Filtras
1427102562DitaPhotography_2014_Auste_(33_of_63).jpg

AUSTĖS IR STASIO VESTUVĖS

Fotografė: Dita Photography  http://ditaphotography.lt/

Vieta: Šiauliai

Ceremonija: Kurtuvėnų Šv. Apaštalo Jokūbo bažnyčia

Šventės vieta: „Smakų Smakas“, Šiaulių rajonas

Tikriausiai nėra didesnio džiaugsmo ir labiausiai jaudinačios akimirkos, kaip dviejų jaunų širdžių susijungimas į vieną, jų nuostabią vestuvių dieną. Šių dviejų mylimųjų nuostabi šventė vyko vasario mėnesį, mėnesį kuris laikomas mylimųjų mėnesiu. Juk būtent tada vienas kitam skiriame ypatingą dėmesį ir sveikiname su Valentino diena. O čia, šalia Valentino dienos, dar viena puiki šventė – vestuvės.

Jau nuo ryto ore skalnde jaudulys ir romantika. Kartu su nuotaka vykome į grožio saloną, vėliau namuose puiki makiažo specialistė sukūrė kerintį makiažą ir žinoma laukėme atvykstant jaunuojo, kuris atvyko su nuostabia rožių puokšte jaunosios mamai. O jaunųjų susitikimo akimirka suvirpimo visų susirinkusiųjų širdis.

Iš jaunosios namų, kartu su visa palyda, išvykome į Šiaulių santuokos rūmus. Ten, pažadėję vienas kitam savo širdis, jaunieji vyko į Kurtuvėnų regioninį parką, kur turėjome vieną jaukiausių ir smagiausių fotosesijų. Po fotosesijos vėl atėjo susikaupimo akimirka, nes šie puikūs jaunieji įteisino savo santuoką grožiu kerinčioje Kurtuvėnų Šv. Apaštalo Jokūbo bažnyčioje, kurioje taip pat prisiekė amžiną meilę vienas kitam.

Iš bažnyčios grįžome atgal į Šiaulius, kur buvome sukūrę mini sodą su obuoliukais. Nors vasaris ir žiemos mėnuo, kas neleis įgyvendinti savo svajonių bet kuriuo sezono metu? :)

Vakarinė šventės dalis vyko užeigoje „Smakų Smakas“, kur netrūko muzikos, juoko bei nuoširdžių emocijų. Jaunieji savo svečius nustebino originaliu ir savo sukurtu šokiu, kuriam, kaip vėliau paaiškėjo, ruošiesi tikrai nevieną dieną.

Tad nebijokite kurti ir svajoti, nes vestuvių diena – tai Jūsų brangieji svajonių išsipildymo diena, kai viskas įmanoma ir viskas galima. Mylėkite ir būkite mylimi!

 

 

Eglė Sabaliauskaitė - TIkros vestuvės

MONIKOS IR PETRO VESTUVĖS

Akvilina photograpy

KAROLINOS IR JUSTINO VESTUVĖS

vestuviu-fotografai-goodlife-photography-vestuves-kadagiu-slenis-31.JPG

GINTARĖS IR GIEDRIAUS VESTUVĖS

VITA ir HARIS vestuvės. VZX photography nuotrauka

VITOS IR HARIO VESTUVĖS

A. Mockuviene

DOROTĖJOS IR VYČIO VESTUVĖS

Vestuvės Kretoje

LAURYNOS IR TOMO VESTUVĖS KRETOJE

2BeeStudio nuotrauka

AUŠRINĖS IR PAULIAUS VESTUVĖS

Daugiau
vestuvių

ajax loader