Filtras
David Arquette ir Courteney Cox

~2013-06-09~

Įsimintiniausios žvaigždžių piršlybos

Jie irgi sulaukia neigiamo atsakymo ar nepavyksta sugalvotos idėjos, bet tavo klaidų niekas nemato, o apie jų - skaito visas pasaulis. Tai kaip ten viskas buvo?

Daininkas Seal modeliui Heidi Klum
Šią porą galima vadinti įmantriausių pirštlybų konkurso nugalėtojais, nes kai atėjo laikas įrodyti savo meilę ir pasipiršti supermodeliui Seal nusprendė nenuleisti kartelės. Jis užsakė iglu - eskimų žiemos namelį ant ledyno! “Tai buvo kartą gyvenime įvykstantis įvykis”, - prisiminė Heidi. Tai jau taip!

Aktorius Russell Brand dainininkei Katy Perry
Vos po kelių mėnesių susitikinėjimos Russell nustebino mylimąją Naujųjų metų vakarą, kurį šventė tradicinėje ceremonijoje Indijoje. Komediantas surado žirgų traukiamą kariatą, dramblius, indų šokėjas ir net fakyrus. O viso to kuliminacija - žiedas buvo paslėptas tūkstančiuose gėlių žiedlapių. Eh, kaip romantiška!

Boksininkas Alex Reid ir modelis Katie Price
Sportininkas ir gyvąja Barbe vadinama Katie nedaug ką galės papasakoti apie savo įsimintiniausią gyvenimo įvykį, nes piršlybos ir iškart įvykusios vedybos buvo gausiai aplaistytos alkoholiu Las Vegase. Ir tai ne į gerą, nes pora išsiskyrė nepraėjus nė metams.

Aktorius ir modelis Chad Michael Murray aktorei Sophia Bush
Chad pribloškė didžiuoju klausimu Sophia Australijoje. Jis išpuošė teniso kortą 20-čia rožių puokščių ir 500-tais žvakučių taip parašydamas stebuklingąjį klausimą. Įdomu, ar galėjome tai pamatyti iš kosmoso?

Aktorius Dave Annable aktorei Odette Yustman
Serialo “Broliai ir seserys” žvaigždė pasipiršo Valentino dieną 2010 metais toje pačioje vietoje, kur jie įsimylėjo. “Tu matai filmus, kur mergina sako: “Taip, taip!”, o realiai būna visai kitaip. Kai aš jai pasipiršau, ji manęs paklausė, ką aš čia dabar darau”, - pasakojo Dave. Kai Odette suprato, kad tai tikra, ji sutiko.

Dainininkė Pink motociklininkui Carey Hart
Niekas, ką ji daro, negali būti tradiciška. Būtent Pink pasipiršo savo vaikinui Carey 2005-ųjų liepą. Dainininkė užrašė “Ar vesi mane?” (angliškai užrašas skambėjo “Will you marry me?”) ant didelės lentos ir iškėlė jį lenktynėse per trečiąjį ratą. Po to, kai jis toliau tęsė lenktynes, ji parašė: “Aš rimtai!”. Tuomet Carey sustojo ir pabučiavo mylimąją.

Aktorius David Arquette aktorei Courteney Cox
Mylimasis pasikvietė Courteney pasižiūrėti fejerverkų Floridos paplūdimyje ir jų metu paprašė už jo tekėti. Na, tai tikrai įgyvendinama ir Lietuvoje.

Ben Stiller Crhistine Taylor
Tai turėjo būti viena romantiškiausių akimirkų, bet... Taigi, įsimylėjėlis Benas išpuošė visus namus rožių žiedlapiais, pridegė dešimt žvakių, priklaupė ant kelio ir tada suprato, jog pamiršo žiedą savo kuprinėje.

Princas Williams Kate Middleton
Po ilgų spėlionių, pagaliau paaiškėjo, kad princas mylimajai pasipiršo judviejų kelionėje Afrikoje. Ilgametė pora apsistojo rąstiniame namelyje Kenijoje, tuomet princas Williamas pakvietė Kate pasigrožėti gamtovaizdžiu ir užmovė jai savo motinos sužadėtuvių žiedą su safyrais ir deimantais. 

Dažniausios nuotakos klaidos pagal Militą Daikerytę

NUOTAKOS GROŽIO KLAIDOS PAGAL MILITĄ DAIKERYTĘ

R.Piekautaitės kurta vestuvinė suknelė

R.PIEKAUTAITĖS KURTA I.KAVALIAUSKAITĖS-MORKŪNIENĖS VESTUVINĖ SUKNELĖ

Jono Valančiūno ir Eglės vestuvių kvietimai

JONO IR EGLĖS VALANČIŪNŲ VESTUVIŲ KVIETIMAI

J.Lapatinskas vestuvės Fotojura.lt fotofilmas

DAINININKO J.LAPATINSKO VESTUVIŲ FOTO FILMAS

astrologė Palmira

ASTROLOGĖ PALMIRA: KODĖL NUOTAKOMS BŪTINI PERLAI?

Daugiau
naujienų

ajax loader