Filtras
DIANOS IR REMIGIJAUS VESTUVĖS

DIANOS IR REMIGIJAUS VESTUVĖS

Mūsų šventė įvyko 2014-08-02. Jai susiplanuoti turėjome 8 mėnesius, per kuriuos buvo visko: streso, pykčio, ašarų, nusivylimo ir, be abejonės, džiaugsmo, pasitenkinimo, įkvėpimo akimirkų. Nors mielai būčiau pasirinkusi planuotojos paslaugas, tada dar būsimas vyras norėjo, kad visa šventė būtų sukurta mūsų rankomis, tad kibome į darbus. Buvo momentų, kai šito sprendimo teko gailėtis, tačiau galutiniu rezultatu likome patenkinti.

Nuo pat pradžių žinojau, kad vienas iš šventės akcentų bus žirgai, nes jie užima labai svarbią mano gyvenimo dalį, į kurią pamažu įsitraukia ir vyras. Fotosesija su jais buvo šiek tiek varginanti, nes reikėjo saugoti suknelę ir vyrą, kuris nėra geras jojikas, tačiau rezultatas nuostabus. Kadangi vestuvės įvyko Kernavės bažnyčioje, pasinaudojome proga įsiamžinti ir ant piliakalnių. Geros nuotaiko netrikdė nei karštas oras, nei kiti maži nesklandumai. Mielai viską pakartočiau dar ir dar kartą.

Už nuotraukas ir nepakartojamus įspūdžius iš fotosesijos esame labai dėkingi www.paradoksas.lt. Taip pat labai džiaugiuosi pasirinkusi salono Orelli paslaugas, kuriame buvo pasiūta nepakartojama mano suknelė.

1616482439Screenshot_2021-03-23_at_08.49.18.jpg

INDRĖS IR BENIAUS VESTUVĖS

Akvilina photograpy

KAROLINOS IR JUSTINO VESTUVĖS

SIGITOS IR LAIMONO VESTUVĖS

SIGITOS IR LAIMONO VESTUVĖS

Ievos vestuvės žiemą

IEVOS IR PAULIAUS VESTUVĖS ŽIEMĄ

Eglė Jociūtė www.eglejo.lt

MONIKOS IR PAULIAUS VESTUVĖS

Gediminas treciokas nuotrauka

GODOS IR MARIAUS VESTUVĖS

1458298162inga-arturas-341.jpg

INGOS IR ARTŪRO VESTUVĖS

Daugiau
vestuvių

ajax loader