diena prasideda 19 dieną 18 val. 17 min.
17 mėnulio diena prasideda 20 dieną 18 val. 46 min.
Lapkritis:
16 mėnulio diena prasideda 18 dieną 16 val. 57 min.
17 mėnulio diena prasideda 19 dieną 17 val. 42 min.
Gruodis:
16 mėnulio diena prasideda 17 dieną 16 val. 27 min.
17 mėnulio diena prasideda 18 dieną 17 val . 22 min.

Kaip išsirinkti?

Svarbiausia, jog akmuo būtų natūralus - nesvarbu ar kultivuotas, upinis ar jūrinis. Žinoma, pastarojo energetika stipresnė, bet svarbiau jūsų santykis su akmeniu. Jeigu jį paiimate ir jis jums gražus - tai jį būtent ir imkite. Akmuo turi iškart patikti, o jei kyla klausimų - ieškokite kito.
Be to, perlai nemėgsta būti vieni, todėl prie vėrinio derinkite apyrankę ar žiedą, prie žiedo - auskarus ar kitą papuošalą.

Konsultavo Palmira Kelertienė

Dažniausios nuotakos klaidos pagal Militą Daikerytę

NUOTAKOS GROŽIO KLAIDOS PAGAL MILITĄ DAIKERYTĘ

R.Piekautaitės kurta vestuvinė suknelė

R.PIEKAUTAITĖS KURTA I.KAVALIAUSKAITĖS-MORKŪNIENĖS VESTUVINĖ SUKNELĖ

Jono Valančiūno ir Eglės vestuvių kvietimai

JONO IR EGLĖS VALANČIŪNŲ VESTUVIŲ KVIETIMAI

J.Lapatinskas vestuvės Fotojura.lt fotofilmas

DAINININKO J.LAPATINSKO VESTUVIŲ FOTO FILMAS

Daugiau
naujienų

ajax loader