Filtras
VITA ir HARIS vestuvės. VZX photography nuotrauka

VITOS IR HARIO VESTUVĖS

Itin originalios ir įdomios vestuvės, kurių akcentas - įspūdingos kaukės. Pasakoja VZX photography fotografė Eglė Sabaliauskaitė, įamžinusi šią šventę:

Tam, kad suvokti visą unikalumą šių dviejų žmonių, reikia garsiai pasakyti, tai tai Pliustrys kūrėjai, išradingi kaukių meistrai, susikūrę savo šventę patys, draugų ir artimų pagalba..

Kaip Jie patys sako – Do it yourself

Jaunieji net neplanavo didelės šventės. Minėjo, kad ramiai susituoks…, bet – draugų, artimų, šeimos pagalba, sukūrė gražią ir originalią šventę.

Diena prasidėjo kartu su makiažo ir šukuosenų specialiste Rima, artimiausia drauge ir mama, jaukiam Dunetton viešbučio kambaryje, kur aš, kaip fotografė, įamžinau pasiruošimo akimirkas. Jaunoji ramiai ruošėsi šventei, mama jaudinosi, draugė šypsojosi ir niekas niekur per daug neskubėjo. Malonu buvo sulaukti keletos skambučių, iš kurių vienas buvo būsimo vyro – jaunikio. Haris pakvietė savo sužadėtinę į pasimatymą prie jūros, kur ir įvyko jungtuvės. Niekas: nei savijauta, laukiantis vaikelio, nei lietus, nei laikas – niekas nesutrukdė mėgautis akimirkom.

Jaunieji susitiko prieš pat jungtuves. Prie jūros jau buvo įrengta vieta: gėlės, kurios nutiesė kelią, pačių jaunųjų paruošta originali arka, kėdės, išklotas mediena smėlis… Jaunoji užsimena, kad viską padėjo papuošti Simona, bet aš dar pridursiu, kad tai bendras darbas, kurio dėka jaukumas šventės metu dar labiau susiprėjo.
Prasidėjus ceremonijai, vaikai nešė gražiai samanose gulinčius žiedus, svečiai stovėjo su skėčiais, girdėjosi plojimai, o jaunieji lėtai keliavo arkos link, kur ir vyko visa lietinga, bet labai romantiška ceremonija…

Po jungtuvių su jaunaisiais pasilikome trumpai fotosesijai, panaudojant jaunųjų sukurtas kaukes ir smagiai praleidome laiką gamtoje. Fotosesija truko tikrai neilgai, taigi svečiai mūsų nespėjo pasigesti. Šventės vieta toliau buvo perkelta į Rozmariną, kur šeima ir svečiai pasitiko su simboliškomis tradicijomis. Toliau lydėjo sveikinimai.
Šios šventės originalumas dar slypi tame, kad tai buvo „kilnojamos vestuvės“: pirma dalis (oficialesnė) Rozmarine, o vakarinė dalis – Meat Lovers bare, jaukiausioje man Klaipėdos vietoje, su unikaliu vaizdu ir jaukia atmosfera ir muzika. Ten vakare susibūrė jaunūjų draugai.

Tobulas dienos planas, prasmingai išnaudota visa diena: spėjome dar vakare pagaudyti akimirkas Klaipėdos gatvėse.

Nuoširdžiai linkiu gražių ir jaukių vestuvių kiekvienai porai. Atsipalaiduokite savo dieną, pasimėgaukite bet kokiu oru, leiskite patarti Jums ir prisidėti draugams…

Arka: Pliustrys

Makiažas: Rima

Vietą puošė: Simona Vaškytė

Dekoras: Niekučių Fėja

Foto: www.vzx.lt

1616482439Screenshot_2021-03-23_at_08.49.18.jpg

INDRĖS IR BENIAUS VESTUVĖS

Akvilina photograpy

KAROLINOS IR JUSTINO VESTUVĖS

SIGITOS IR LAIMONO VESTUVĖS

SIGITOS IR LAIMONO VESTUVĖS

Ievos vestuvės žiemą

IEVOS IR PAULIAUS VESTUVĖS ŽIEMĄ

Eglė Jociūtė www.eglejo.lt

MONIKOS IR PAULIAUS VESTUVĖS

Gediminas treciokas nuotrauka

GODOS IR MARIAUS VESTUVĖS

1458298162inga-arturas-341.jpg

INGOS IR ARTŪRO VESTUVĖS

Daugiau
vestuvių

ajax loader