Filtras
Vestuvės Kretoje

LAURYNOS IR TOMO VESTUVĖS KRETOJE

Lauryna ir Tomas atvyko tuoktis į Kretą su savo vestuvių liudininkais. Porelės apgyvendinimui pasirinko vilą ,,Toskana‘‘. Čia jie mėgavosi nuostabiais kraštovaizdžiais, ramybe bei didele vilos terasa su vaizdu į jūrą net dvi savaites!

Vestuvių diena buvo saulėta ir karšta. Tokia pat karšta, kaip ir jų meilė vienas kitam, bei artimui.

Santuokos ceremonija vyko ant jūros kranto, laukiniame paplūdimyje. Tai buvo jausmingos, šiltos ir kartu žaismingos vestuvės. Ir jaunieji, ir jų liudininkai buvo puikios nuotaikos, džiaugėsi kiekviena šventės akimirka.

Po civilinės santuokos ceremonijos, visi išvyko į privatų kruizą katamaranu, palydėti savo vestuvinės dienos saulę bei pasimėgauti vandenyno platybėmis.

Vestuvinė vakarienė vyko ,,lounge‘‘ tipo bare – restorane, privačioje zonoje. Ir jaunieji, ir jų liudininkai mėgavosi graikiškais ,,gourmet‘‘ patiekalais, jūros ošimu bei mūsų dekoratorės sukurta romantiška.

Visos dekoracijos, įskaitant įspūdingą vestuvinę arką, buvo jūros tema. Gyvų gėlių kompozicijose ir šventinio stalo dekore vyravo lengvos pastelinės spalvos: balta, kreminė ir žydra.

Vestuvių foto: Marie Mariashvili, Čekija. Jaunųjų fotosesija vyko prie vilos, tradicinėje graikiškoje tavernoje, prie jūros vestuvių ceremonijos metu ir laive.

Vestuvių organizatorius : ,,KRETA KITAIP‘‘ www.kretakitaip.lt.

Vestuvių koordinatorė – Lina Glozer.

1616482439Screenshot_2021-03-23_at_08.49.18.jpg

INDRĖS IR BENIAUS VESTUVĖS

Akvilina photograpy

KAROLINOS IR JUSTINO VESTUVĖS

SIGITOS IR LAIMONO VESTUVĖS

SIGITOS IR LAIMONO VESTUVĖS

Ievos vestuvės žiemą

IEVOS IR PAULIAUS VESTUVĖS ŽIEMĄ

Eglė Jociūtė www.eglejo.lt

MONIKOS IR PAULIAUS VESTUVĖS

Gediminas treciokas nuotrauka

GODOS IR MARIAUS VESTUVĖS

1458298162inga-arturas-341.jpg

INGOS IR ARTŪRO VESTUVĖS

Daugiau
vestuvių

ajax loader