Filtras
1573991316kolekcijosV.O_44.jpg

~2019-11-17~

TIULIO FĖJA Išteku.lt Wedding Fashion Show 2020

6-tus kūrybos metus skaičiuojanti, viena žinomiausių vestuvinių suknelių kūrėjų Viktorija Jakučinskaitė su savo mados namai „Tiulio fėja”. Jos kolekcijoje sumažėjo gipiūrų, nėrinių, gėlių raštų, kuriuos ji taip mėgo pastaraisiais metais. Nuotakos, einančios podiumu, lyg plazdėjo - kolekcijoje gausu šifono, kuris yra labai lengvas, permatomas audinys ir sukuria dinamiškumo įspūdį.

Viganto Ovadnevo ir Dariaus Kučio nuotraukos

Kolekcijoje susimaišė keli stiliai. Vienas iš jų –  bohemiškas, skirtas bėgančioms nuo standartinės suknelės ir mylinčioms drąsius sprendimus nuotakoms. Antrasis – itin moteriškas, plazdantis ir koketuojantis. Šio stiliaus suknelės žavi atvira pečių linija, paryškinta krūtine, o romantikos suteikia pūstos rankovės, siuvinėjimai, blizgučiai.  
„Šioje kolekcijoje – dešimt skirtingų moterų. Labiausiai mėgstu tas nuotakas, kurios ieško ne suknelės, o savęs. Pačios mylimiausios klientės yra tos, kurios ateina ir pasako norinčios per vestuves išlikti savimi. Todėl ši kolekcija labai skirtinga – kiekviena būsima nuotaka gali atrasti save ir tą vienintelę suknelę“, – sako V. Jakučinskaitė.

Žinoma, visus labiausiai pavergė ir aplodismentų sulaukė pati mažiausia šou manekenė - Viktorijos Siegel metų ir 8 mėnesių dukra Nicole. Podiumu žengė ir daugiau žinomų modelių - Solveiga Mikolaitytė, Vaida Skaisgirė.

Daugiau
įrašų

ajax loader